Co zbývá manželskému páru duchů (Geena Davis a Alec Baldwin), když se do jejich obrovského domu v Nové Anglii nastěhují módní Newyorčané? Samozřejmě najmout "bio-exorcistu” na volné noze, aby vetřelce vyděsil. (oficiální text distributora)

ghatos

První třetina byla fajn, ale pak se Tim Burton utrhl ze řetězu. Nápady a trademarky tam měl, ale přepálil to. Na oddych to neurazí. 61%. ()

Nepi

Skvělý hororový příběh od Tima Burtona s výbornými herci: Alecem Baldwinem,Geenou Davis a Michaelem Keatonem....Na svou dobu s úžasnými triky...Tim Burton je prostě mistr nadpřirozena...!!!! ()

Pit

Myslím, že keby tento film natočil hocikto iný ako Burton, tak by ten hviezdičkový priemer bol niekde úplne inde. V tomto práve Tim vyniká, že aj z malej myšlienky dokázal v tomto snímku vytiahnuť maximum. Dobrý nápad, dobré obsadenie, pár dobrých hlášok, solidná hudba v doprovode. Jednoduché a pekné, ale ako už vieme, v jednoduchosti je krása. Jednoznačne 5*. ()

standsiller

Až na ten nie príliš domyslený záver a na pár príliš preafektovaných scén s "Beetlejuicom" je to naozaj slušný a sympatický film. ()

solskjaer

Jeden z nejlepších Burtonových filmů, který pro mě nepochopitelně měl tak malé promotion, že se divím, že je tak oblíben. Beetlejuice je film, který by mohl běžet každý večer místo estrád na Nově a vůbec by mi to nevadilo. ()

NALBERTik

No celkem šílenost... :D Misty sem jen nevericne kroutil hlavou... Burton ma opravdu hodne zajimave ( a hlavne originalni ) napady... parada... ()

fruitbueno

Výborné, Tim jak ho znám a mám ráda! Mimochodem, muzikální scéna u stolu je geniální, že bych nějakou scénu z posledně viděných filmů chtěla vidět několikrát za sebou, to se mi nestává často! Tleskám!!! ()

OughJay

Tohle se dá pojmenovat jako taková průměrná šílenost od Burtona... :) Myslel jsem, že to bude ještě praštěnější, pak bych dal ještě o hvězdičku víc. Podle mě je škoda, že nedostal víc prostoru Michael Keaton, protože ten tady uplně nevyužil potenciál jak svůj, tak taky právě potenciál Beetlejuice (postava, kterou hraje). K ústřední dvojici nemám žádný výtky, Baldwin i Davisová to zahráli dobře. Za 5 hvězdiček by byla hudba, která má ten správnej šmrnc a je přesně tak šílená, jak jsem si představoval celej film. Bohužel film malinko zaostal. ()

Sdoom

Zbožňuju sice Tima Burtona a jeho filmy, ale jak vidno, těžké jsou začátky mistrovy a tohle je, pokud to vemu z hlediska děje, téměř čistý odpad. Popravdě se mi ani příliš nelíbí tenhle vyfantazírovaný Burtonův svět. Naštěstí děj není jediná složka filmu, a tak jsou i věci, které můžu pochválit - masky, hudba a taneční scéna u stolu. Za to 2 hvězdičky. ()

Arkanoid

Ste duch a desia vás ľudia, ktorí sa usadili vo vašom dome? Najmite si bioexorcistu, ktorý vás problémov zbaví raz a navždy! V podaní Michaela Keatona to rozhodne nebudete ľutovať. Ďalšia béčková komédia, tentoraz pod taktovkou Tima Burtona. ()

Maynard.

Jeden z posledních kousků od Burtona, který jsem ještě neviděl, je to zároveň jeden z jeho prvních celovečeráků. Je krásně vidět, že tenhle rejža byl „prdlej“ hned od počátku svojí tvorby :o). Prdlej myšleno samozřejmě v dobrým. Nevím teda na čem Burton frčel a podle mě i frčí do teď, ale něco mi říká, že to nebude jenom konopíčko :o). Jeho smysl pro fantazii je vskutku nevídaný. Na tomhle filmu se mi líbí to, že se dostáváme snad poprvé do role duchů. Dycky jsou duchové zobrazeny jako strašidelný bytosti, který škodí lidem. Tady je to naopak. Dostáváme se pod pokličku manželského páru, který zemřel a který se snaží ze svého domu vystrnadit nové majitele. Tato snaha však nepadá na úrodnou půdu, páč ať se snaží sebevíc, zastrašit lidi se jim prostě ne a ne podařit. Je to příjemná duchařská komédie s občasnými neuvěřitelnými záběry a postavami, který jsou prostě Burtonovou specialitkou. Těším se na další jeho celovečerák. ()

The Viper

Beetlejuice stojí na celém koncertu vtipných výstupů samotného Beetledžuse, kterého tak skvěle zahrál Michael Keaton. Ostatní charaktery jsou tak přitroublé, až nejsou ani komické a v některých případech spíše otravné. Největší chybou je, že i když je Keaton hlavní tváří plakátu i názvu filmu, tak se zde objeví opravdu málo, ale když už, tak to stojí za to. Příjemná a neškodná zábava z konců 80tých let, které nelituji a určitě o něco lepší než-li Jacksonovi Přízraky. ()

Circumscriptor

Tim Burton je naozaj podivuhodný človek a mám pocit, že čím sú jeho filmy novšie, tak tým sú mi viac vzdialené a stále menej a menej sympatické. O tomto snímku to však rozhodne povedať nemôžem, lebo je to pre mňa asi najvydarenejšie Burtonovo dielo, ak nerátame jeho "normálne" filmy, ako napr Ed Wood a ako malého fracka ma úprimne potešilo a upútalo režisérovým prazvláštnym zmyslom pre humor. ()

James87

Geena ušla, Burton je v tom poznat na sto honů. Mám rád od něho jiné filmy, ale tenhle neurazí a je na pohodičku. Tanec u stolu je vydařený. ()

JADIM

Tí druhí ako komédia. K tomu Burtonová fantázia, ktorej sa medze nekladú a vďaka ktorej neviete, čo sa bude o chvíľu diať. Znetvoria sa ich tváre? Upadnú do nejakého úplne náhodného sveta, z ktorého sa o pár sekúnd dostanú preč a stane sa zase niečo divnejšie? Človek sa toho po čase presíti, ale dovtedy je to zábavná senzácia na ktorú sa pozerá s údivom a úžasom. 8/10 (Videné 12.2.2021, Originálne znenie) ()

hudryhudry

Beetlejuice, to je bláznivá ztřeštěná jízda plná extravagantních nápadů pana ražiséra, která však, nevím proč, postupně ztrácí náboj a trochu i tempo. Střední část je strašně rozvleklá a nudná. Je zde sice koncentrace vtipů a hlášek, které by mohly tvořit několik filmů, ale mě se nelíbilo některé herecké obsazení, hlavně nově přistěhované rodiny, které mi též dost kazilo dojem. Možná jsem od filmu čekal moc, ale prostě toto je podle mě jeden ze slabších kousků pana režiséra. Jinak musím pochválit hudbu, alw všemi opěvovaný Michael Keaton mi přišel chvílemi až moc bláznivý a také mě svým výkonem neuhranul. Pro mě kvůli očekávání trochu zklamání. ()

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

06.06.2023

Právě v těchto dnech probíhá ve Velké Británii natáčení nejnovějšího snímku populárního amerického režiséra Tima Burtona a zároveň pokračování jednoho z jeho raných děl po více než 35 letech,… (více)

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (více)

Ztratí studia práva na slavné značky?

Ztratí studia práva na slavné značky?

04.10.2019