Šťastný nový rok 2: Dobro došli

• Slovensko Šťastný nový rok 2: Dobro došli (více)

Příběh je volným pokračováním úspěšného filmu Šťastný nový rok. Začíná na Silvestra, kdy Marek (Ján Koleník) požádá Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Její souhlas rozpoutá bláznivý kolotoč událostí, které předcházejí jejich svatbě v nádherném prostředí u „československého“ moře v Chorvatsku. Trojice Haniných kamarádek (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková) a jejich rodiny znovu vnášejí do zdánlivě jednoduché přípravy svatby dobrodružství, napětí, zábavu a někdy i drama. Zatímco jedna z nich je momentálně bez partnera, druhá má okolo sebe hned dva soupeřící soky, a třetí manžela, který svou bezstarostností už doopravdy překračuje všechny hranice (v tomto případě dokonce hranice Schengenu). Všichni v podstatě nevědomky dělají všechno pro to, aby zamilované dvojici svatbu zkomplikovali, nebo je vlastním příkladem odradili, až natolik, že k ní skoro ani nedojde… (Falcon)

chrispe

Mám v sobě masochistu. Fakt jsem dala prvnímu filmu 2*? To jsem měla hodně dobrou náladu. Přemýšlím… o tom, zda dát odpad nebo hvězdičku za tu reklamu pro Chorvatsko. A taky o tom, kolik za to proboha dostal Dagmar Havlová a co komu dluží nebo co musí splácet, že do toho šla. ()

kersten

Nemám slov, už nič horšie som ani nemohla vidieť. Lacná napodobenina sexu v meste? Alebo co to bolo ? Jedna hviezda za snahu niečo tak hlúpe vôbec natočiť. Určite sa snažili a čakali od toho len to dobré....ale nie nie.... slovenskí herci rozpravajuci po česky, alebo naopak, hrozne predabovani......nie nie nie.... ()

ludva10

Nezajímavé, hrozné herecké výkony. Za mne po prvním díle obrovské zklamání. Jednu hvězdu dávám snad jen za to, že se děj odehrává v našem milovaném dovolenkovém Chorvatsku. ()

John80

Pokračovanie úspešného filmu tentokrát z Chorvátskej destinácie, kde sa chystá svadba  dvoch protagonistov filmu, celkom fajn ale neporovnateľné s prvou časťou ale pobavilo 3* ()

Patrik200s

Toto je jeden z filmov, ktory je potrebne si pozriet v kine. Kino ma totiž svoju atmosféru. Tu by ste totiž v tomto filme hľadali zbytocne. Okrem pár funny hlášok od Tomáša Maštalíra Vám nič tento film neprinesie. ()

Primavera odpad!

Za úžasné Chorvátsko by som aj dala tomuto slabomyseľnému filmu jednu hviezdičku, ale predabovanie Maštalíra je jeden zo smrteľných hriechov, nezmohla som sa preto na nič. Obliecť baby do extravagantných šiat v štýle Sex v meste nie je vôbec nápadité, ale plagiát. O deji sa zmieňovať nebudem, žiadny nebol, pretože chaos v správaní a konaní postavičiek nevytvára na požiadanie dej, o to sa treba viac pričiniť. ()

rublik05

Pokračování Šťastný nový rok 2: Dobro došli je přesně tak „kvalitní“, jak jeho předchůdce z roku 2019. Opět se jedná o hloupou, nevtipnou a skrz na skrz trapnou rádoby komedii, herci přehrávají až to pěkné není, hodina a půl mi přišla jako věčnost, není zde absolutně nic, co by diváka dokázalo nějakým způsobem zaujmout. Jako jediný klad vnímám prosluněné přímořské prostředí, jinak děs a hrůza. 1/10. ()

Maximilianus

Nič extra, ale od prvého dielu nie až o toľko horšie. Svoju cieľovú skupinu tento druh filmov má, kvalitatívne to však nie je nič moc. 5,1/10. ()

mira.l

Už je to víc jak rok a půl, co jsem viděl ten první film, tak mi chvíli trvalo, než jsem se v osobách zorientoval. No, není to žádná extra podívaná, to rozhodně ne, ale jako úplný průser to taky nevidím. Dobře se koukalo na celkem příjemné prostředí, mně z ústřední dámské čtveřice především na G. Marcinkovou a T. Pauhofovou, no a "dánský imfluencer. Zabili ho.", tak ten to zabil:). ()

Likan7

Patrně o chlup lepší než první film. Už jen díky tomu, že tu není Prachař. Na druhou stranu příběh Bartošky a Vašáryové se minule uzavřel, takže tady fungují už vyloženě jen jako stafáž, aby se mohlo říkat, že se vrátili (téměř) všichni z jedničky. Holky tentokrát řeší svý příšernosti v Chorvatsku. Nejsou tu tedy hory a alespoň náznak vánoční atmosféry. Na druhou stranu je tu občas scéna, která je tak pitomá, že mě donutila se usmát (spadlý mobil do moře, vedle paddleboardisty, toho to vyděsí a spadne do vody - tohle je nejvtipnější scéna filmu, jo až tak je to špatný). Jednička ale neměla ani tohle, ani pitomou scénu, u který by se divák mohl zasmát nějaký kravině, jakože někdo někam spadne. Jestli má být Jakub Kroner zástupce nastupující generace českých režisérů, tak ať se sbalí i s maminkou a jdou...nejlépe do Ruska. ()

Trixinka

Nevěřila jsem, že to může být oproti prvnímu filmu ještě horší. A ono ano. Jenom z úcty k Jiřímu Bartoškovi a kvůli jedné scéně s Petrem Vaňkem dám 1*, jinak bych tomu napálila krásný odpad. Bohužel ani to krásné moře a jachta to nevylepšily. ()

bearmeedek odpad!

Absolutní nic o úplně ničem. Váhal jsem, jestli dát 1* za pěkné obrázky z Chorvatska, ale zamítnul jsem to, protože o tom hodnocení filmu není. ()

E lan

No to je úděsný počin. Příšerný scénář, nelogičnost postav, otřesné scény beze smyslu a katastrofální konec. Proč to vlastně dávám i tu *?! ()

PlysovyMacko

Herci si natočili film pre seba, užili si dovolenku a ešte im zaplatili. Načo sa takéto filmy točia, nemajú absolútne co ponúknuť, nulový dej, nulový vývoj, hrozný dabing, zbytočnosť. Jedna hviezdička je za Kolenika, na ktorého sa dobre diva. Tanečné číslo na konci je wtf roka. ()

Tominni

Už jednička byla slabá, takže jsem byl překvapen, že muže dojít i k pokračování, nicméně stalo se a hory vyměnila druhá populární česká scenérie a to Chorvatsko. Jinak se ale moc nezměnilo, znovu chybí jak vtip, tak romantika a tak jsem si jen říkal, která z postav je vlastně horší. Takže snad jen za ty záběry od moře bych jednu hvězdu dal, trojka snad už natočena nebude. ()