Bláznivá střela

• český

Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení

• český

Bláznivá střela: Z análů policejního útvaru

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

• slovenský

Bláznivá strela

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1988, 82 min

Det. Nordberg: Drugs... drugs... Frank: Nurse! Get this man some drugs! Can't you see he's in pain? [nurse administers drugs] Det. Nordberg: No... no... [pulls Frank towards him] Det. Nordberg: Heroin, Frank! Heroin... Frank: Uh... that's a pretty tall order, Nordberg. You'll have to give me a couple of days on that one.(1.2.2011)

Nesmím říkat, že Bláznivá střela je nejlepší parodie v dějinách ... Nesmím říkat, že Bláznivá střela je nejlepší parodie v dějinách ... Nesmím říkat, že Bláznivá střela je nejlepší parodie v dějinách ... Nesmím říkat, že Bláznivá střela je nejlepší parodie v dějinách ... Ehm, ehm.... Takže, vážení kolegové, úvodem svého referátu bych rád řekl, že Bláznivá střela je nejlepší parodie v dějinách ...a kurva...(12.11.2011)

Opravdu jsem se u této parodie hodně pobavil,některé scény jen tak nezapomenu.Občas ale spoustu dobrých vtípků vystřídají i slabší momenty,kdy už je to trochu přehnané.Ale těch je rozhodně méně,takže hodnocení je pozitivní a myslím,že dosahuje a nejspíš i mírně převyšuje druhý,velmi povedený díl. 85%(27.10.2010)

Bláznivá střela je jednou z nejlepších parodii, ne snad tou nejlepší. Když vezmu celou trilogii, vznikne mi jedna z nejlepších a to bych ani nevěřil, že i parodie může být dokonalá. Dneska je to všude Scary movie, pokračování číslo 14 atd... Leslie Nielson byl pro tohle stvořen, pasuje mu to na tělo, krásná Priscilla Presley a sympaťák George Kennedy v jedné z nejleších komedii!(10.8.2006)

• paascha

nemůžu si pomoc, ale humoru tohohle dědka jsem nějak na chuť nepřišel. Odvar z Funése, Richarda a Soboty, střihnutý Villagiem a kdoví jakým peklem ještě. Srandy, spočívající v prdění, kopání do zadku a spadlých trenkách nějak nemusím. Dal bych odpad, ale Priscilla si to nezaslouží, už jen kvůli jménu ne(9.11.2007)

• - Fotografie lodi I Luv You, kterou ukazuje Frankovi a Edovi Nordbergova manželka, má formát na výšku. Když ji později ukazuje Frank ve svém bytě Jane, je to fotografie na šířku. (Robbi)

• - Joe West, který ve filmu ztvárnil baseballového rozhodčího, byl baseballovým rozhodčím i ve skutečnosti. Skutečný předobraz mělo i číslo na jeho rukávu. (jurama525)

• - Obraz, který Drebin zničí v Ludwigově bytě, se jmenuje Modrý kluk a je to nejúžasnější práce Thomas Gainsborougha. Originální dílo je umístěnou v Huntingtonské knihovně v Kalifornii (SG-1)