Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

iamek

Matthew hláškuje jako v přátelých a už proto by měl film vidět každý jeho fanoušek. Scéna kdy Joe má za úkol vzrušit býka je jedna z nejvtipnějších scén jaké jsem kdy viděl. ()

Roman.Ticka

Hvězda navíc za sexy Elizabeth Hurley, dolů za frňáka Perryho. Jinak není co hodnotit u typické nízkoúrovňové zábavy-made in Amerika. ()

MM11

Slovo průměr v Hollywoodu neradi slyší, jenže zde se to označení skvěle hodí, a proto Vás Hudlinův film asi stěží něčím zaujme. Příběh (ohraný) k němuž přihodíte pár vtipů (ohraných) které neurazí a dobře napsané (ohrané) postavy = Tuctová komedie, nevymykající se standardu vůbec ničím, jejíž jediné bezvýznamné plus spočívá v tom, že neurazí. ()

Caelos

No jo, co vám budu povídat. Koupil jsem si DVD jen kvůli Liz Hurley a jejímu cukrovému ksichtíku, protože ji děsně žeru. Komedie slabší průměr. ()

Terva

Scénář : Jay Scherick a David Ronn. Kamera : Robert Brinkmann. Hudba : Marcus Miller. Hrají : Matthew Perry jako Joe Tyler a Elizabeth Hurley jako Sara. CITÁT - To nebyla holka! Zřetelně jsem viděl její ohryzek a bouli na jistém místě, která mi byla podezřelá........ ()

Torision

Tahle komedie zapadá dost do průměru,chvilkama zaperlí Perry s nějakou dobrou hláškou a někdy máte 10-15 minutové pasáže,u kterých se koušete nudou. U mne 50% ()

corpsy

Snímok sa vydaril a môže za to, teda aspoň z môjho pohľadu ústredná dvojica. Chémia funguje a skvelo sa dopĺňajú. Nečakal som až takú kvalitnú ( vtipnú ) zábavu. ()

Riddick77

Filmu zkazil hodnocení předimenzovaný závěr a honička na rodeu, to jsem prostě nepobral a absolutně se mi to sem nehodilo... Jinak fajn humor Matthewa Perryho a fajn look Elizabeth Hurley. Jinak řečeno dobrá zábava na odlehčení a vypnutí mozku. 8/10 ()

Alementina

Prisla jsem do pujcovny, ze chci romantickou komedii a ten vyhulenej typek mi pujcil tohle, ze to neni spatny, malem jsem ho tam prisla zabit. Pruser byl, ze jsem se u vetsiny scen, co mely byt vtipny, nesmala. Prislo mi to ciste jen trapne, no proste uplne mimo a tech 45 Kč jsem fakt litovala. ()

gogos

Hodně hláškující, místy i dosti vtipné, ale neskutečně kravské. Jedna z lepších amerických romantických komedií... ()

sssssycak

Chandler Bing si odskočil zahrát doručovatele soudních obsílek. Nechal se však za milion zblbnout jednou paničkou, které se nelíbilo, že se s ní chce manžílek rozvést. Nebylo to vtipné, už vůbec ne zábavné. Spíš by mě zajímalo, co na to Monika Gellerová, až se dozví, co to vlastně Chandler dělá za vedlejšák. :) ()

Had6

Možná to je horší než na tři hvězdičky. Ale Matthew Perry je prostě Matthew Perry a já nemůžu jít proti němu. Takže Matte, dlužíš mi jednu hvězdičku. Jasný? ()

kombajn

Hurley je fakt krásná baba, ale hraní by měla pilovat. nicméně o 100 procent lepsí jak ve smlouvě s dablem. Perry je typický ;) a celý film je taková v pohodě komedie u které se nenudíte. ()

Figu

Komedie na jeden večer, v našem případě na jedno odpoledne. Solidní obsazení, ale jinak jde o takovou tu pitomou blbůstku amerického komediálního světa. Přesně do ní zapadá Matthew Perry společně s Terry Crewsem. Ovšem Můj soused zabiják či reklami na Old spice jsou úsměvnějšími kousky než býti Sářiným sluhou. 55% ()