Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Série(2) / Epizody(124)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

HCdracice

Český, resp. Novácký pokus o sitcom, který bohužel příliš nevyšel. Dialogy, které jsou často na hranici "demence" o vtip ani nezavadí. Ale co můžeme čekat od Novy? Inteligentí humor učitě ne :-D. ()

Reiner

První takový pokus něco "amerického" na český způsob. Nedopadlo to špatně. Vezměte v potaz rok natáčení, celková situace apod. A výsledek je opravdu na hvězdičku. Bohužel jedinou... ()

carl.oesch

Ani Jitka Ježková (kolem čtyřicítky je ale mnohem hezčí a přitažlivější), ani ještě celkem fešná Jana Paulová mě nedonutí, abych tomu dal cokoliv jiného než odpad. A nepřekvapuje mě duo režisérů, Adamaec i Drha už v té době měli to své lepší režisérské za sebou... ()

Salus odpad!

To se snad ani seriózně hodnotit nedá. Velmi nepovedený pokus o domácí sitkom. Stupidní příběhy, stupidní dialogy a záplava neherců. ()

Simako odpad!

Jo tohle je hodně povedenej kousek, fakt jo!!! Ota Jirák, to je kauf!! Prosím Vás jeho vývoj se zastavil při Jů a Hele!! Proč ho pouštěli vůbec ven!!! Ha ha " To je fór "!!! Odpad!!! ()

Ajay

Další z řad situačních seriálů v produkci Nova TV. Rychle a levně, hlavně rychle a levně, ničím jiným se produkce neřídí. ()

Kindernay

Jednu hvězdičku dávám za tu první sérii s Otou Jirákem a Janou Janěkovou, ta sice samozřejmě ani zdaleka nedosahovala úrovně amerických sitkomů,ale ještě to šlo, každopádně ta druhá série s Pavlem Zedníčkem a Janou Paulovou byla strašná. ()

TheMe odpad!

Čirou náhodou jsem na youtube narazil na jeden díl a tak jsem si osvěžil dětská léta. Ke vší smůle, protože to je fakt trapnost, která nemá obdoby. ()