Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Nezávislá globální špionážní agentura Citadel byla před osmi leti zničena novým syndikátem zvaným Mantikora. Elitní agenti Mason Kane (Richard Madden) a Nadia Singhová (Priyanka Chopra Jonas) přišli o paměť a jen o vlásek unikli smrti. Po osmi letech se na Masona obrátí bývalý kolega Bernard Orlick (Stanley Tucci), aby mu pomohl zabránit Mantikoře v nastolení nového světového řádu. (Prime Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (26)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.seria po 2och dieloch: Lacnejsiu serialovu genericku blbinu, ci uz po stranke dialogov, akcie, cgi, ale hlavne herectva som uz dlho nevidel. Oklamalo ma cervene ciselko po premiere. Tomuto sa povie: "slapnutie do exkrementu". Popravde, hlava mi nebrala, ked som zbadal, ze v takom paskvile ucinkuje Tucci, ale len kym som si uvedomil, ze v kvalitnejsom kusku som ho videl snad pred dekadou. Vyskusal som este druhu epizodu, po strasnom otvaraku, aby som sa presvedcil, ci sa to snad nezlepsi. Vidiac vsak zbezne tvorbu tvorcov tohoto serialu, som tomu neveril. Odradzajuce uz v prvych 7-mich minutach. Druhy diel mi potvrdil, ze v stupiditach a zbesilej neprehladnej akcii, mizernom scenari a neutentickosti mdlych charakterov to tvorcovia naozaj myslia vazne a nemienia sa ich vzdat. Neodporucam nikomu s tymto nepodarkom stracat cas. Nastvanejsi, ci oklamany divak, ktory investoval viac casu, udeli bez vycitiek zrejme i odpad. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3 epizody za 4, 3 další za 5, matematika je v tomhle neúprosná. Překvapilo mě, jak moc mě seriál i přes všechny výtky kolem hrozně chytl a ačkoliv si jsem vědom všech chyb a nedodělků, beru to jako takové jednoduché guilty pleasure s nádherně Priankou Chopra a čim dál víc sympatickým Richardem Maddenem (leč, nejspíš záměrně, prkenným). Věřim, že Russoovci zavzpomínají na lepší časy a druhá řada vyjde napoprvé a dobře dobře i u širšího obecenstva. ()

Reklama

SatyR.film 

všechny recenze uživatele

Tak ako bežne začínali staré vtipy, začnem aj ja. Stretli sa "Jason Bourne, James Bond, Chuck" a vznikla Citadela. Sympatické obsadenie najmä Priyanka Chopra Jonas dali tomu hviezdu nahor. Ani samotný seriál mám pocit, sám seba neberie až príliš vážne a dá sa pozrieť napriek až príliš prešpekulovanej špionáži a zhode náhod, na rozdiel od takej divácky viac náročnej Berlinskej misie. Teším sa tento rok na druhú sériu. 70% ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Je to taková špionská (superdrahá) jednohubka, která někdy evokuje spíše parodii (určité zvraty jsou až groteskní), ale nenudil jsem se. Ať už díky sexy obsazení nebo působivé akci. Ale za 300 milionů se dalo asi natočit něco (minimálně scenáristicky) propracovanějšího. A upřímně mě překvapilo, že je šestá epizoda poslední, pokud jde o první řadu, působilo to neukončeně i s ohledem na to, že se bude pokračovat. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Největší zklamání roku, největší Joke a podvrh! Amazon diváky lákal na jeden z nejdražších seriálů ( téměř 300 miliónový rozpočet) a na režiséry Bratry Rusoovy, tvůrce Avengers, takže divák se zkrátka mohl těšit na velkolepou akční špiónskou jízdu a ve výsledku dostane hnusně vypadající špionské drama téměř bez pořádné akce, které režíroval úplně někdo jiný. Tomu říkám slušná kopačka do hlavy divákovi. První dva díly byly ještě v pohodě, došlo na slušné kontaktní souboje a akcí se tam nešetřilo, ale další 4 díly byly už bohužel zoufalé.  Herecky je to OK. Richard Madden je sympaťák, Priyanka Chopra je kočka a Roland Møller je skvělý kdekoliv, ale to je tak vše. Dějově je to nezajímavé a taky docela nuda, zvraty jak z telenovely úsměvné, vizuálně to opravdu moc velkolepě nevypadá, opravdu nevím kde se ty prachy poděly ( nevystupují zde žádné velké hvězdy ani velkolepé akční scény, paradoxně většinu času se zde spíš konverzuje nebo něco nezajímavého řeší). Že ani ve finále nedojde k něčemu většímu je už na pováženou a proč to nakonec režíruje jakýsi kameraman a režisér bez zkušeností namísto bratrů Rusooových nechápu už vůbec. Nedoporučuji a to bývám k akčňákům velmi milosrdný, ale tohle je krok vedle. 4/10. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku epizody vezou Cartera (Osy Ikhile), Masona (Richard Madden) a Nadiu (Priyanka Chopra Jonas) v jednom autě všechny tři vedle sebe. Bez jakékoliv zastávky přijedou na letiště, ale Nadia najednou vystupuje sama z auta a Carter a Mason vystupují spolu z jiného auta. (Ivoman)

Související novinky

The Boys dostávají mexický spinoff

The Boys dostávají mexický spinoff

29.11.2023

Amazon sype peníze do všeho, co se alespoň trošku hýbe. U Citadely a Prstenů moci se rozhodně na ničem nešetřilo a v rozpočtech létaly obří cifry, že by se to ale promítlo do výsledných kvalit… (více)

Akční Citadela se dočká další řady

Akční Citadela se dočká další řady

26.05.2023

Amazon opět zatřásl svými bezednými měšci na peníze a potvrdil dříve avizovanou druhou sérii akčního seriálu Citadela. Projekt, který měl poměrně komplikovanou cestu na obrazovky a několikrát změnil… (více)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (více)

Reklama

Reklama