Tvůrci projektu Vyšehrad si váží všech fanoušků původního onlinového seriálu, a tak se rozhodli jim zkrátit čas při čekání na jeho filmové pokračování. Proto přišli s unikátním projektem, v němž spojili všechny epizody původního internetového seriálu a přidali nové scény z připravovaného filmu jako malou ochutnávku. Projekt nabízí zcela nový mix zvuku, vylepšenou obrazovou kvalitu a mnoho dalších příjemných překvapení pro ty, kteří seriál již znají. Pojďte s námi sledovat Laviho v podání Jakuba Štáfka v možná nejhorší situaci, ve které se dosud ocitl. Když svlečený jen v tílku a trenkách, ohořelý a dobitý sedí spoutaný na židli v připravené mučírně, a snaží se vzpomenout, co ho do této situace přivedlo. Byl to snad jeho samotný příchod do Vyšehradu? Došla s ním šéfovi klubu trpělivost a rozhodl se ho zbavit? Nebo na něj ty dva maskované týpky poslal Tomáš Řepka, když prozradil jeho trik s týmovou kasou? Diváci uvidí ne/oblíbeného trenéra Žloutka (Jiří Ployhar), předsedu FK Slavoj Vyšehrad Krále (Ondřej Pavelka), ale hlavně Laviho agenta Jardu (Jakub Prachař), který sice v průběhu času změnil tvář, ale hlas mu oproti onlinovému seriálu zůstal! Prostě jedno pozitivní překvapení za druhým. (Bioscop)

Radiq

Je jedno, jestli se podíváte na seriál nebo na tuto jednolitou nálož kurvení a návykovejch látek, vyjde to nastejno. Takže hodnotím stejně, komentář zde. ()

LUKICKK

Je to prostě sestříhaný seriál, je to víceméně hodně fajn, pokud jste neviděli seriál, tak tohle vám bohatě stačí a pokud jste seriál viděli tak pokud si pamatujete co se v něm dělo (myšleno tak, že pokud jste seriál viděli dva roky zpět, tak si to klidně pustit můžete) tak to můžete úplně v pohodě vynechat. Dávám tomu pěkný průměr 6/10 jelikož jsem na seriál koukal poprvé ve stejný den jako na toto, ale kdybych se poprvé koukl na toto a potom na seriál tak toto hodnotím 8/10 a seriál 6/10, snad to dává smysl :D. ()

jefff

Jako seriál fungoval Vyšehrad výborně, alespoň tedy jeho první polovina. Jako film je to horší, zejména pak zmiňovaná druhá půle vyloženě ztrácí na vtipu i zajímavosti. Výměna Prachaře za Noska je divná a ani "vtipné" vysvětlení na tom nic nemění. Z ukázek na celovečerák, který je součástí Seryjálu ve mě rovněž nebudí úplnou důvěru. ()

B_EyE

Jako webseriál skvělý, jako film slabší - prostě trochu nesedí koncept.... jako opáčko před celovečerákem ale docela dobrý... ()

Olík

Všechny blikance nadějného lvíčete pěkně na jedné kupě aneb 83minutová upoutávka na připravovaný film. Nic víc, nic míň, než jednotlivé epizody dnes už legendárního seriálu pospojované, okomentované a doplněné o pár minut navíc. Nejenom, že původní euforie už je pryč, ale jako celek to taky moc nefunguje A tak mi existence seryjálu, ve světě kde už je seriál, nedává moc smysl. ()

Razzor_82

"Kováky, jo? To ještě existuje?“ Shrnutí vtipného seriálu do filmu. Lavi to je lavina. Parodie na výstižné témata tuzemského fotbalu. 6/10 ()

Likan7

Absolutně postrádám význam tohohle sestříhanýho "filmu" jde jen o jednotlivé díly seriálu v jednom celku. A na konci je trailer na film... Alespoň je tady ale krásně vidět jak skvělý je Vyšehrad v první polovině a jak přepálený, nudný a fekální je pak. Doufám, že film takový nebude, ale myslím si opak. ()

rublik05

Seriálu Vyšehrad, který se postupem času stal fenoménem, se šlo zpočátku vyhýbat a ignorovat jej, a to minimálně z toho důvodu, že fotbalová tématika jde zcela mimo mě. Po velkém úspěchu letošního Fylmu jsem už však podlehl i já, takže jsem nejprve šel mrknout na původní Seryjál, ať pak ve filmu neplavu. Přestože mi spousta narážek díky neznalosti českého fotbalového prostředí unikala, i tak jsem se překvapivě dobře bavil, epizody jsou tak akorát dlouhé, dohromady tvoří ucelený smysluplný příběh, postavy jsou skvěle zahrané, Jakub Štáfek se pro roli Laviho vyloženě narodil. Je to sice svým způsobem hrozně primitivní humor, každopádně Vyšehrad tak nějak splnil moje očekávání. Nejedná se o dokonalý projekt, za mě však spokojenost. 7/10. ()

gemi

Viděl jsem to až po fylmu, takže můžu konstatovat, že je to dobrý start, člověk se tu seznámí s aktéry a je tu pár fakt skvěle vypointovaných gagů, ale na fylm to nemá. ()

wylda

Nejdřív mi přišlo zbytečný se na to koukat, ale po shlédnutí se mi filmová komentovaná kronika historek z Laviho života jeví lepší než seriál o pětiminutovejch dílech. ()

MartinTerran

Seriál v kuse, jen úvod je navíc plus pár dialogu v průběhu a celé to je podané jako retrospektivní vyprávění, čímž je napojení na film dokonané.  Hodnocení: 62/100. ()

blondboss

Tento celovečerák je v podstate len akýmsi zhrnutím celého seriálu o Lavim s výnimkou úvodnej a záverečnej scény. Aspoň je to ale skomponované a vyskladané hutne bez toho, aby to bolo len copy + paste ako to býva v podobných prípadoch. Oceňujem, že samotný film bude priamo nadväzovať práve na tento snímok. Laviho príbehy sú plné plytkého humoru, ktorý ja mám rád, takže určite sa vo filme máme na čo tešiť. 60 % ()

hrumsrt

Paráda no, seriál sešňořenej do filmu. Jako mohli si dát trošku záležet na tom, aby to nějak pospojovali, takže ne normálně dávat intro pořád dokola, když skončí epizoda... Ale jinak vlastně možná v tom celkovým projevu asi i lepší dojem, než-li samotný seriál. Třeba ta "přeměna Prachař->Nosek", je tady pojatá o něco lépe. Akorát, že jsem to v podstatě už viděl, takže dějově jde jen o recyklaci. Tohle má jen novou přelepku, s tím, že zase můžete podojit diváka o lístek na něco, co už viděl. 70% ()

Blazis34

Žádné nové věci film nepřinesl, ale i tak jsem se opět zasmál historkám s Lavim. Na film se díky tomu těším ještě více. Snad nezklame. ()