Reklama

Reklama

Bláznivá střela

  • Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)
Trailer

Obsahy(1)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (602)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Prvni dil Blaznivy strely jsem chtel videt hodne dlouho a ted jsem ho konecne videl a je to fakt jizda. Jeden z nej filmu s Leslie Nielsenem, jeden z nej filmu Davida Zuckera a jedna z nej parodii. Sice je par scenek docela neoriginalnich a predvidatelnejch, ale i ty jsou vtipny a pak je tu neskutecny mnozstvi naprosto krutejch scen a pak je tu nekolik genialnich scen (napr. scena se vzpominanim). Navic tu Leslie nepobiha jako nejakej trapak, ale hraje docela slusne a je proste cool. Sice se tu najde par hluchejch mist, ale musim dat proste 5*. ()

choze 

všechny recenze uživatele

"K ČEMU MI VLASTNĚ JSOU VŠECHNY TY OCENĚNÍ, NO K ČEMU?" (shazuje ocenění ze stolu) "ALE TO NENÍ TVůJ STůL, FRANKU." V pubertě, kterou jsem měl ovšem podstatně prodlouženou oproti normálu, pro mě neexistoval vtipnější film, samozřejmě s výjimkou dalších snímků od ZAZ. ZAZ prostě uměli zparodovat jak žánr, tak konkrétní filmy a měli dar na dialogy, které by si zasloužily vyrýt do skály a úžasné fyzické gagy (úvodní zastřelení Nordberga na lodi a jeho závěrečná jízda na kolečkovém křesle ze schodů). Klobouk dolů před Nielsenem a Kennedym, kteří si na stará kolena lajzli takovou šílenost (a její další dvě pokračování) a naprosto excelují. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Zase úplně u vytržení jsem z toho nebyl, ale tenhle film se určitě řadí mezi nejlepší filmy svého žánru. Leslie Nielsen naprosto bezchybný. Hláška střídá hlášku. Vtipná scénka střídá vtipnější. Bohužel je to sem tam proloženo i scénkami, či hláškami nevtipnými chtělo by se říci až trapnými. Přesto v celkovém součtu musím dát alespoň * * *, a to jejich horní hranici. ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Koukal jsem na to po delší době a musím říct, že už se mi to nezdálo tak úžasné jako dřív. Nielsen se pro tu roli narodil a Zuckerové s Abrahamsem dokazují, že příběh se v jejich rukou nerozpadá pouze na slepence více či méně srandovních scének, ale má ucelený parodický charakter. Jenže jak jsou některé momenty geniální a neokoukatelné, některé pasáže viditelně pokulhávají a humor je nucenější. Už jen za ty geniální vtipy (a není jich úplně málo) ale určitě palec nahoru a mé nekonečné sympatie.. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší komedie o policajtech co jsem kdy viděl. Myslím, že už jí nic nepřekoná...krom dvojky:). Ve své době naprosto skvělé a dnes již prakticky nenatočitelné, protože humor ve filmech se změnil a ubral jiným směrem, než bych si já přál.Možná je to dobře pochybuji, že něco lepšího, než tato série a dvojce Bláznivých výstřelů, někdy vznikne. At žije Leslie Nielsen, když byl ještě zábavný :) ()

Galerie (116)

Zajímavosti (37)

  • Mezi Drebinovým (Leslie Nielsen) zkaženým jídlem v lednici byla i majonéza s datem spotřeby do roku 1982. To byl rok, kdy byl v televizi poprvé uveden seriál Police Squad! (SG-1)

Související novinky

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Ve věku šestasedmdesáti let zemřel ve středu 10. dubna v nevadském Las Vegas bývalý profesionální hráč amerického fotbalu, úspěšný herec a později jedna z nejkontroverznějších osob americké kultury a… (více)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (více)

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Reklama

Reklama