Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Nezávislá globální špionážní agentura Citadel byla před osmi leti zničena novým syndikátem zvaným Mantikora. Elitní agenti Mason Kane (Richard Madden) a Nadia Singhová (Priyanka Chopra Jonas) přišli o paměť a jen o vlásek unikli smrti. Po osmi letech se na Masona obrátí bývalý kolega Bernard Orlick (Stanley Tucci), aby mu pomohl zabránit Mantikoře v nastolení nového světového řádu. (Prime Video)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (23)

majo0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál má 3 obrovské "devízy": počernú a prdelatú Prijanku Čopru ako top agentku Jolanu Šarközyovú z Luníka 9... pardon moi, BollyWoodu, úžasný kufrík, pri ktorom aj značka Louis Vuitton vyzerá ako igelitka z Tesca (ten neskôr vystrieda kľúč Oz, ktorý má prakticky tie isté "copperfield" schopnosti), no a v každej časti minimálne jeden záber, kedy sa kamera reverzne otáča o 180° - aby ste vedeli, že je to "cool"... S pribúdajúcimi epizódami úmerne rastie aj počet flashbackov, ktoré už fakt liezly na nervy - (Jolana si cudne v závoji ako jej káže viera vyšukala dcéru - či len jednu, ešte nevieme, keď prihliadneme na expanziu cigánskej populácie - s najväčším 007 borcom "who ever seen the world" (rádoby "Bournom") a jej foter je najväčší terorista na celom svete - fakt ten najhorší badsass). Prosím vás, kam sa podelo $300 melónov za season?! Keď tak pozerám aj na ostatné movie databázy, nechodím ďaleko od pravdy... Táto séria je liekom na vašu dušu - ak chcete spáchať sebevraždu! Seriálový fail roka a adept na všetky Zlaté maliny! ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Je to taková špionská (superdrahá) jednohubka, která někdy evokuje spíše parodii (určité zvraty jsou až groteskní), ale nenudil jsem se. Ať už díky sexy obsazení nebo působivé akci. Ale za 300 milionů se dalo asi natočit něco (minimálně scenáristicky) propracovanějšího. A upřímně mě překvapilo, že je šestá epizoda poslední, pokud jde o první řadu, působilo to neukončeně i s ohledem na to, že se bude pokračovat. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.seria po 2och dieloch: Lacnejsiu serialovu genericku blbinu, ci uz po stranke dialogov, akcie, cgi, ale hlavne herectva som uz dlho nevidel. Oklamalo ma cervene ciselko po premiere. Tomuto sa povie: "slapnutie do exkrementu". Popravde, hlava mi nebrala, ked som zbadal, ze v takom paskvile ucinkuje Tucci, ale len kym som si uvedomil, ze v kvalitnejsom kusku som ho videl snad pred dekadou. Vyskusal som este druhu epizodu, po strasnom otvaraku, aby som sa presvedcil, ci sa to snad nezlepsi. Vidiac vsak zbezne tvorbu tvorcov tohoto serialu, som tomu neveril. Odradzajuce uz v prvych 7-mich minutach. Druhy diel mi potvrdil, ze v stupiditach a zbesilej neprehladnej akcii, mizernom scenari a neutentickosti mdlych charakterov to tvorcovia naozaj myslia vazne a nemienia sa ich vzdat. Neodporucam nikomu s tymto nepodarkom stracat cas. Nastvanejsi, ci oklamany divak, ktory investoval viac casu, udeli bez vycitiek zrejme i odpad. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Největší zklamání roku, největší Joke a podvrh! Amazon diváky lákal na jeden z nejdražších seriálů ( téměř 300 miliónový rozpočet) a na režiséry Bratry Rusoovy, tvůrce Avengers, takže divák se zkrátka mohl těšit na velkolepou akční špiónskou jízdu a ve výsledku dostane hnusně vypadající špionské drama téměř bez pořádné akce, které režíroval úplně někdo jiný. Tomu říkám slušná kopačka do hlavy divákovi. První dva díly byly ještě v pohodě, došlo na slušné kontaktní souboje a akcí se tam nešetřilo, ale další 4 díly byly už bohužel zoufalé.  Herecky je to OK. Richard Madden je sympaťák, Priyanka Chopra je kočka a Roland Møller je skvělý kdekoliv, ale to je tak vše. Dějově je to nezajímavé a taky docela nuda, zvraty jak z telenovely úsměvné, vizuálně to opravdu moc velkolepě nevypadá, opravdu nevím kde se ty prachy poděly ( nevystupují zde žádné velké hvězdy ani velkolepé akční scény, paradoxně většinu času se zde spíš konverzuje nebo něco nezajímavého řeší). Že ani ve finále nedojde k něčemu většímu je už na pováženou a proč to nakonec režíruje jakýsi kameraman a režisér bez zkušeností namísto bratrů Rusooových nechápu už vůbec. Nedoporučuji a to bývám k akčňákům velmi milosrdný, ale tohle je krok vedle. 4/10. ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Tohle stálo 300 milionů dolarů? Kam jako ty peníze zapluly? :D Vždyť ten výsledek vypadá strašně lacině. Hnusná digitální akce, která stříká na všechny strany odpudivým CGI (jestli tohle chtělo konkurovat bondovské sérii....tak selhali na plné čáře...fakt otřes). Anthony a Joe Russo mě opět zklamali. Už jejich Gray Man z minulého roku dopadl katastrofálně. Jako jediný pozitivní aspekt vidím obsazení Richarda Maddena. Jeho bych si totiž reálně dokázal představit v roli agenta 007, má k tomu potřebné charisma. Ostatní kasting za mě nudnou záležitostí. A samotný scénář byl sepsán asi někým v dětském věku. Jinak si to nedokážu racionálně vysvětlit....ve výsledku tak absolutně nepobírám, jak si tohle zasloužilo další šanci v podobě druhé série. A dokonce i sequelu. Výsměch do očí divákům. Za mě si první série odnáší 4/10 ()

Galerie (89)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku epizody vezou Cartera (Osy Ikhile), Masona (Richard Madden) a Nadiu (Priyanka Chopra Jonas) v jednom autě všechny tři vedle sebe. Bez jakékoliv zastávky přijedou na letiště, ale Nadia najednou vystupuje sama z auta a Carter a Mason vystupují spolu z jiného auta. (Ivoman)

Související novinky

Akční Citadela se dočká další řady

Akční Citadela se dočká další řady

26.05.2023

Amazon opět zatřásl svými bezednými měšci na peníze a potvrdil dříve avizovanou druhou sérii akčního seriálu Citadela. Projekt, který měl poměrně komplikovanou cestu na obrazovky a několikrát změnil… (více)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (více)

Reklama

Reklama