Série(3) / Epizody(91)

V národním parku Waratah, na východním pobřeží Austrálie, žije správce parku Matt Hammond. Žije zde se svými dvěma syny - Markem a Sonnym - a Jerry Kingem, pilotem malé helikoptéry. Pokud mají nějaký problém, vždy jim ho pomůže vyřešit jejich zvířecí kamarád - klokánek Skippy. (mibara)

Paity

Austrálie prostě po filmové stránce není pro mě zemí zaslíbenou. Skoro vše, co se tam natočí je dost děs. Herci jsou navíc takoví nijací, nudní, ploší. ()

rsimonyi

Tak tenhle seriál jsme kdysi sledovali jako děti. Ale dalo se, pamatuju si napínavý díl se žralokem a se zvyšováním vodní hladiny. A byla k němu nezapomenutelná úvodní píseň - Skippy, Skippy věrný je náš kamarád, holky, kluci, každý má Skippyho rád. ()

tuwanakha

Z dnešního pohledu průměrný seriál pro mládež, ale je nutné si uvědomit, že jde o rok výroby 1966!! Díky tomuto seriálu byla vychována celá generace ekologicky smýšlejících lidí v době, kdy to opravdu bylo potřeba. Takže tady hvězdičku přidávám. Velmi příjemný je také herecký výkon Eda Devereauxe v roli správce parku Matta Hammonda. ()

MickeyStuma

Ikona 80. let na který dnes vzpomínají dnešní třicátníci. Rodinný seriál s Klokanem, který je nejlepším přítelem malého chlapce, prožívajíc s ním spousty legrace a dobrodružství. Jedná se o velmi jednoduché, mnohdy až detektivní příběhy. Stylem vyprávění jsou srozumitelné, zkrátka hodící se pro děti. Dnes však už moc bohužel nenadchne. Seriál viditelně zestárnul a ztratil tu svoji úžasnou atmosféru. Nové díly, kde se vyměnili hlavní představitelé se také moc nepovedl. Přesto se na původní díly rád podívám, a to nejen z nostalgie, ale i kvůli připomenutí mého dětství. Když jsem přišel o jediný díl, byla to pro mě katastrofa. Průměrný seriál, který by zapomenut být nemusel. ()

papaguy

Holky, kulci, Skippyho má každý rád... ideální seriál pro dětského diváka (proto to vyšší hodnocení). Dospělému se moc nezavděčí. ()

waska

Tenkrát se mi to hrozně líbilo, všichni ve třídě chtěli mít Skippyho doma. Dnes už se na to dívám trochu jinak.. ()

Renie42

Mě se to líbilo, jako malá jsem se na to koukala, teď nevím, jestli to dávali ve studiu kamarád, nebo jen tak, ale bylo to fajn. Takový oddechový seriál. ()

warhammer

S ohledem na rok natočení a na to, že jsem se u toho kdysi jako dítě dobře bavil musím hodnotit aspoň jako průměr. Čili třemi hvězdičkami. Dnes už by bylo hodnocení zřejmě horší, ale jelikož seriál asi už nikdy neuvidím přikláním se k hodnocení podle vzpomínek z dětských let. ()

subic

Taky jsem chtěl být pilotem malé helikoptéry s prosklenou kulovitou kabinou a s plováky. A kdo s nepamatuje do dnes, jak se píská na Skippyho, jako by to nikdy neviděl. ()

Felisr

S ohledem na natočení seriálu před půl stoletím se ho musím zastat, vzhledem ke zdejším bídným hodnocením. Mělo to (po děti) děj, šmrnc i patřičnou dávku dobrodružství. Dodnes si pamatuji, jak Skippy pracičkami hrabal písek mezi oheň / benzín (kam chodil na fyziku, neřešte!) a další povedené scénky. ()