Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit. (TV Nova)

(více)

Recenze (22)

Groot92 

všechny recenze uživatele

Až překvapivě mě tento seriálový počin docela bavil, hlavně ze začátku, kdy témata i životní situace hlavních protagonistů byly vcelku uvěřitelné, dialogy zajímavé, což ale s postupem dílů trošku upadalo. Nejvíce mě rozčiloval opravdu obdivuhodný kariérní postup hlavní hrdinky v renomované advokátní kanceláři hodný kvalitní mexické telenovely. Nicméně konec mě, až na dost podivnou bouračku s jasným cílem srdcervoucího zakončení příběhu u nemocničního lůžka, opět potěšil, a to hlavně tím, že nebyl kýčovitě očekávatelný. Hudba byla v celém seriálu volena docela divoce, někdy to vyšlo, někdy vhodná nebyla vůbec. Na druhou stranu ale děkuji za svěží obsazení poměrně neokoukaných tváří. ()

Annaroz 

všechny recenze uživatele

Pohádka o jedné uklizečce, která povýšila na recepční, do všeho neustále přechytrale krafala, poučovala, radila a kárala. Bez ní by snad ani ta advokátní kacelář nemohla řádně fungovat. Totálně cynický hejsek - advokát pro ní byl ochoten udělat naprosto vše - i přijít o výhodnou partii a pod jejím vlivem dokonce zlidštěl a nakonec s povděkem přišel o výnosné místo, protože prozřel a pochopil, co je to morálka, právo a spravedlnost. A zřejmě všem ukápla slza, když to nedopadlo, jak  všichni doufali - že ti dva se dají dohromady. Pokračování příště... ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Seriál se spíše soustředí na romantiku. Sociální kritiku zde zastuuje prodej předražených hrnců. Pobavila mě hláška "Po poradě rozdat zbraně, tak jsme hned ve zprávách".  Arichteva nemá ani maturitu , ale kvůli zlatému srdci, poctivosti a smyslu pro spravedlnost zasahuje do právnických kauz zaměstnavatele. Je energická, chudičká, bezelstně přímočará. Advokát ženám nedokáže odolat a rady poskytuje bezplatně. Ona má manžela na baterky, který se nechce rozvést. Pak je tu kolega dobrák a Arichtevy opuštěná těhotná kamarádka. Asi nejzábavnější postava je hrdinčin muž. Žárlivý lenoch, který v hospodské konverzaci ve tři ráno slíbí všechny pohádkové sliby. Typ příživníka, ktemu se rozumné ženy vyhýbají, jenže má krásný vztah k dětem a jeho nezralost v nich probouzí ochranitelské instinkty. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Začátek dobrej, protože Veronika působila svěže, takovej ten úkaz plnej života. Navíc se na ni hezky kouká. Ovšem pak to mělo stagnační problémy. A konec je stejně jako u seriálu o pivovaru takovej nanicovatej. Žádnej vývoj. Končí to v poloze podobný začátku. Biser asi umí o dost líp. 50%, a to slušně nadhodnocuju. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

A že prý uklízečky nemohou dělat kariéru. 1)  Seriál naštěstí končí po střízlivých 8 dílech, takže ještě nestačil sklouznout do obvyklých soup operních manýr. I tak je samé klišé._____ 2)  Ale je tu 26letý Václav Matějovský (právník Martin) se sexy postavou, můj oblíbený 37letý Lukáš Příkazký (Evin manžel) a 28letý přepěkný Vojtěch Vodochodský (právník)._____ 3)  Je užitečné vědět, co uvádí mira007*** o polském originálu O mnie się nie martw. Na 13 řad se v tomto českém případě rozhodně netěším._____ 4)  Výstižný vtipný koment o primitivním feminismu napsal NinetyOne***. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama