Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

LooX odpad!

Zapomeňte na South Park,Simpsonovi,Přátele nebo Kutila Tima.Nejsou ani tak z poloviny vtipní jako tenhle příšerný paskvil.U každé epizody se budete válet po zemi v křečích smíchu.Smát se budete dementnímu scénáři,strašným bitkám,Chuckovu ,,herectví",stovkám zloduchů které všechny najednou vyřídí polobůh Chuck protože každý si hezky čeká na svou ránu a nikoho nenapadne ho prostě a jednoduše odprásknout a udělat tím službu celému světu.Ne ne ne,tohle ne.Tohle není seriál,ale masochismus. P.S.: Proč Chuck nikdy nespí za tmy?Protože tma se bojí Chucka Norisse! ()

PavHer

Hodně, hodně odfláknutý seriál, hodící se spíš tak do brzkých ranních hodin, než na ty odpolední. Aspoň vím proč si z Chucka každý utahuje :) Všichni žvýkají žvýkačky, jen Chuck Norris žvýká puky :D ()

saaaky

Legenda - tak by se možná dal nazvat tento seriál. Minimálně pro mne je Chuck Norris příjemným zpestřením večera či odpoledne u TV, vždy se dobře zasměji, jak úžasné problémy někdy západní kolegové řeší a jak přehrávané všechny ty scény jsou. 1 hvězdičku si opět zaslouží jen Sheree J. Wilson. Jinak jde o totální propad a každodenní zkažení televizního programu. Nic víc, nic míň. ()

Whoossain odpad!

Opravdu upřímně jsem nesnášel to duo hlavních "hrdinů". Jejich košile zastrčené do upnutých džín, na hlavách naražené kaubojské klobouky, morální ponaučení v závěru každého dílu, podané tak trapně, že mi bylo stydno za celý filmařský tým, to vše mně dovádělo na pokraj šílenství pokaždé, když jsem některou z epizod omylem zahlédl. Chuck off! ()

pav38

Tento serial mě vždycky pobavil jak Chuck všechny zmlatí a on nemá ani zlomenej vlásek na hlavě, ale přesto dávám 2 hvězdy. ()

Stereoid odpad!

Padouši udělaj něco nekalýho a pak už se můžou jít rovnou zahrabat, protože kam přijde Walker, tam přijde i jeho charisma, před kterym se padouši nikam neskrejou, bojový umění v čele s kopem s otočkou a jeho super klobouk. Walker je největší borec, dokáže věci který mu může závidět superman i bůh, ale aby tenhle seriál neskončil v odpadu, tomu zabránit nedokázal. ()

Ajfist odpad!

Vtipů na Chucka Norrise je dost,ale řekl bych,že není takový jedinný nezničitelný superhrdina.Našlo by se jich víc co nejdou zastřelit,utopit a nikdo se do nich nikdy vážně netrefí a vše nakonec přežijí celí od cizí krve.Bruce Willis.:-))))) ()

kloubich

Chucku Norrisovi nelze dát než 5*, dělám si trochu legraci, ale jako parodie to náhodou docela funguje. Ještě teď se někdy dívám a směji se naivitě seriálu, skutečně než nemohu doporučit všem aspoň pár dílů. ()

Caesius S.

Aneb jak Chuck Norris ke své pověsti přišel. Kdo by neznal blonďatou prokurátorku Alex, černého parťáka Triveta a samozřejmě prototyp všech ctností Walkera, který každou zápletku řeší nakopáním zadnic padouchů. ()

Peenugirl odpad!

Myslím, že netreba rozoberať kameru, herecké výkony, scenár, duchaplné dialógy či plynulý dej, lebo všetko toto chýba! Nesie to na chbte len meno, tým menom je CHUCK NORRIS! A počula som, že Clarence Gilyard Jr. nie je černoch, len dlho hral v tieni Chucka Norrisa.:) ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu