Flego

Primitívna komédia o primitívnych ľuďoch, ktorí používajú slovník nášho storočia. Jedna hviezdička len vďaka niektorým duchaplným hláškam. ()

TheEvilTwin

Genialita na druhou. Dokonalý důkaz toho, že i taková hloupé béčko s katastroficky špatným vizuálem dokáže být skvělé, když si ze sebe umí udělat srandu a nacpat film hláškama, které nemají konkurenci. Takový nálož originálního, zábavného a dnes už kultovního humoru, to je prostě radost. Šíleně jsem se bavil. ()

SOLOM.

Tak tohle byl opravdu francouzský úlet jak sviňa. Místy (hlavně zpočátku) to bylo docela vtipné, některé hlášky, situace i postavy srandovní a já se u toho i bavil. Zvláště nad stupiditou samotného příběhu a jistou porci humusu. Vyšetřování vražd, dcera nemytých vlasů, honění švadleny – jo pár nezapomenutelných momentů by se tu našlo, jinak to ale byla přehlídka i spousty trapných frků, debilních dialogů a zvláště v závěru tomu už značně docházel dech. Obyčejný průměr a to ještě musím zavřít jedno oko… ()

kajda.l

Za fórek "nemůžete čumět na zeď tak pozdě v noci-zhasínám" dávám hvězdu, ten mě pobavil, asi nejvíc. Pár vtipnějších hlášek a situací(laňobal,všechna zvířata s kly) se tam občas vyskytla, ale i tak hodnocení větší než 30% nedám, spíše jsem se nudil i když uznávám, že herci se při točení této ptákovinky, asi hodně nasmáli..EDIT: Po druhém polozhlédnutí změna na odpádek, jelikož hláška se zdí vlastně ani moc vtipná není. ()

Bauer

S klukama ve škole jsme se bavili různě o filmech. Bavili jsme se o komediích a oni na mně vyrukovali s komediíí RRRrrrr, tak jsem se přiznal, že jsem ji nikdy neviděl. Začli mi vyprávět všechno vtipné co tam je, všechny hlášky a šup druhý den jsem to měl ve škole. Začal jsem na to koukat. A bohužel nebyl jsem z toho tak moc nadšen. Samozřejmně našlo se dost povedených hlášek a dokonce i pár vtipných scén. Ale čekal jsem od toho mnohem víc. Důležité je, že jsem se několikrát ale zasmál. Herecké výkony komentovat nebudu protože ani jednoho z herců jsem neznal, kromně Gérarda Depardiea, který měl málo prostoru a je mi nějak tak záhadou, jak herec takových kvalit mohl hrát v takové kravině. Říkám, že je to kravina ale zasmál jsem se a o to šlo. Pro mně osobně je to spíše 2,5*. ()

Drunk_Queen

Vlastně je to docela hloupý film, ale i díky tomu jsem se možná tak často smála. Zapamatovat si jména je velmi snadné. Když se každý jmenuje Kámen, tak zapomenutí některého z jmen nehrozí. Vůdce kmenu, který má tu nejbujnější kštici a nejkrásnější manželku ze všech, je samozřejmostí. A proč by se v historii nemohlo bojovat o šampon, vyšetřovat vraždu nebo si házet s mrtvým zvířetem jako s míčem? Slepicomuti, ovcomuti, žížalomuti, kohoutomuti a jiní muti byla úžasná drobnost, na kterou jsem vzpomínala ještě dlouho. Nenáročný a hodně vtipný film, u kterého nenudí ani další zhlédnutí. 90% ()

Handle

Rozporuplné hodnocení - to většinou u takových filmů bývá. Na jedné straně opravdu velcí nadšenci, kteří smíchy padají ze židle a na druhé straně velcí odpůrci, kteří asi film berou moc vážně a jejich hodnocení skončí odpadem. Myslím, že tento film si nezaslouží ani 5*, ale ani odpad. Ve filmu padají opravdu velmi vtipné hlášky, kterým i možná přidal český dabing, ale zároveň se tam objevují i ty trapnosti. V žánru ''parodie'' je tohle ale celkem dobré. Prostě úlet, nic pro suchary, když to takhle musím říct. Ke konci filmu už jen kroutíte hlavou... nad vším. :) ()

ScarPoul

RRRrrr!!! je veľmi naivný a hlúpučký film, ktorý na jednu stranu. je plný originálnych nápadov, ktoré sú ale absolútne nevyužité a vlastne tá originálna vtipnosť je pochovaná, hneď od začiatku. Pri sledovaní som mal pocit, že by som sa naozaj bavil, keby som mal trocha mänšie IQ a keby mi stačilo, že herci len poskakujú z miesta na miesto a riešia banálnu zápletku. Chabat je neskutočne hlúpy režisér. Vo svojej podstate len natočil film, ktorý by s trochou iniciatívy mohol byť celkom vtipný. takto 90% vtipu vyšumí do prázdna. A ďalšie aspekty filmu sa ani neoplatí pozerať. toto je jednoducho príklad odfláknutého filmu. ()

PROROK14

Prečo toľko odpadov?? Ja na tom nevidím nič čo by ma takto znechutilo. Neviem či na tom nikto nevidel nič smiešne ale ja som sa smial. Tak teraz neviem či ja nemám zmysel pre humor alebo vy ostatní odpadoví kritici. 70% ()

bouncer odpad!

Ten film ani nejde najít...kdo si má pamatovat kolik v tý píč*vině... oh, promiňtě v TÉ píč*vině... bylo R. Každopádně asi jedna z nejhorších věcí, které ke mě z Francie dorazili. Snad je tento paskvil mezi komediemi jen výjimka. ()