Reklama

Reklama

Sexify

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama
Polsko, (2021–2023), 11 h 3 min (Minutáž: 32–51 min)

Hrají:

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (50)

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

Jo! Polsko se pustilo do natočení "erotického" seriálu. Většina lidí si myslí, že jejich cílem bylo vyrovnat se se Sex education, což je špatně. Primárně smekám, že takovýhle seriál vznikl v Polsku, kde se nyní děje co se děje. Tři studentky z absolutně rozdílných vrstev se spojí, aby vytvořili appku, která dovede každou ženu k orgasmu.  A proč? Protože Natalie musí vyhrát projekt na VŠ a okouzlit společnost. Její projekt na zlepšení spánku totiž není dost atraktivní. A to, co chtějí všichni je sex. Všechno má ale svoje úskalí - Natalie je panna a její nejlepší kamarádka je katolička. A tady smekám podruhé! Protože všem, co si stále myslí, že věřící nemají soukromý život otevře příběh 23 leté Pauliny snad oči. Je to vtipné, svižné, nenáročné, lehce feministické, nejsou tam žádní černoši! a český dabing se taky povedl.  Obsazení se mi líbilo moc (některé herce můžete znát z jiných polských seriálů). Stopáž příjemná. Není to nic, co bych si musela pustit každý rok, ale povedlo se.  ()

leila22 

všechny recenze uživatele

V seriáli Sexify vyvíjajú tri študenti appku, ktorá má pomôcť zintenzívniť ženský orgazmus. Nie je to vrchol poľskej kinematografie, ale miestami je to vtipné, svieže a odtabuizovávajú sa témy, ktoré ešte pomerne stále silnými tabu sú, pričom by byť nemuseli. Navyše, na silne katolícke Poľsko ide o vcelku odvážne dielo. V mnohých smeroch síce nedotiahnuté, s pre mnohých rušivým soundtrackom (zo zvláštnych dôvodov u mňa fungoval) a prídu aj porovnávačky so Sex Education. Ak však hľadáte tip na víkendový binge-watching, tak Poľsko + sex = zaručený úlet. ()

Reklama

catt 

všechny recenze uživatele

Zatímco Sexuální výchova byla příliš americká, maximálně dělaná na efekt a místy velmi trapná, Sefixy je mému vkusu mnohem bližší + hrdinky jsou přirozenější, chování postav není nelogické. Seriál je normálně zakončený bez nějakého násilného clifhangeru a happy end přesně v duchu života. Možná je to opravdu jenom přiblížením vkusu a chování evropanů (i když Sexuální výchova je formálně britský seriál, působí naprosto americky). Trochu otřesná hudba, ale v rámci žánru a cílové skupiny asi snesitelné. ()

Kitcat 

všechny recenze uživatele

Sexify předčilo mé očekávání. Polsko na Netflixu doteď nebylo zastoupeno úplně reprezentativní filmografií ( viz. například 365 dní). Přitom v Polsku se točí skvělý filmy (Corpus Christi, Studená válka, Ida,...) a teď konečně přibylo něco odvážného i na Netflix. Celý projekt se mi fakt líbil, oceňuji přímost a lehkost dialogů (u kterých jsem se upřímně nasmála), hlavní hrdinové jsou příjemně uvěřitelní, hlavní hrdinka, která reprezentuje trošku nerdíka, opravdu vypadá jako nerdík, nemá natočené vlasy, namalované oči, je přirozená a relatable!. Stejně tak její budoucí love interest je sympatický kluk, který vypadá na svůj věk! Paráda :D Stylizace a hudební doprovod mi k seriálu sedl ještě o to víc, krásně podtrhl celej tenhle divnoseriál (a to myslím v dobrém) a navodil lehce cool atmosféru. Samozřejmě, že se tam našly nedostatky, trochu mě mrzel konec a i jiný maličkosti, ale když to všechno sečtu, odečtu a podtrhnu, tak jsem se u každé epizody skvěle bavila, o všechny postavy jsem měla skutečný zájem a nakonec tu lásku, randění, seznamování a objevování zfilmovali opravdu skvěle! ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Pokus o poľský sex education tam bol, ale neúspešne. Poliaci to chceli spraviť až príliš moderne a zároveň ani nie som cieľovka. Pár teenagerov max 15-18 si seriál užije. Už len ten názov im bude stačiť. Nápad s appkou dobrý no príliš rušivá hudba v epizódach a nedobre vybraní herci. Ale aspoň dabing. Konečne netflix dabuje a ponúka pre svojich predplatiteľov preložené seriály a filmy. Aj keď ich výpovedná hodnotná je mizivá. 2* ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama