Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

Arsenal83

Som presvedčený, že keby speváka Tuleňa Seala našli niekde zahrabaného pod ľadovcom, tak si myslia, že je to nejaký prehistorický človek. Najlepšie na filme boli ale jeho pesničky. Respektíve tá jedna Crazy. Inak Kevin Hart recykluje sám seba a máme sa smiať na vtipoch, ako on masturbuje, jeho dcéra ho pristihne a jeho manželka sa z toho ešte teší. Na Wahlberga nemám slov, tu súhlasím s pisateľom seminárnych prác filmfanouchom, že sa hrá na kresťana, ale kde hrá, tak samé sračky v scenári. Plus podpora Netflixu. Marky Mark to má niekde už zrátané. ()

tron

„Strážca prechodu pre chodcov nie je skutočné zamestnanie.“ Ja neviem, mne to nevadilo. Nebudem sa tu na nič hrať a stoj čo stoj lacno kritizovať. Zázrak to fakt nebol, ale ak sa na tom chce niekto odbavovať a dávať tomu 1*, tak to mi nepripadá fér. Zarazilo ma, že to má vtipné situácie, ale je ich málo. Občas sa pousmejete, ale to je asi tak všetko („tatínek se hraje, sám se sebou“, skok do bazénu, bobek). Tiež ma zaskočilo, že každý Wahlberga kritizuje, že stále hrá sám seba a vraj to robí aj tu, ale pravdupovediac mne to pripadalo tak, že tu práveže naopak dosť ide proti svojmu obvyklému imidžu. Vlastne hrá skrachovanca, ktorý to o sebe vie a trápi ho to. Kevin Hart mi nikdy nevadil a nevadí mi ani tu (film aj produkoval). Ale ak TOTO stálo 80 miliónov, tak nemám slov. ()

Spiker01

Wahlberga můžu pořád, ale ty komedie mu až na Méďu prostě nejdou. Nevadí mi, že Marky Mark i Kevin Hart hrajou to svoje osvědčený, jenže Me Time je zkrátka nebetyčná nuda, že jsem to skoro až do konce nedal. Možná jsem se uchechtl párkrát, ale většina gagů míří na první signální a v horším případě jsou prostě jen trapné. Varován jsem byl, takže si stěžovat moc nemůže, teď už jste i vy. ()

Xmilden

Začínám mít takový pocit, že Kevin Hart vytvořil komediální dvojici s už úplně každým. On vlastně ani nikdy nehrál v nějak extra dobrém filmu, naproti tomu Wahlberg kdysi hrál v parádních filmech, ale jeho kariéra se začíná ubírat do poměrně slušných srágor. Tentokrát ti ještě Marku naposledy odpustím a ty nejslabší 3 hvězdy ti pošlu, ale je to kamaráde naposled. Me Time má pár solidních záseků, kupu nechutností, fakt těch při kterých je divákovi až trapně za herce, ale právě díky kamarádství ústředního dua a jedné pošahané taxikářce jsem to nakonec zvládnul. 50% ()

Fiftis

Aj keď je scenár napísaný s plným humorom a zábavou, v celom filme sú chvíle, keď sa scenár stáva suchým a nudným. Tieto sekvencie nedávajú Hartovi ani Wahlbergovi veľa príležitostí vydať zo seba to najlepšie. Výsledkom je, že ich chémia má tendenciu stuhnúť, čo v konečnom dôsledku vedie k nepríjemným momentom, ktoré mohli byť ľahko zábavné alebo dokonca potešujúce. Občas za to môžu aj chabé pokusy o humor, ktoré vznikli z vykonštruovaných okolností namiesto prirodzeného vývoja. Nie je úplne isté, že chémia Harta a Wahlberga by bola lepšia, keby bol lepší scenár, ale pomohlo by to. Me Time možno nie je prelomovým záznamom do katalógu Netflixu, no ponúka spoľahlivé vtipy pre každého, kto potrebuje únik z vlastnej hektickej reality. (28.8.2022) ()

filmfanouch

Hrdý křesťan Mark Wahlberg pár let nazpátek prohlásil, že lituje role pornoherce Dirka Digglera ve fenomenálních Hříšných nocích Paula Thomase Andersona, které Wahlbergovi v roce 1997 nakopli hereckou kariéru. Každý druhý člověk by ovšem ve Wahlbergově kůži nejspíš litoval jiných rolích a to především v o poznání horších filmech. Wahlberg pak sice prohlásil, že jsou Hříšné noci na pomyslném vrcholu špatných rozhodnutí, střízlivý člověk by ovšem mnohem spíše na tento vrchol postavil čerstvou komediální novinku Čas na sebe.   Za režii a scénářem stojí John Hamburg - scenárista trilogie Fotr je lotr, prvního a druhého Zoolandera či režisér a scenárista poměrně slušné komedie Proč právě on? O Hamburgovi se tak dá říci minimálně to, že se za svou kariéru podílel na filmech, které jsou více či méně vtipné. A dalo se přitom i klidně říct, že by z námětu na papíře mohl někdo schopný vykřesat potencionálně další komediální milník jako Pařba ve Vegas. Jenomže teď přichází na ten pravý čas nalít si sklenku čistého vína - Čas na sebe je jednoduše strašná podívaná.   Samotný žánr komedie funguje v podstatě na principu utahování si z něčeho či někoho, do velké míry se poté pochopitelně pocity z ní odvíjejí na specifickém humoru každého diváka. Někdo má slabost pro černý humor, někdo snadno upřednostní černý humor. V těch nejlepších případech poté dvakrát neublíží ani sexistický, rasistický či vulgární humor, platí to ovšem o případech, kdy onen sexismus, rasismus či vulgarita směřují k dobrému humoru. V opačném případě jde jen o ukázku nevkusu a důkaz o tom, že se při vytváření scénáře či samotném natáčení nejspíš požíval nějaký velmi solidní matroš, který ovšem nepřinesl to správné ovoce.   Často vznikají diskuze nad tím, že u střelených komedií není potřeba něco jako logika, Čas na sebe je ovšem tak neskutečně nezábavná a k zblití pobízející podívaná, že je té nelogičnosti, hlouposti postav a bizarních výjevů tolik, že prostě dochází veškerá trpělivost. Čas na sebe v jádru ani nemá něco, co by se dalo nazvat příběhem, jde jen o spirálu plnou momentů, které působí vymyšlené na první dobrou, vtipů, které nejsou vtipné a ústředních hrdinů, kterým člověk přeje jen to největší utrpení. Ať už Sonnymu (což díky jeho představiteli Kevinu Hartovi není dvakrát těžké) či Huckovi (což díky rozhodnutí Marka Wahlberga vzít roli v tomto filmu též není dvakrát těžké). Hart i Wahlberg ve filmu hrají vlastně dvě stereotypní postavy - Wahlberg muže, který tak trochu odmítá dospět, Hart zase chlapíka, kterého nikdo nemá soudit dle vzhledu - a i díky odfláknutým efektům, infantilním a dementním vtipům a nefunkční snaze o ždímání emocí je to prostě neskutečně bolestivé sledovat.   Celé to působí jako komedie bez duše, která je navíc natočena vyloženě odporně, kdy nasvícením a prací s barevnou korekcí připomíná odfláknuté školní cvičení. A to ještě předposlední věta dost možná urazila všechny studenty, kteří se při tvorbě školního cvičení snad i snaží více, než tvůrci celého tohoto filmu. V zásadě tak jde jen o další horkou novinku Netflixu, která na něm opět ovládne tabulky víkendové sledovanosti a v Netflixu se poplácají nad úspěchem, který ovšem bude vytěžen z bezduché a odporné komediální podívané, kde mohli opět peníze jít k mnohem schopnějším tvůrcům se zajímavějšími nápady. To pak člověk nemá mít chuť vzít útokem Baumax, nakoupit v němnějaké ty hořlaviny a následně potěšit návštěvou ústřední základnu Netflixu.   Čas na sebe má pořád tvar čehosi, co vypadá jako film a kdekoho možná může potěšit, že duo Mark Wahlberg či Kevin Hart mezi sebou přeci jen má cosi jako slušnou chemii, Čas na sebe je ovšem především jedním z těch důkazů, že relativně levné měsíční předplatné na Netflixu ve výši 199 korun je vzhledem k průměrné kvalitě originálního obsahu až příliš drahé.... () (méně) (více)

misterz

Snaží sa to byť príliš veľa vecí naraz a nakoniec nesplní očakávania ani v jednej z nich. Je to ako keby ste sa pokúsili spojiť dva nesúvisiace puzzle do jedného obrazu - výsledok je chaotický a nepresvedčivý. A háumorné scénky sú robené dosť nasilu, hoci niektoré momenty sú zábavné. Celkový dojem je v tejto komédii pomerne odpudivý. Podpriemer. 40/100 ()

mzss1

[60%] Je pravda, že se v současné době netočí moc dobré komedie a Kevina Harta moc nemusím, ale dal jsem mu už několikrát šanci a i když viditelně po herecké stránce přehrává, tak mě i zde párkrát rozesmál. Wahlberg, který mu zde sekundoval starého kámoše mě bavil o něco méně, ale sehrál svoji standartní postavu. Některé scény nejsou moc vtipné, jiné trochu k pousmání jsou. Třeba ta scénka, kdy Hart dává dýchání želvákovi neměla chybu. Takže jo, pár hlášek tu je. Dějově je to samozřejmě blbost, takže si to už víckrát nepustím, ale úplná ztráta času to nebyla, takže aspoň něco. ()

silentname

Kevin Hart  v ďalšej buddy buddy komédii, tentokrát s Markom Wahlbergom. "Me Time" síce nie je nejakou výnimočnou komédiou, no na druhú stranu som sa tu miestami celkom solídne zasmial. Áno, je to predvídateľné, postavy dokopy neprinesú nič kreatívne alebo inovatívne a príbehovo je to všetko, čo sme už v minulosti videli. Ale niekedy mi nič viac netreba. A Kevin Hart mi tu neprišiel otravný ako v niektorých iných projektoch. Je tam pár vtipných akčných momentoch, ako napríklad súboj s pumou a vo finále je niekoľko dobrých scénok, no výsledok ako taký je skôr priemer. Jedným slovom "okey". Treba povedať aj niečo viac? Hodnotenie: C ()

SeBig odpad!

Tohle je fakt dno. Fekální humor v nejhorším možným podání, trapné kecy, nezáživný cringe fest. Lituju herců. ()

Marze

Zoufale nezabavna potrhla ulepena komedie. Ale jestli chcete videt hvezdy, bude to pro vas film roku. Pro Kevina Harta asi nejhorsi film, ktery natocil. Bez jedineho prekvapeni. Jeden z nejhorsich filmu roku s ujetou zapletkou. Oslava americkeho predmesti. Nedostatek vtipu se vynahrazuje ruznorodosti. Jsou zde masturbacni vtipy, pornovtipy, exkrementove vtipy, penisove vtipy, prsove vtipy, prdici vtipy... ()

BMW12

Pohodová komedie s Kevinem Hartem a Markem Wahlbergem. Oba dva herce mám moc rád a i zde je mezi nimi dobrá chemie, vtípky fungují. Scénář není nijak převratný, ale toto duo dělá film vtipným. ()

TheEvilTwin

Klasická Hartovka jak vyšitá, akorát s tím rozdílem, že zde jde humor celkem mimo diváka a nejen, že jsem se výrazněji nezasmál ani jednou, ale ono ani v průběhu toho průběžného humoru moc není. Je zde typická šablona podobných filmů, postavičky jsou stokrát vídané archetypy, scénáristicky je film bez sebemenší invence a výsledek pak vlastně za moc nestojí. Na tyhle filmy jde člověk kvůli černého a nekorektního humoru, ale ten zde bohužel úplně chybí a já nevidím důvod, proč se na film vlastně dívat... ()

ARI50

Jednoduchá komedie dvou přátel z odlišnými zivoty, příběh slušný, jsme tam nějaký vtip ale nic extra. ()

Lucasion

Hodně prvoplánová a generická americká komedie. Škoda, že Netflix rovnou nepropisuje hodnocení ČSFD, jinak bych se filmu asi vyhnul. Chtěl jsem jen americkou komedii na večer. Tohle bylo hrozný. Dlouhý. Nesympatický. Nezábavný. Nudný. Bez nápadu. Víc šablonovitou a hloupou komedii jsme už dlouho neviděl. Jo, ještě jsem vynechal bezcharakterní. Ten film nemá fakt nic. I ten Mark Wahlberg se tam nehodí a hraje minimum. Me time, no time. (20 %) ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny