Nesmělý mladík a nespoutaná kráska dlouho nemohou najít společnou řeč, ale řada překážek jim pomůže pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. Krátký popis: Americká romantická komedie o různých podobách lásky začíná havárií letadla při startu z New Yorku. Naštěstí se nikomu nic nestane, ale spisovatel Ben se ocitá v prekérní situaci. Letí totiž na svou vlastní svatbu do Savannah a spěchá, aby ke své snoubence Bridget dorazil včas. Proto se připojí k temperamentní Sarah, která cestuje stejným směrem. Vypadá to, že nesmělý mladík a nespoutaná kráska, jež si po krachu dvou manželství užívá svobody, nemohou najít společnou řeč. Dlouhé putování nesourodé dvojice, jíž se do cesty staví řada překážek, však oběma pomůže dozrát a pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. (oficiální text distributora)

mekele

Konečná scéna, kdy se vrací ke své ženě, stojící na balkóně a vše okolo ničí Hurikán...Velká srdcovka. ()

JohnKEANE

Dvojica Affleck-Bullock sa k sebe vôbec nehodí.Dej strieda jedno klišé za druhým ,ale aj napriek tomu sa mi na tejto romantickej komedii niečo páčilo.Len neviem príst nato že čo! ()

TesterX

Tak dobrou kameru a vizualni zpracovani nekterych scen jsem u romanticke komedie jeste nevidel. Bohuzel je to jedine plus. ()

david666

Sandra s tmavými vlasy a černě podmalovanýma očima - můj sen:-) takže prostě nemůže jít o špatný film:-) Ale vážně si myslím, že minimálně standardních 60 % si film zaslouží. Bavil jsem se a i konec jsem valstně čekal jiný, takže pro mě nadprůměr co se týče tuctových romantických filmů. ()

Buxholka

Bomba film se Sandrou, která celý film táhne. Hraje trochu podobnou postavu jako ve filmu 28 dní. Je to vlastně road movie. Je to cesta, u které nevíte jak skončí.PS: pozor na agresivní soudntrack ()

Sublog

Další pitomina z filmografie Sandry Bullockové a patrně i jedna z největších, co natočila. I Ben Affleck jako vždy nepředvedl nic zvláštního. ()

cashplouch

Opravdu zvláštní komedie, která podle mého názoru nejvíce trpí tím, že se tvůrci na začátku pořádně nerozhodli, jakému žánru dají přednost - komedii, romantice nebo road-movie? Námět filmu není nic světoborného - mladík jede na svou svatbu, po cestě potká jinou ženu a v situacích, do kterých se s ní dostává, začne (nejen) o svatbě pochybovat. Záleží tedy na vůli scenáristy, do jakých (asi humorných) situací zažene oba hrdiny. Scénář je na Hollywood průměrný a s humorem to zrovna nepřehání, nějaké světlé okamžiky se však najdou. Tak aspoň režisérka by se mohla předvést, a sem tam se jí to daří (za těch několik zpomalených záběrů vyberu např. závěrečnou sekvenci při blížícím se hurikánu - oba herci mluví v reálném čase, všechno okolo nich je však zpomalené - docela efektní). Obecně vzato, měla to být především komedie s nějakým přesahem:-) Možná i proto ten netypický závěr filmu, alespoň pro mě. A hlavní herecké hvězdy? Oba hrají s přehledem a v pohodě a musím říct, že hlavně díky nim jsem se docela bavil. Co nesmím zapomenout zmínit, je výborný soundtrack - vybrané songy dobře pasujou do jednotlivých scén. Prostě tento film je takový filmový mišmaš, který podobně míchá lidi v názorech. ()

Pythonator

Málo vtipné a málo romantické. Takže jako romantická komedie to moc nefunguje. Konec je sice romantický, ale úplně jinak než by měl být. Já osobně bych film zakončil jinak. Afflack se tam chová dost nelogicky jakoby sám nevěděl co chce a takového nevyrovnaného hrdinu já nemusím. Sandra je neskutečně sexy, ale film to nezachrání. Být tam trochu víc humoru, tak je to o něčem jiném. Příběh sám ten film neutáhne. ()

JARDAHONDA

Spisovatel Ben (Ben Afflek), má před svatbou a letí za snoubenkou. Jeho cestu však zkomplikuje závada letadla, k vůli níž zůstane v New Yorku. Ben si stopne dívku Sarah (Sandru Bulock) a hlavní hrdinové se neočekávaně sblíží. Romantická komedie s trefnou zápletkou, tak může začít.. ()

MrsAngel

Zábavný film, Sandra se mi velmi líbila, zato Affleck průměr. Líbila se mi scéna s havárií letadla a striptýz v baru. Konec mě docela překvapil, to jsem nečekala. ()