poster

Bláznivá střela

 • český

  Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení

 • český

  Bláznivá střela: Z análů policejního útvaru

 • anglický

  The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

 • slovenský

  Bláznivá strela

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1988, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  *****

  Bláznivá střela není jen tak obyčejná komedie ale neuvěřitelně bláznivá, která je jedna velká zábava. V hlavní roli se představil vynikající Leslie Neilsen jehož výkon je naprosto špičkový. Vůbec ho nechapu jak dokázal takovou to roli, kde má velmi vtipné scény, zahrát s naprosto vážnou tvaří a k tomu má ještě povedené hlášky. Já bych to prostě nedokázal a musel bych se furt smát. Dále se zde také vyskytl sympaťák George Kennedy .Film je také dobrý v tom, že má skvělý příběh, i když je to na hlavu ale co by ste taky chtěli od parodie? Skvělá komedie, která mně dokáže vždy pobavit a hlavně je to nejlepší parodie jakou jsem kdy viděl!!(5.5.2007)

 • Aluska88
  ****

  David Zucker a Jim Abrahams jsou borci a jejich specifický komediální rukopis je znatelný v každém jejich kousku. Bláznivá střela je téměř od začátku do konce nadupaná potrhlými scénkami a gagy, odzbrojujícími dialogy a především typickým humorem. Nezadržitelný Leslie Nielsen. Krásná Priscilla Presley. Tato nářezová parodie, která se nestydatě vysmívá celému Hollywoodu, je jedna z nejlepších vůbec. Dokonalý "objímací" závěr po Baseballovém zápase je odrovnávajícím vrcholem filmu:D(14.8.2012)

 • HateBreeder
  *****

  Jedna z nejlepsich parodii co znam. Leslie Nielsen tu herecky koncertuje a clovek se smeje jen co ho vidi. Dej je zde druhorady a spis jen podava tazne lano divakovi aby se tak trochu orientoval a film nedopadl jako kabaretni predstaveni. Ale herecke vykony jsou nezapomenutelne, treba kdyz Nielsen prohledava z duvodu bezpecnosti jednoho hosta na oslave pro kralovnu, to sem opravdu brecel smichy. Ale i ostatni herci podavaji dobre vykony, i Priscila Presley :) Tetno film je kralem mezi parodiemi a marne v pameti patram po lepsi, snad jen Pripoutejte se prosim dosahuje obdobnych kvalit. Navic Leslieho Nielsena povazuji po Peteru Sellersovi za nejlepsiho zanroveho komika. 90%(5.6.2006)

 • nascendi
  ***

  Naozaj bláznivá komédia, ktorej tvorcovia nevynechali žiadnu príležitosť, aby diváka rozosmiali. Bohužiaľ za každú cenu. A tak sa skutočne vydarené gagy striedajú s trápnymi nechutnosťami a je úspechom prvého filmu série, že v ňom ešte vydarené gagy mali navrch. Ale vo všeobecnosti Leslie Nielsen nepatrí medzi mojich obľúbených komikov.(15.1.2011)

 • Sarkastic
  *****

  Nechápu, jak mě mohl tento parodický skvost tak dlouho míjet. Nyní se však naše cesty střetly a byly z toho záchvaty smíchu skoro po celou dobu filmu. Samozřejmě ne všechny vtipy jsou tak kvalitní a třeba tu "senzoricky navozenou hypnózu" tvůrci tak úplně nepromysleli, ale jinak nemám co vytknout. Leslieho Nielsena mám, ani sám nevím proč, zaškatulkovaného jako trapného komedianta, ale min. v tomto filmu byl perfektní. Spousta různých narážek, a to nejen slovních, ale vyloženě beze slov ("křídový" obrys oběti na vodě, milování s ochranou, odplivávání před výkonem atd.). Pak také degradace americké hymny (řekl bych, že tohle někteří američtí patrioti hodně těžko snášeli) a pak také krásné happyendové finále ukazující na všechny ty americké šťastné konce zdvižený prostředníček. Jedničku a dvojku Žhavých výstřelů sice řadím trochu výš, ale Bláznivá střela je každopádně na 5*. "Co tě znám, začal jsem vidět věci, o nichž jsem předtím nevěděl - jak zpívájí ptáci, jak se na novém listě třpytí rosa, červenou na semaforu..."(25.11.2011)

 • - Obraz, který Drebin zničí v Ludwigově bytě, se jmenuje Modrý kluk a je to nejúžasnější práce Thomas Gainsborougha. Originální dílo je umístěnou v Huntingtonské knihovně v Kalifornii (SG-1)

 • - Nordberg, kterého hrál O. J. Simpson, dostal jméno podle výrobní společnosti ve Wisconsinu. Obrovský znak továrny Nordberg mohly vidět řidiči z dálnice 94. Továrna byla zavřena roku 2004. (SG-1)

 • - Fotografie lodi I Luv You, kterou ukazuje Frankovi a Edovi Nordbergova manželka, má formát na výšku. Když ji později ukazuje Frank ve svém bytě Jane, je to fotografie na šířku. (Robbi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace