Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Zagros

Tři tygry mám hodně rád. Především pro jejich přístup k životu a divadlu. Když přišel covid, tak se neposrali a nezačali žádat o příspěvky, ale začali makat a vyplatilo se jim to. Rád jsem jim také párkrát přispěl, protože to byla cesta, která se mi líbila. Některé jejich scénky a projekty jsou geniální, některé méně, ale to na celku nic nemění. Několikrát v rozhovorech uváděli, že mají sen natočit film a jak už to u nich bývá zvykem, s vervou se do toho pustili a tady je výsledek. Nebudu napínat. Myslím se, že pro film ještě nedozráli. Velmi jednoduchý příběh se dal čekat. Ten v podstatě slouží jen jako chatrná šnůra, kam postupně věší jednotlivé skeče. Něco mě dokázalo velmi rozesmát, občas ale byly trapné a někdy dokonce nudné. Jo a Votrubek se pro film nějak nehodil. Je to ideální figura do scének, ale ve filmu působil otravně, byl nejvíce mimo a taky mu bylo blbě rozumět. Nakonec dávám tři hvězdy, ale ta třetí je spíše za to, že to zkusili a byla to jejich prvotina. Příště to snad bude lepší. Vůbec bych se nebál jít do „serióznějšího“ filmu. Líbil by se mi pořádný příběh, například v podání nějaké gangsterky plné černého humoru. Herecky na to pánové jistě mají. Držím palce v další tvorbě. ()

bari68

Alfou a omegou celého filmu je u mňa jednoznačne Kozub, ktorý svojími grimasami a hláškami drží nejakú úroveň. Inak je film na hrane absurdity a sebatrápnosti, ktorú musíte brať s nadhladom. ()

Wally

Hodně těžký film na hodnocení...je to opravdu chujovina, ale lhal bych kdybych tvrdil, že mne párkrát nerozesmála. Kozub snad ani nemůže být normální 😂 Tady mi ten humor sedl a neurážel mne. Skeče neznám.... Za mne fajn! ()

duddek

Ačkoliv mám Tři tygry rád, film mě zklamal. Především by potřeboval prostříhat a třeba o půl hodiny zkrátit (třeba scéna na horách je neúměrně dlouhá). A potom přidat na humoru – střílení si z církve nebo z Poláků působilo spíš násilně a dětinsky. Mrzelo mě taky, že Robin Ferro prakticky nedostal prostor prodat svůj velký komediální talent. Shrnuto: jedna hvězda za povedené akční scény, druhá za to, že jde o Tři tygry. Byť improvizace jim jde o dost líp. ()

Ledkodlaq odpad!

Tři tygři - poprvé a naposledy. Buď má inteligence nedosahuje dostatečných výšin na pochopení nedozírných hloubek sdělení tohoto díla a nebo, a to je pravděpodobnější, je to prostě velmi hloupé a "tvůrci" cílí (pokud na něco cílí) na podobně mentálně vybavené publikum. Chci věřit, že průměrný Český divák je chytřejší, než tohle. ()

BuddyO

Tři Tygři jsou povětšinu času na poměrně nízké úrovní humoru, ale pár úsměvných momentů tam je, proto dvě hvězdy. :-) ()

mosnak

Tohle se moc nepovedlo :-( a docela mě to mrzí, protože kluci z Míru mají talent. Ovšem film jako takový je přece jen asi nad jejich sílu. Vysoké hodnocení má tento film především díky tvrdému fanouškovskému jádru. Já mám jejich humor i tvorbu moc rád, ale že bych se řezal celou dobu co jsem na to koukal... tak to rozhodně ne. Čuba byl tentokrát hlavním tahounem filmu a Kozub hrál "druhé housle". Škoda... pouze 39% ()

bobstock odpad!

Tak sem si od snímku Volným pádem (2021) napsaným na hezké tělo Robina Ferra říkal, že to byl takový, jestli se dá vůbec říct, filmový přešžlebt, pokus, omyl pana Kozuba a ono né. Zase je tu Emil Křižka a jeho kinematrogafický div světa. Ve vší úctě ke Třem Tygrům, ale pokud se budou držet takového všeuměla, nikdy jim za to peníze v kině nedám. Troška hadr. Podivnej střih a hudba, spousta poslepovaných až zbytečných scén, ve kterých koukáte na partu idiotů, kteří 28hodin nechápou, kde je Praha. Za ty policajty by se to snad dalo i žalovat. Figury z divadla a streamu přenesené na velké plátno tragicky přehrávaný s improvizací až do nebeskýho trapna. Chápu, že si to chtějí míráci dělat po svým, ale v tom případě z toho prostě nic rozumnýho na kino za prachy nevyleze. Zasmál jsem se pouze u Polákova Stevena Senegala a ke Kalouskovi či P.P. na pojišťovnu s ´´tlustým polštářem´´ je vyloženě produkční zoufalost..Štěpáne prosím vás, už nechci šilhavého kokota na velkém plátně, mám vás rád. PS: Stojí za zmíňku zpěvačka Barbara Kanyzová s písničkou v titulcích, tam se pozná hned talent od pána.  10% ()

mazadlo

Začnu tím, co je na filmu dobře, protože kritizovat umí každý. Líbí se mi technické zpracování, kamera, střihová skladba, barvy a zvuky. Ostatně tohle už tygři umějí od youtube a je vidět, že to funguje i ve filmu. Jistá inspirace v té střihové montáži určitě vychází z filmů Edgara Wrighta. Bohužel je mu na hony vzdálená v obsahovém rámci scénáře i v hereckých výkonech. Nevím, zda se na place skutečně jelo podle scénáře, nebo měli jen boďák. Hned na začátku filmu je totiž obraz, kdy vychází Čuba z domu a poprvé se potká s Kozubem (na plátně - ne v životě) Tam v jednom dialogu to působí jako by se Čuba začal v dialogu smát a není to vystřiženo - proč? Asi záměr ale absolutně nefunkční. Zásadní chybou tohoto filmu je jednoznačně fakt, že to není film. Je to slepenec jednotlivých skečů, které některé samostatně fungují lépe a druhé hůře ale v celkovém slepenci filmu nefungují vůbec. Pitvoření Kozuba, který má jistě herecký talent i na lepší postavy, je tu opravdu tristní - připomíná mi čertíka z Princezny ze Mlejna. Víc přehrávat už prostě nejde. Albert Čuba sám film neutáhne, byť se o to snaží. Celá linka podivných mafiánů je tam jen do počtu. Závěrečný twist v Sazce jakoby někdo vymyslel až na místě, když mu došlo, že ve scénáři došli do hluchého místa. Jednoznačně má ale tahle parta potenciál dělat divácké filmy jako třeba Troška. Pokud jim to stačí, pak není co kritizovat - své diváky si to najde a jistě si to na sebe vydělá. A za to hvězdu, protože v dnešní době není zas tak jednoduché si s filmem vydělat na další. Pokud je ale film srovnáván s odvážnou trojicí filmů - Morthy a Šoky, který si piplá Andy Fehu s velkou grácií a má funkční filmařský scénář (byť to samozřejmě taky není epos, ale je to funkční žánrovka) s Vyšehradem, který zdatně a zručně převádí seriálovou formu do celovečerního filmu nebo guerilla filmem Párty Hard, pak musím říct: Pánové tak to ani zdaleka. A protože v rozhovorech toto tvrdil sám Čuba je trochu potřeba asi ledové sprchy. Film Tři Tygři jednoznačně nepatří do žádné nové komediální vlny vůbec ničím. A to protože si z ní nebere absolutně nic. Naopak, jakoby vypadl z devadesátek. No jo ale pořád je trochu lepší než kameňák, a to jen z toho důvodu, že přeci jen trochu víc cílí na tu mladší generaci. Ale dělá to tak moc, že přestřelil a zasáhl podle zdejších recenzí zřejmě tu generaci nejmladších. Těm zřejmě pitvoření a poskakování úplně stačí. Mě je momentálně 34 let a u filmu jsem se nezasmál ani jednou. Bohužel. A pousmál? Jen nad tím jak trapné to je. Pánům bych ale přál aby filmy dělali dál, protože komedií je jako šafránu.  Přeji jim ovšem aby se nebáli sáhnout po nějakém scénáristovi protože je vidět, že v téhle oblasti mají jednoznačně velké mezery. ()

mira007

Divadlo Mír s Kozubem natočilo komedii míchanou s akčním filmem. Jako takhle: na to, že to je bláznivá komedie od tvůrců jejichž humor se dokáže u mne trefit do černého, tak ta hustota něčeho fakt k zasmání na metr čtvereční je kapku nízká, ikdyž asi 3x jsem skoro brečel smíchy. Přesto to byla svižná podívaná v solidním tempu a líbil se mi ten námět stíhací jízdy dvou mentálů s výherním losem pronásledovaných  mafiány a celkově mi to sedlo a bylo sympatický ikdyž podle geniálního traileru jsem to čekal ještě lepší. ()

WayDott

Jediné co nechápu je, jak Kozub dokáže takhle pořád šilhat :-D Každopádně Tři tygry mám ráda a videím na YouTube se ráda zasměju. Trochu to vypadá, jak když by to režíroval Troška :-D A občas jsem se přemlouvala, abych to nevypnula. Ale ten konec byl dobrej. Kluci si to zasloužili. ()

Dispenz

Celkové hodnocení: 6/10    Art: 6/10    Akce: 8/10    Vtip: 8/10    Napětí: 4/10    Láska: 5/10    Soundtrack: 5/10        5/2022 ()

petikacka

Tak tohle si nejvíc užijou hlavně Ostravaci, kteří rozumí ostravštině, polštině i slovenčině...Czechové by asi potřebovali překlad a tím padem jim spousta věci nejspiše unikla. Ja jsem se bavila kralovsky a že to nebude artovy film mi bylo jasne jestě před zhlednutim. Hej kamo bylo to dobre jak cyp. Za mě plna palba 100% P.S. " Největši trest pro vegetariana? Pohřbeni do masoveho hrobu"... ()

dee.n

Není to žádné vrcholné umění, ale komedie tohoto typu mi v ČR a nejen zde prostě chybí. Konečně komedie bez pana Langmajera, kde se řeší i jiné věci, než jen mezilidské vztahy. No a samozřejmě plusové body za známé prostředí našeho kraje. ()