Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Petroff odpad!

Cítím se být pro ODPAD docela dobře kvalifikovaný. Sralo mě to totiž už v době, kdy to všichni nekriticky sledovali. ()

fmash

Co si budeme povídat, je to pohádka pro dospělé, mírná jako Chuck, když vyleze z kostela. Na rozdíl od Seagalovek, kde se rovněž dává přednost ručnímu dávání lumpům na budku před střelbou, tu kosti nepraští, klouby se nelámou a mrtvol je poskrovnu. Nic proti, mezera na trhu je mezera na trhu a tenhle filmový ekvivalent white metalu má své místo pevně dané. Je trochu smutné, že je všechno tak pevně nalinkované a udělané přesně tak, aby Norris mohl hodněkrát udělat otočku, než gauner padne a všichni si potřesou rukou. Kromě krve, kterou vidět nutně nemusím, seriál postrádá i šťávu, a to je horší. Že jsou souboje nereálné a postavy černobílé — v které pohádce s PG-3 (nebo kolik to má) je to jinak? ()

GILLWANDER

"Chuck Norris dokáže s perom nakresliť dúhu..." Tak asi znejú vtipy dnes o t.p. nesmrteľnom redžerovi, ktorý prežil aj vlastnú smrť a zdvihol zmeškaný hovor. Veľa časti tejto pokazenej hrachovej polievky som videl, nie som po pravde na to hrdí ale pubertu nikto nezastaví. Je dokonca lepší ako MacGyver a to je už čo povedať. Myslel som si doteraz, že neskutočne nereálne seriály vznikajú iba v Nemecku, no texasky rendžer je opak tohto tvrdenia. Aby niekto vyviazol toľko krát bez újmy na zdraví chce to RoboCopa. No dnes nám na to stačí rišavý dedko na údesnom piqape! 30% ()

-Knight-

Malokto vie, ze z biblie bol vynechany stvrty kral - Chuck Norris. Obdaroval Jezisa briadkou, ktoru nosil az do smrti. Ostatni krali vsak zavideli, lebo jeho dar potesil Jezisa najviac a preto zariadili vynechanie Chucka Norrisa z biblie. Vsetci traja onedlho umreli zahadnou smrtou, ale cih zranenia nasvedcovali kopu z otocky. ()

Carlossss

Ale lidi... nebuďmě tak zlí nebo si nás Chuck najde a celou csfd.cz zničí pouze mrsknutím řasy. Je to docela absurdní a stále se opakující, ale je to nenáročný a zábavný. Přece je radost se dívat na někoho, kdo dokáže během jednoho týdne rozprášit drogovou mafii, zmlátit medvěda, být ředitel na škole a ještě se oženit. Je to takový americký Ferda Mravenec s černým pásem... ()

jhr

Je to sice katastrofa, ale občas docela zábavná. Tento seriál má svoje jisté dobové a nostalgické kouzlo. ()

ZoltanCZ

Nemám tu sílu dát Walkerovi odpad. Už jen kvůli těm vtipům na Chucka Norrise (kterých je v komentářích kopa), které se mi velmi líbí. A nebýt tohoto seriálu, možná by ani nevznikly. Takže... v roce 2009 se stane Chuck Norris dalším státem USA. Ostatní lidé žvýkají žvýkačku, Chuck Norris žvýká hokejové puky. Chuck Norris umí dělit nulou. Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem. Chuck Norris.... ()

lekr

Tenhle seriál si rozhodně odpad nezaslouží!! Jako kluk jsem ho miloval. Teď se už na to dívám trochu jinak. Ale seriál není vůbec tak hrozný když si odmyslíme ty debilní díly kde Chuck bojuje proti nějakejm duchům nebo když vypráví někomu staré legendy o rangerech které hraje většinou on sám. První dvě řady jsou dokonce výborné v těch dalších už ale případy začaly být ohrané, námět skoro stejný a všechno to posral pozdější příchod dvou jiných rangerů kteří Chucka Norrise vyšachovaly z hlavní role v mnoha epizodách. I přesto ale mám k tomuto seriálu určitě pozitivní vztah!! ()

SallyZen

Sice jsou všechny díly na jedno brdo, ale když jsem byl menší, tak jsem na to koukal pořád. A Chuck Norris je v této roli seriálová legenda. Za ty časy, kdy mě to bavilo, ty dvě hvězdy dám. Teď už bych se na to nedíval. 40% ()

Pugo odpad!

Viete ako v jednej časti, keď pred Chuckom stálo sto halucinácií jedného indíana zistil, že ktorý je ten pravý, po ktorom má hodiť nožík? Ilúzia sa nepotí. ()

cariada odpad!

Tenhle zoufalej strejda at se vykašle na natáčení toho dle braku a jde radši prodávat posilovací stroje. ()

MrPierc

Chuck Norris tímto počinem opět dokázal, že je králem zetkových filmových počinů. Tímto seriálem si upevnil pozici krále a díky tomuto seriálu přibylo také dál vtipů na adresu Chucka Norrise :-) ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu