Vodní svět

Waterworld

Vodný svet

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1995, 135 min (Director's cut: 176 min)

• Morien

Kristova noho. Na první pohled možná fajn, ale jen nad tím člověk trošililinku přemýšlí, tak je to totální volovina.(31.8.2008)

Oscar 1 nominace: Zvuk(8.4.2004)

Sice chápu že po oznámení, že se jedná o jeden z nejdržších filmů všech dob byla velká očekávání, ale tak velkou kritiku si to nezaslouží. Já se na to vždycy rád kouknu a nebýt toho, že to bylo tak drahý, tak se z toho určitě stal nadprůměrný originální snímek, plný výborný akce s neméně výborným Kevinem Costnerem, jediný co se tomuhle filmu dá vytknout je, že z hlavního záporáka dennise Hoppera byla udělána až příliš usměvná postavička, pro mě to sice bylo příjemný odlehčení a něco na zasmání, ale do velkofilmu, který se Costner snažil natočit se takový typ záporáka moc nehodí, ale mě to rozhodně na zážitku z filmu neubralo a od začátku do konce jsem se výborně bavil(4.3.2005)

Nedávno psali, že v poušti na Sahaře našli jednu boudičku a v té boudičce byla TV i VHS na solární pohon a byl tam jen jedinej film -- Vodní svět. Ten film udájně pořád dokola sledoval majitel té boudičky, než umřel na nedostatek vody.(13.8.2007)

• paascha

Strašná pitomost(10.11.2011)