Reklama

Reklama

Letka Bouřliváků

  • Česko Thunderbirds (více)
Trailer

Vytahovat svět z problémů je práce na plný úvazek. Bývalý astronaut Jeff Tracy a jeho čtyři synové založili přísně tajnou organizaci Záchrana světa (International Rescue), která dohlíží na klidný chod světa. Pět neuvěřitelně rychlých strojů Thunderbirdů umožňuje Jeffovi a jaho synům být vždy krok před Zlem. Úhlavní nepřítel Hood je však jednoho dne chytne do pasti a chce zneužít jejich vesmírné lodě ke svým záměrům. Nejmladší z Tracyho synu, Alan, je naštěstí dosud v bezpečí na tajném ostrově. Zvládne zachránit svou rodinu...a s ní i celý svět? Film v režii Jonathana Frakese (Star Trek: Insurrection; Star Trek: První kontakt) se známými herci jako jsou Ben Kingsley (Schindleruv seznam, Gándhí), Bill Paxton (Apollo 13, Twister) a Anthony Edwards (E. R.) vám představí srdnaté hrdiny a na křídlech Thunderbirdů vás donese k tem nejúžasnejším dobrodružstvím. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Zpracováním, dětskou naivitou a nápady mi to hodně připomínalo Speed Racera. Rozdíl je v tom, že na dětské Thunderbirds se dalo dívat, aniž by vám bylo vysloveně trapně. Z filmu jen číší skutečnost, že je to natočené asi na motivy nějakého dětského komiksu, protože příběhu chybí pro doplnění jakoby několik předchozích dílů. Ale co :) ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Jeff Tracy (Bill Paxton) a jeho synové se svými superrychlými stroji denodenně zachraňují svět. Nejmladší Alan ale těžce nese, že jako nejmladší je kapku vedle, a místo dobrodružných výletů musí sedět ve škole. Ale když je Jeff i ostatní synové zákeřně zajat Hoodem (Ben Kingsley), je Alan se svými přáteli jediný, kdo může otce zachránit ... Neviděl jsem sice prastarý seriál (loutkový), ale pokud byl stejně "zábavný" jako celovečerák, tak není ani o moc stát. Bill Paxton je krutě nepřesvědčivý, děti jak zachraňují svět už jsme tu taky několikrát měli (Cody Banks či Spy Kids), takže kromě zajímavého záporáka Kingsleyho bych už jen pochválil Zimmerovu hudbu. That's all folks.. ()

Reklama

Slarque 

všechny recenze uživatele

Zase někdo nepochopil, že hraný film prostě nemá vypadat stejně jako kreslený originál. Tady ty vizuální hračičky působí spíš blbě než nějak cool. Totéž se dá říci i o barvách. Nehledě na vlastní fyzikální zákony. Jestli chcete zabavit děti něčím z podobného soudku, co není tak blbé, doporučuji třeba Spy Kids. ()

Damiel 

všechny recenze uživatele

Od Thunderbirdů si jejich tvůrci slibovali kolosální úspěch, ale v amerických kinech tenhle mix akce, dobrodružství, fantasy a komedie na celé čáře propadl. Kromě vizuální stránky tady totiž není nic jiného, příběh se v ní dokonale utopil, herci jsou pouze loutky, které tancují v rytmu laviny vizuálních efektů. Ty navíc nejsou nic moc. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +slešné prostředí vystavěné efekty, překvapivě dětští herci nehrají špatně -příběh a děj je určen výhradně dětem, scénář celého filmu, někteří herci silně přehrávají (Bill Paxton), slabá a nevýrazná hudba/// V hodně směrech je to film, který bude stravitelný jen pro děti. Podobá se filmům Spy Kids (průměr) Ztraceni ve vesmíru (výborné) a s trouchou nadsázky i filmu Zloději času (hodně dobrý). No myslím si, že i tento film se bude mladšímu publiku líbit, ale oproti výše zmíněným je pro ty starší spíše nedívatelný. Já se přiznám, že na film jsem byl zvědavej, vůbec takovej námět mě zajímá a naštěstí jsem nebyl ani otráven, přesto si myslím, že potenciál filmu nebyl využit. Zřejmě si ale své cílové publikum najde. Mimochodem oceňuji trojlístech mladých herců, kteří hraji přesvědčivěji než jejich slavnější trojlístek z Letopisů Narine/// Celkem 47%/// ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama