Všude tam, kde zlo odchází nepotrestané. Všude tam, kde výkřiky poškozených nejsou slyšet. Všude, kam krátká ruka slepé spravedlnosti nedosáhne, tam ve stínu čeká Punisher. Když pominu opravdu stupidní příběh, který stojí na již tisíckrát zrecyklovaném motivu pomsty rodinného masakru (zdravíme mistra Seagala), tak největší problém Punishera tkví v tom, že se nejedná o temný film, čímž by The Punisher rozhodně měl být. Místo toho, aby Thomas Jane vystupoval z temnoty a ze svých nepřátel nechával jen krvavé hromádky, se jedná o akční film, který sám sebe až moc často paroduje. Občas se tak stává nechtěně (různá zaběhlá klišé), ale často se tak děje absolutně vědomě (taková bitka s Rusákem je pak rozhodně nejlepší scénou z filmu), což ale fanouškům předlohy nemusí zrovna sedět. Ale musím říct, že přes příběhové kolapsy (Punisher se schovává na kraji města, ale přesto všichni záporáci okamžitě ví, kde bydlí. A on zase po svém odhalení nemá snahu se přestěhovat.), nic moc zahrané ploché figurky a hrozně natočenou scénu likvidace Castleovy rodiny, jsem se královsky bavil.(17.6.2011)

• Gimp

Chtěl jsem být milý, přistupoval jsem k tomuto dílu i přes nevalné hodnocení pozitivně naladěn. Bohužel jsem ale byl spíš překvapen - nebylo to tak hloupé jak jsem čekal, bylo to trapně komplikované, scénář s klišé na klišé a tak hrozně ukrutně předvídatelný, že by uspal i nemluvně (nadopované pervitinem jsem myslel samozřejmě - ha chabý pokus o vtip, stydím se). Jediná dobrá scéna - bitka s Rusem. Ostatní - špatně vykradené filmy - Mafiáni, Co dělat v Denveru ..., Rambo III apod.(8.8.2005)

I Dolph Lundgren měl toho času větší charisma než toporný Thomas Jane, jeho permanentně nepřítomný pohled á la 1989, slušný karate repertoár a monumentální neherectví se k této legendární postavě hodí až podezřele dokonale. Tehdy jsem mu u videa a s ošuntělým obalem od VHSky v ruce fandil i třeba dvakrát do roka. I Mark Goldblatt (placený i za schopného střihače: Terminátor 2, Komando nebo Armageddon) si na tu dobu s režií docela nápaditě pohrál a přinesl například „legendární“ sadistickou yakuzu. To začátečník Jonathan Hensleigh (do té doby scenárista: Smrtonosná past 3, Jumanji, Armageddon) kupí jednu školáckou chybu za druhou a toho času bych na něm nenechal nit suchou. Po letech jsem se ale k téhle látce vrátil, a když přejdu gumové záporáky Travoltu nebo Pattona, není to tak zlé. Žádné počítačové berličky a blbé zpomalené záběry, ale klasická staromódní kaskadérská akce s hrdinou, který neskáče z mostu na mrakodrap. Historie se opakuje. Standardní životní idylka Franka Castlea byla jednoho slunného dne rozsekána na kusy, když jeho nejbližší padly za oběť vyřizování účtů. Přeživší Frank nedisponuje žádnými nadpřirozenými schopnostmi, prostě jde silou parního válce za jediným – pomstít se. Místy potěší syrovost a efektně natočené násilí, chybí ovšem povedenější scénář a uvěřitelné dialogy.. prostě to, co by hodnocení vytáhlo ještě k solidnějším číslům.(2.3.2008)

• Gemini

Zcela průhledná a bezobsažná tupárna nezasluhující si nic než slova plná hanby, případně "WTF" ve velmi negativních konotacích. Akční filmy tohoto ranku obvykle nemají příliš logiky a rozebíráním jednotlivých kiksů se každý hnidopich s nadšením baví - to tady naštěstí nebude třeba, protože k naprostému zhanění Punishera stačí totální herecká nepoužitelnost Tomáše Janíčka a sestava kámošů degen, degen a damsel in distress. Některé scény - třeba mariachi a óbrpták (ten třímetrovej námořník nebo co to bylo) - zavánějí fraškou takových rozměrů, že se skoro nechce věřit, že to nebylo úmyslem. Ale v tom případě by se to do toho zbytku hodilo asi jako Kateřina Brožová do Edith Piaf. Nezbývá než doufat, že tímhle pokusy o vzkříšení Punishera skončily - minimálně pokud by někdo chtěl pokračovat v takovém duchu jako ten bezduchý maňásek Jonathan Hensleigh. 20% za originální pomstu na té nádherné bestii Lauře Harring.(9.3.2008)

• klerik

Najprv som mal pocit, že problém je v tom, že z toho chcú robiť príliš vážny film. Potom prišla scéna s tým ozembuchom a rehotal som sa.Travolta v saku sa opäť hral (doslovne) na záporaka, ale ten koniec bol až nechutne brutal. Natočené v štýle deväťdiesiatych rokov, bez zbytočných efektov, ale radsej si pozriem starú (a dosť odlišnú) verziu s Lundgrenom...(23.5.2005)

• - Ben Foster si kvůli filmu skutečně nechal „nastřelit“ několik piercingů. (akisha)

• - Při masakru Katovi (Tom Jane) rodiny se jeden ze zůčastněných pokouší ujet na motorce, ale je střelen a padá i s motorkou. Když si motorku bere Kat, leží jinak a mrtvé tělo již tam není. (Geriel)

• - Ve scéně, kdy Howard Saint (John Travolta) říká svému příteli, aby zabil vraha svého syna, má v některých záběrech vlasy nagelované a v některých ne. (Terva)