Reklama

Reklama

Sexify

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama
Polsko, (2021–2022), 11 h 56 min (Minutáž: 38–51 min)

Hrají:

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

leila22 

všechny recenze uživatele

V seriáli Sexify vyvíjajú tri študenti appku, ktorá má pomôcť zintenzívniť ženský orgazmus. Nie je to vrchol poľskej kinematografie, ale miestami je to vtipné, svieže a odtabuizovávajú sa témy, ktoré ešte pomerne stále silnými tabu sú, pričom by byť nemuseli. Navyše, na silne katolícke Poľsko ide o vcelku odvážne dielo. V mnohých smeroch síce nedotiahnuté, s pre mnohých rušivým soundtrackom (zo zvláštnych dôvodov u mňa fungoval) a prídu aj porovnávačky so Sex Education. Ak však hľadáte tip na víkendový binge-watching, tak Poľsko + sex = zaručený úlet. ()

Petaxis 

všechny recenze uživatele

V prudérním katolickým Polsku spojili síly normální lidi a vyšlo z toho něco super! Na jednu stranu je sice trošku smutný, že skoro všude kolem nás umí točit bezva věci, no a pak jsme tu my a naše Ordinace a kriminálky, kde jediným dobrým seriálem za poslední roky byla Pustina. Každopádně zpět k Sexify. Je to svěží, je to originální, je to vtipný, působí to velmi západně, je to i relativně inteligentní a poměrně feministický (což je v poslední době asi téměř všechno, ale upřímně, polská společnost to potřebuje jako sůl). Prostě a jednoduše, Sexify jsem si fakt moc užila a budu doporučovat kudy chodím :) (a hodnocení tady jednou zase fakt nechápu, mělo by to mít tak 80 % tbh). A jinak jsem překvapená tou negativních vlnou reakcí na tenhle seroš, čekala bych, že v týhle době už seriál, kterej se točí kolem tématu ženskýho orgasmu nemůže nikoho pobouřit, ale, hm, asi jo teda. A pak je tady uživatel klukluka, kterej vám tu v komentářích rád osobně vysvětlí, jak máte šu*at, protože holky to samy určitě vědět nemůžete, na co se máte a nemáte dívat a jak ty vole nepolekat svýho partnera v posteli. Ale bacha, hlavně nepoužívejte žádnou aplikaci, protože to je zoufalý. A kdybyste furt nechápaly, tak vám to určitě i rád osobně ukáže. Vypovídající hodnota tohodle komentáře ve spojitosti se seriálem mi nějak uniká, ale ok no. Ty vole, tyhle seriály jsou potřeba jak sůl i tady. ()

Reklama

DeathTheKid 

všechny recenze uživatele

Plz, už ne, Poláci už by neměli točit cokoli o sexu, nejspíš ani ve vzdělávací rovině. Nápad možná dobrý, ale zpackaný a ani zdaleka nedosahující odvážnosti a jebnutosti Sex Education. Hrozně chtěli, ale zkapalo to na divném scénáři a ještě divnějším soundtracku. Jediné klady - teplý ajťák a nakonec zajímavý příběh puťky Pauly. Možná kdyby ta třetí říše nepadla, dopadlo by to lépe. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Trojice mladých Polek zjišťuje to, co jejich německé vrstevnice zjišťovaly už před 20 lety ve filmu Holky to chtějí taky. V nové generaci samozřejmě Polky zapojí apku, kterou dokonce vyvíjejí. Téma fajn, protože je to téma věčné, kterým se bude zabývat každá generace žen (i mužů). Leč zpracování tápe. Přestože je seriál popisovaný jako komedie, komediální prvky se mu zařadit nepodařilo, případně jsou děsně nepovedené (parodické zobrazení ezoterického kurzu o vagínách). Drama  - to už by na seriál sedělo víc, leč je to drama povrchní, nijak objevné. Trojice holek ve věku lehce nad 20 prostě dospívá a mají problémy tu s rodiči, tu s partnery, tu se školou. I takové téma se dá zpracovat inovátorsky, leč zde se nestalo a seriál si běží nepříliš zajímavou cestou. Všechny peripetie hrdinek se dají dopředu odhadnout. Hrdinky samy jsou navíc sólistky, takže jejich kamarádství se nedá moc věřit. Ostatně, většinou se ani nevyskytují spolu. Přínos věřící katoličky pro apku není vůbec žádný. Apka sama je jen letmo popsaná až v posledním díle, přitom za takovou věc by jim lidi utrhali ruce. Hrdinky mi nijak nepřirostly k srdci. Naopak, postupně mi byly čím dál protivnější. Z děje je patrné, že je zoufale natahovaný. SHRNUTÍ: Fandím Polkám proti jejich pošašenému vedení prosazujícímu snad až středověké právo, ale tomuhle seriálu fandit nemůžu. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Tři mladé polské slečny se díky školnímu projektu rozhodnou vytvořit mobilní aplikaci, která by jim dokázala poradit v sexuálním životě. K tomu samozřejmě vede dlouhá a trnitá cesta. Nápad trochu připomíná Masters of Sex, ale provedení je, i díky době, samozřejmě jiné.    Přijde mi, že humoru se v seriálu vůbec nedaří a mnohem lépe funguje jako drama, ale i tam by to bylo třeba doladit. Je to krátké a dobře to utíká, téma je dobré a holky se za těch pár epizod nestihnou zprotivit. Na Polsko asi dobrý, ale v konkurenci toho, co se na seriálovém poli nabízí, to přeci jen trochu pokulhává. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama