poster

Kat

 • USA

  The Punisher

 • Německo

  The Punisher

 • Slovensko

  Kat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2004, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  *

  Když je na celým filmu nejlepší tričko hlavního hrdiny, tak je něco špatně. Ale abych byl spravedlivý, pro dvě scény se tahle pytlovina dá JEDNOU přežít - úvodní zlikvidování Castleovy famílie má v sobě jistou dávku působivosti a pak rvačka s rusáckou ´hlavohrudí´ (tenhle termín asi neznáte - takhle říkáme s kámošem namachrovancům z posiloven s takovou porcí svalů, že už ani běhat nemohou) za doprovodu operní árie, která nepostrádá vtipnou komiksovou nadsázku. Zbytek plný směšných patetických póz nedělá dobré jméno ani tvůrcům, ani našláplé a dynamické komiksové předloze samotné. Ač si o Travoltovi myslím, že už by neměl lézt před kameru, tady byl záhadně snesitelný, naproti tomu veskrze průměrný herec Thomas Jane sice pro takovou roli nepotřebuje "shakespearovskou průpravu", ale při jeho drsném ksichtění jsem odolával náporům bránice. Ovšem při scéně, kdy vyjíždí výtah nahoru a na něm otáčející se Thomas s napnutou korbou pod rozedraným tílkem a s drsně ohodlaným pohledem, tak to už jsem vyprskl smíchy, to fakt nešlo :o)(14.7.2007)

 • strougy
  *

  Za zásadní kámen úrazu bych u Punishera viděl Thomase Jane, protože ten má asi tak stejný charisma jako měsíc stará mrtvola a u většiny scén má nasazen neskutečně znuděný výraz, což třeba ve chvíli, kdy s nim Rusák prohazuje zdi vypadá celkem ironicky. A ani ta Hensleighova režie za moc nestojí a přestože se jedná o akční snímek, už si asi nevybavím ani jednu zajímavější akční scénu, což o něčem svědčí. Ještě jsem sice neviděl Ghost Ridera, ale neumím si moc dobře představit, že by Punishera jakožto nejhorší comicsovou adaptaci mohl překonat.(2.3.2008)

 • DaViD´82
  **

  "My nejsme jen šťastní, my jsme blažení! " Mno, již chápu proč v jistých kruzích Kat zkultovněl. Geniálně špatný snímek. To již chce pořádnou dávku talentu natočit něco... takového. Po pár minutách stopáže si budete myslet, že to již nemůže být debilnější. A opak je bohužel/naštěstí pravdou. Co slovo to naprostá perla. Punisher je film, na který dlouho nezapomenete a vždy vám rozjasní den. Co na tom, že zcela jinak než tvůrci zamýšleli.(1.11.2007)

 • Deimos
  *****

  VHS/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// -scénář, výborně temná hudba, perfektní herectví dvou hlavních postav, nádherně udělaný střih a kamera, originální akce i finální zúčtování, film se obejde bez efektů a mohl bych pokračovat -jediné co mi na tomto filmu vadí je český distribuční název Kat, nebo možná také to, že soundtrack ve filmu nevyzní tak jako když ho posloucháte čistě bez filmu/// Již podruhé jsem si zopakoval tento snímek. Napoprvé to bylo velké překvapení, napodruhé výborná podívaná. Některé komiksy se povedou (X-men) jiné tvůrci silně pohnojí (Elektra), jiné se zase trefí do mého vkusu (Daredevil) a nebo netrefí vůbec (Van Helsing). Je to různé a možná i proto budu jeden z mála, který tento film vyzdvihne nad ostatní a udělí mu plný počet (tedy 5*). U filmu se mi líbí jeho atmosféra, postupné (a někdy i důmyslné) likvidování soupeřů. Fakt, že Punisher je jen člověk. Silně mě dostal i úvod. Tam kde stačí Segalovi zabít parťáka (někdy ani to ne), aby se nasral, musí Frankovi povraždit celou rodinu. Tento film mě tedy hodně oslovil a rozhodně si nenechám ujít pokračování, už aby tu bylo./// Celkem 94%///(4.4.2007)

 • petero
  ****

  Konečne najaký akčňák natočený klasickou staromódnou akciou, bez slabučkých bullet-time efektov, ktoré dokáže dobre natočiť iba pár režisérov. Punisher je drsný típek, ktorý to schytáva pri každej akcii, takže to nieje nesmrteľný zabijácky stroj. Za zmienku stoja malé postavičky spestrujúce Punisherov život a naopak mi vadil dosť nevýrazný Travolta.(28.6.2005)

 • - Frank Castle (Thomas Jane) nosí hodinky značky Chase Durer a Howard Saint (John Travolta) nosí rolexky. (dyfur)

 • - Päť identických Pontiacov GTO bolo vytvorených pre film (dva boli úplne zničené). Toto auto bolo vybraté, aby sa film odlíšil od jeho pôvodnej verzie, kde Kat (Dolph Lundgren) jazdil na motorke. (Spilvo)

 • - Spoiler: Frank Castle (Thomas Jane) zabije vo filme celkom 22 ľudí. (Jello Biafra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace