Nesmělý mladík a nespoutaná kráska dlouho nemohou najít společnou řeč, ale řada překážek jim pomůže pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. Krátký popis: Americká romantická komedie o různých podobách lásky začíná havárií letadla při startu z New Yorku. Naštěstí se nikomu nic nestane, ale spisovatel Ben se ocitá v prekérní situaci. Letí totiž na svou vlastní svatbu do Savannah a spěchá, aby ke své snoubence Bridget dorazil včas. Proto se připojí k temperamentní Sarah, která cestuje stejným směrem. Vypadá to, že nesmělý mladík a nespoutaná kráska, jež si po krachu dvou manželství užívá svobody, nemohou najít společnou řeč. Dlouhé putování nesourodé dvojice, jíž se do cesty staví řada překážek, však oběma pomůže dozrát a pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. (oficiální text distributora)

asinus

Ani nevím za co 60%, vůbec nemusím Afflecka, příběh je taký obyčejný, dopadne to "dojemně" (a ty uvozovky si tak třikrát zvětšete), ale i tak mě to neurazilo, potěšilo, či co, fakt nevim. Ale když jsem to viděl, bylo mi asi dvanáct. ()

J0hny5

Sandru Bullock mám rád, naopak Ben Affleck mi celkem leze na nervy. Pro mě to je film hlavně o rozhodnutí buď pro tmavovlasou krásku, nespoutanou, energickou, sexy a nebo usedlejší taky krásnou blondýnku . Dva naprosto odlišné typy žen, ale oba velmi přitažlivé. Příjemné starosti a sám nevim jak bych se rozhodl. 60% ()

otík

Zcela nepovedený film, ve kterém nefunguje ani láska, ani humor ani filmové umění. Drží to docela pohromadě, ale dívat se na to dá tak jednou. Romance o muži, který na cestě za vlastní nevěstou potká nespoutanou Sandru Bullock a prožije s ní malý románek. ()

Mylouch

Sandra se v romanticky proměnlivých polohách před čočkou účelně kroutí o 106, ale to samo smysl filmu nenahradí. ()

PabloFuentes

Normálně by to byly hvězdy dvě, ale protože to má dle mého tak nečekaný konec, zasloužilo si to i tu třetí. Koukatelné to rozhodně je :) ()

Jazzzz

Ben Affleck je strašnej blb a nula herec, ale on není ten kuli čemu dávám tomuhle filmu tolik hvězd. Přístup k životu jaký zde znázorňuje hlavní herečka je mi totiž celkem blízký. Po ní se asi taky chtělo té zodpovědnosti trochu víc dřív než na to byla připravená. Ona si to, ale pěkně přebrala v hlavě a teď má dokonale jasno. Respekt a čtyři hvězdy... Pomalu začínám zjišťovat, že mé hodnocení filmů se skládá z názoru jiných (20%) téma jakým se film zabývá (20%) herecké zastoupení a fyzický vzhled hereček (20%) moje momentální nálada (20%) a poslední pětina možná rozhoduje o kvalitě filmu... ()

majxik

Klasický tuctový filmeček ze zámoří, občasně humorně až skoro tragický s takou romantikou. Neurazí, ale ani se vám nezapíše do paměti jako nezapomenutelný film. ()

Pavlínka9

2 hvězdičky dávám jen za to, jak tady Ben Affleck odvádí skvělý herecký výkon, ale hlavně chválím natáčení scén s vodou. Kapky jsou v tomto filmu to, co mi utkvělo v paměti nejvíce. Krásné natočení a znázornění vody jsem takhle nikdy neviděla a byl to pro mě největší zážitek z celého filmu. Dále nešlo ani tak o film, jako o jeho pointu, kdy se tam vyskytlo plno životních myšlenek, nad kterými by se měl divák zamyslet...Jinak nic moc a znovu to vidět nepotřebuji :) ()

venison

Sandra Bullock mi prostě jako big love k Benu Affleckovi nesedla a to je nejhlavnější problém filmu, jinak mi přijde scénář na béčko celkem ujde ;-) Konec byl každopádně divnej.. ()

Smileface

No uf,klasická romantická "Bulldočtina" s debilním dějem a debilníma lidma.Jen ten závěr byl lepší než zbytek filmu (tak proto ta jedna hvězdička) ()

herr_carter

V průběhu filmu to vypadalo na klasickou romanťárnu, ale postupně to sklouzlo do celkové nudy..a překvapivě tady ,,hrál,, pouze Affleck. Tento film nenabízí nic nového, naopak je dosti křečovitý a klišovitý........moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

Kanibal

Zvláštní romantika se zajímavými záběry a nápady, které však v jednoduché slátanině působí jako pěst na oko. Film navíc celou dobu spěje tam, kam nedojde a v posledních deseti minutách udělá úplný obrat. Sandra Bullock i Ben Affleck jsou opravdu špatní a nebýt ucházející vizuální stránky, asi bych nedokoukal. ()

darwin

Svižnější a vtipnější než většina romantických komedií. Maura Tierney se k Benovi hodí víc než Sandra Bullock. Ten závěr jsem skutečně nečekal. ()

Lisabellla

Ne příliš povedená komedie o jedné bláznivce a jednom sucharovi. Dokonce to nemá ani klasickou pointu, kdy se dva bláznivě zamilují, on zruší svatbu, ona získá zpět syna a budou jedna velká šťastná rodinka. Ne. Já jsem se celý film nudila. Nebo ani ne nudila .... k tomu filmu jsem zamířila zrak všehovšudy tak desetkrát, vždy na krátký okamžik, abych se podívala na mladou Sandru .. Nic. Nechme romantické komedie těm, kteří to dokáží náležitě ocenit. ()

Lukoboss

Relativně pohodovej film, kterej nenadchne, ani neurazí, jsou tam vtipný momenty, jsou tam momenty horší... Dva hlavní protagonisté nehrajou špatně, přišlo mně, že jim to celkem dohromady sedí, s tím jsem neměl problém. Dokonce B. Affleck ukáže i nějaký emoce a mimiku ve tváři, takže pozor. Popravdě jsem měl trochu problém s tím koncem (nechci spoilerovat), čekal jsem to prostě jinak. Je to takovej ten film, na kterej se podíváte, řeknete si OK a podruhé se na to dívat je asi zbytečný. ()

Rendiss odpad!

Kravina dávat do romantickýho filmu Bulockovou. Ta už měla dávno zemřít, nebo se starat o babičky v důchoďáku. Ta ženská mi nesedí v žádným filmu. Affleck zachránil co se dalo, nepomohlo i tak je to blbost, zralá na smazání. ()

Wishkah

Slova doktora Solferna : "Takové nafouknuté nic. Nemá chuti, ani smradu." Tenhle film to popisuje celkem dokonale. Standartní romantická komedie, s jemně originálním konce. Ale jen velmi jemně ()