Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

provazek odpad!

Tenhle seriál je moje noční můra. Stupidní americký poučný dokument. Zponalený záběry působí tak směšně, že jakákoliv parodie by záviděla. Dialogy asi yvmýšlejí přímo na place. Když se objevý indián chce se my smíchy brečet. Batman je proti Texaským rangerům hadr. ()

Ywec

Nevím proč, ale mě se tenhle seriál nějak líbí. Asi je to tím, že Chuck má vizáž strejdy odvedle a přesto je to akční hrdina:) ()

Bloodoom odpad!

Kdo chce vidět jak prase drží kost, nechť se podívá na tento seriál. Nevím co je horší, jestli scénář nebo snad jen Chuck. Je to rádoby dílo, na které se nedá vůbec dívat. A pro pó víte, že Chuck je jediný kdo napočítal do nekonečna?!? A dokonce DVAKRÁT!!! ()

Gagin

Tolik dílů a přitom jsou vlastně všechny naprosto stejné. Několik negativních hrdinů je na konci "seřezáno" Chuckem Norrisem, který se tam sotva hejbe. Jednou dvakrát se na to podívat, když je vyloženě nuda, ale to je všechno. Seriál se tvůrcům nepovedl ale starší generace si v něm možná libuje. Já rozhodně ne. Dávám * hvězdu ()

Thorian

Samozřejmě, že je to na "odpad!", ale ať se nám to líbí nebo ne, z Chucku Norrise se stal prostě kult s velkým K a za to si tu hvězdičku určitě zaslouží. Druhá by mohla přibýt za Niu Peeples, ale... Sorry, Walkere, některé věci jsou i pro tebe nedosažitelné. ()

mafounkešu

Vlastne ja bych ani nevedel, jak neco "takoveho" hodnotit. Ano ja vim, jedno je ta nostalgie, snazeni se deti odlakat od drog a vsemoznych prasaren. Ale co dal? Z filmoveho hlediska je toto brecka (chuck se rozbehne proti jedoucimu autu udela svuj povestny kick, prokopne sklo, trefi ridice a konec, ridic dopadem. Vlastne po 2 dilech je to o tom stejnem. A co s Chuckem? Reklama na Total Gym.. Achjo chucku, pokousim se hodnotit spravedlive i kdyz sam vis, za co jsi stal. I presto ti porad fandim. Za legendu. ;) ()

Halloboys

Tenhle seriál je ukrutná sranda, takže mu musím dát dvě. Když si představím, jak moc jsem se nasmál u každého dílu, co jsem viděl. ()

whoof

Byla to celkem pitomost to ano a dneska už bych se asi musel dost nudit abych na tohle koukal, ale nijak mě tenhle serial neuražel a v televizi davaji mnohem větší shovadilosti. Navíc Chuck už je skoro kultovní postava. A taky proto, že jsem byl věrným divákem, vždycky když jsem došel ze školy tak aspoň ty dvě hvězdičky si to zaslouží :) ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu