Ač se Rebecca a Dylan nikdy neznali, celé dětství je něco spojovalo. Cítili bolest jeden duhého, prožívali navzájem významné okamžiky svých životů. Do nedávna si mysleli, že šlo jen o sny, halucinace a přeludy. Jejich životy se však začnou radikálně měnit, když zjistí, že je na druhé straně reálný člověk. (Farley)

filipvrbik

Jako ta zápletka je naprosto nesmyslná a vůbec to dle mého není sci-fi. Nicméně jako romantika to zejména v druhé polovině celkem funguje...60% ()

monaMis

Asi nejsmutnejsi je pozorovat tu extremni promenu, kterou diky nekolika plastickym operacim prosla Baby z Hrisnaku :( Nepoznala bych ji tu ani za boha ()

Monisek

Trochu váhám, ale nakonec ty tři hvězdy převážily. Na čtyři to bylo až moc průhledný a na můj vkus zde hrálo málo lidí :) ()

jasanka

Mohlo to být ještě mnohem lepší, pokud by si tvůrci ujasnili, co vlastně od filmu chtěli. Takhle je to občas zmatené co se žánru týče. Mohl z toho být 5* thriller nebo 5* romantická komedie. Tohle je bohužel něco mezi. Další věc, za kterou jsem musela dát hvězdičku dolů, bylo Zoe Kazan, která mě neskutečně vytáčela a vypadala jako kdyby měla IQ 10. ()

Evander

Pro mě osobně je "In Your Eyes" zklamání. Očekával jsem pohodovou romantiku a o té bohužel nemůže být ani řeč. Film je příliš vážný, než aby se hodil pro chvíle pohody. ()

Axident

Popravdě mnohá vysoká hodnocení zde nechápu. Čekal jsem, čekal, jestli nějaký zázrak nevytáhne In Your Eyes z postradatelného béčka pro prime time na Primě do vyšších sfér, ale nestalo se. Nezajímaví herci a nijak originální námět, který by se dal vytěžit mnohem lépe.. A to podotýkám, že mám nekriticky rád love story a romantiku... ()

yvona

Romantický / Sci-Fi / Komedie / Drama....přesně tohle ve splňuje film a to nad rámec očekávání. Bavila jsem se od začátku do konce. Nechápu, proč si stěžovat, pokud jdu na podobný žánr. Výborný námět. ()

brumbrum

Dalsia USA "romanticka komedia". Vydrzali sme to 20 minut. Napad dobry, total zle spracovanie. Tipek mohol byt samotar alebo daco take a nie kriminalnik a krcmy a podobne. 1* z milosti. ()

mart01

Podle mě ještě lepší než Curtisův LÁSKY ČAS. Skvělý nápad, skvělý scénář, dobrý soundtrack. Whedon opět ukázal, co v něm je. Zprvu by se mohlo zdát, že tento film bude jen další průměr nebo odpad, ale kdepak. On se toho prostě nebojí, jde do toho a opět mu to vyšlo. Tleskám, jen tak dál! ()

Kingjiri

Díky námětu vcelku originální žánrová záležitost. Nebylo by však od věci aspoň naznačit důvod, proč se zrovna Rebecca s Dylanem takovymhle zvláštnim způsobem "spojili" a pak mě zklamal očekávanej klišoidní závěr, protože jsem pořád tajně doufal, že mě snímek v tomhle ohledu nějak překvapí. SPOILER: Mohlo se třeba zjistit, že je každej z jinýho/paralelního světa a proto neni osobní setkání možný. Ale bez povinnýho happyendu by to holt nebyla správná romantika KONEC SPOILERU. Jinak velice příjemná zábava obsahující netradiční erotickou scénu, sympatický herecký výkony a střídání žánrů (od komedie přes drama až po lehce akční závěr). Doporučuje devět schizofreniků z deseti. ()

markotter

V žánru romantických komedií rozhodně to lepší, co vzniklo, proto taky vyšší hodnocení, než by tomu asi opravdu slušelo. V realitě by to asi dopadlo takhle: Jakmile bych zjistil, že někde na druhym konci Ameriky existuje někdo takový, sedl bych rychle do letadla a zkusil zjistit co a jak. No a až bych to zjistil, vrátil bych se do svýho karavanu a začal si s tou pojídačkou stejků ve vysokejch botách, protože Zoe Kazan byla fakt šeredná.... ()

Alergius

Milá, oddychová slaďárna, bohužel předvídatelná, ale i tak povedená. Pro Zoe mám slabost a soundtrack byl parádní, skvělý film na deštivé dny. ()

viviak odpad!

Uz po trailery som to nevidel moc ruzovo, ale to som este nevedel co ma caka. Scifi je snad len to, že som to vydrzal ani neviem ako pozriet až do konca. Ubohe po všetkých strankach. To uz mohli dat rovno dvoch ludi do dvoch samostatnych izieb a nechat ich "telepaticky" porozpravat. Strata času tento "film". Velmi hlupe ()

Bobbles

Krásný romantický film z tak trošku jiného soudku... Troufám si říct, že tím malým (a milým) kouskem "sci-fi" námětu neurazí žádného milovníka romantiky, naopak si myslím, že In Your Eyes nadchne svou upřímností a přirozeností. A i když se Zoe s Michaelem setkali až na konci (sorry, no more spoiler), celý film to mezi nimi tak opravdově jiskřilo, že jsem celou dobu měla lehký úsměv na rtech - a přesně o tom mají romantické filmy být. =) ()

Megynka

Tak tenhle snímek mě hodně pozitivně překvapil. Výborné herecké výkony, scénář, kamera a pohodový soundtrack. Navíc - vážně pěkná myšlenka, na konci jsem si málem ukousala nehty :) ()

sechmet5

Milý film. Nic nečekaného, když už víte, o čem to je. Trochu mi vadilo, jak tam všichni huhňaj a že hlavní postavy byli příliš typové. Chytrej kluk, který vyroste v totálního losera a psychicky nevyrovnaná ženská, s manželem doktorem, který ví nejlíp, jak jí pomoct. Nápad se mi líbil, i si myslím, že to bylo dobře natočené, ale je to prostě Amerika. Joss Whedon je skvělý tvůrce, ale i on staví na již zažitých a osvědčených principech. Se zajímavějšíma postavama (a tudíž i zajímavějším příběhem) by to byl 4* film. Takhle je to jen romantická pohádka o obyčejném klukovi a labilní princezně. ()

srncek

Zoe bola veru k svetu,najmä v tých gaťkách v noci,ale posledná tretina z inak príjemného dajme tomu sci-fíčka spravila dosť naivnú hovadinku..ale tak poznám aj horšie..64% ()