poster

Vodní svět

 • USA

  Waterworld

 • Slovensko

  Vodný svet

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1995, 135 min (Director's cut: 176 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Rozhodně ne tak hyperšpatné, jak se říká. Příjemné pokoukání na dlouhý čas trávený s tv novou. 60%.(26.9.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $175miliónovTržby USA $88,246,220Tržby Celosvetovo $264,218,220/75%/(20.7.2005)

 • Faidra
  ***

  Nemyslím si, že to bylo zase tak strašné, jako na obrazově pěkné dobrodružství z budoucnosti se na to koukalo docela dobře. Tímhle snímkem začala kariéra Kevina Costnera nabírat směr dolů a ani tady moc nezazáří, ale ve srovnání s hereckými výkony pro tyhle filmy typickými to rozhodně není debakl. Po všech těch postapokalyptických spálených světech je nekonečná vodní hladina docela osvěžující.(5.7.2007)

 • Fr
  ***

  budoucnost. ledovce na pólech roztály a zaplavily zemi. ti co přežili se přizpůsobili. novému světu. ani ve vodním světě není nic zadarmo. a nejcenějším platidlem je hlína. proto mají všichni zálusk na mapu, kterou má na těle malá holka. je na ni totiž cesta k bájné suchozemi. ichtyus sapiens K.Costner má zajímavý boty (který nemíní vyměnit) a nemá rád lidi. i když hraje strašně, tak, jelikož mám žánr future filmů rád, je se na co koukat. zaujme hlavně dokonale promakanej pohyb na jeho plavidle. některý speciální efekty jsou trošku trapný a taky bych to zkrátil, ale vše drží minimálně na průměru dobrá hudba a hlavně zvuk. ne nadarmo za něj byla nominace na Oscara.(24.6.2006)

 • Hal_Moore
  ***

  Všichni od Costnera čekali nějaký pětioskarový velkofilm, a dostalo se jim neoskarového zábavného velkofilmu. Nejlepší na celém filmu byly speciální podvodní scény, které jen dokumentovaly tajuplnost oceánu a jiných hlubokých vod. To muselo stát peněz. Je těžké si představit, že film měl větší rozpočet než třeba Jurský Park. Vodní Svět je úplně jiným zobrazením možné budoucnosti, než se snaží zobrazit drtivá většina jiných sci-fi filmů z blízké či daleké budoucnosti. Bitvy vypadaly přesvědčivě. Imho Kevin Costner není špatným hercem, což splňuje i zde. Je to takový Šilený Max 90. let.(29.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace