Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

lili6

Miluju každé morální poučení, které se v jednotlivých dílech skrývá :D Takhle poučný seriál jsem snad ještě nikdy neviděla..Zázračně uzdravení lidé, poučení gangsteři a samozřejmě nesmrtelný Chuck... :)Ole! :) ()

Bukk

Už za ty vtipy o Chucku Norrisovi je tohle taková ideální jednohubka, a když po jednom dílu zjistíte, že to vážně nemá cenu, tak přesto zůstanete alespoň do reklamy dílu druhého. A důvod? Tolik špatných seriálových okamžiků v tak krátkém čase jen tak neuvidíte. ()

lardko odpad!

Strašná blbost podle mě nejhorší seriál. V každým dílu se všechno opakuje. Každej díl je strašně nudnej. Na Chucka Norrise jsou dost dobrý vtipy , ale jako herec je podle mě dost hrozný. V čemkoliv hrál tak mi přišel strašnej. ()

Johny303

Svým způsobem je to zralý na odpad, ale Walker Texas Ranger má prostě nějaké zvláštní kouzlo, které ostatní, stejně debilní seriály v pozitivním smyslu slova převyšuje. Jinak je to ale primitivní rubačka, kdy Walker přijde někam, kde ho vidět nechtějí, on to tam všechno vymlátí a tímto způsobem zaplní celých těch 45 minut, akorát u toho postupně střídá kulisy a ksichty obětí. Jo a sem tam taky ,,zapůsobí" na morálku a na city - viz. díl, kde je svědkyní přepadení ,,šikovná" retardovaná běžkyně, které všichni od Texas Rangers samozřejmě usilovně fandí a inspirují ji do života. A nebo díl s neonacistickou organizací a černým knězem, to bylo taky, jako kdyby se to natáčelo pro školy na akce zamřené proti rasismu... Ale přes to všechno se na toho nesmrtelnýho bijce Chucka vždycky rád podívám. ;) ()

Blue.Shark

Je to tak špatné, až je to někdy zábavné. Každý díl téměř přesně podle jednoho mustru, kdy hrdinný Chuck Norris zakončí neplechy padoucha rozmáchlým kopem z otočky a pak se tomu všichni zasmějí u CDho v baru. Jako seriál je to skoro za odpad. Jako kulisa je to dostačující. ()

Lukoye odpad!

Dosahuje stejných kvalit jako teleschoping na stahující kalhotky. Slyšel jsem, že po vypršení prezidentského mandátu má Busch zamluvenou roli po Norisovi. Faktor indoktrinace "10". ()

Hadati odpad!

Vždycky mě rozesmávalo, jak téměř v každém díle skočil Norris do záběru a překvapil všechny své protivníky. Protivníci byli naopak vždycky tak slušní, že počkali až vyřadí jednoho, aby se na něj mohl vrhnout druhý. ()

Driscoll

Takovýho frajera jako je Cordell aby člověk pohledal. Walker je v podstatě takovej zrzavej Seagal. Všechno zná, všechno ví, má vždycky pravdu a s nikým se nese*e. Jednou nebo dvakrát to člověka pobaví, ale pak - Cordell vypátrá frajera podle psího lejna, Cordell rozbije frajerovi hubu malíčkem levé nohy (zásadně při tom nikdo neuroní ani kapku krve - Cordell přece myslí na děti ;-)), Cordell nás poučí nějakým nepřekonatelným moudrem; "Díky, rangere Walkere"... Možná jsem až příliš přísný, ale jdi do háje, Cordelli. ()

Czernozub

Víte, že kop z otočky Chucka Norrise uznává jako legální způsob popravy většina americký států, včetně mexika? ()

God91

Dávám jednu * aby mě Chuck nechál žít.Nechtěl bych být vystaven jeho zpomalenému kopu s otočkou nebo pohledu co zastraší i Grizzlyho ()

Jeremiah

Myšlenka seriálu je dobrá, ale jde úplně mimo realitu. Některé díly jsou i koukatelné, ale většina je dosti slabá a hodně stereotypní. Co lze jistě ocenit je, že se snaží bojovat proti drogám, korupci a ostatním špínám tohoto světa. Více než 2 hvězdičky však ze mě nevymáčkne. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu