Critters se vracejí v supernapínavém sci-fi vesmírném dobrodružství! Tentokrát to ale nejsou obyčejní Critters – jedná se o speciální druh geneticky zkonstruovaných mutantů, kteří byli stvořeni, aby převzali vládu nad vesmírem. Tentokrát jsou lačni dobýt galaxii a zvláštní chuť mají na lidstvo, které je mimo tento svět. Přidejte se k majitelům oscarových nominací Angele Bassett (nejlepší herečka, Tina Turner, 1993) a Bradu Dourifovi (Pán prstenů: Dvě věže, nejlepší herec ve vedlejší roli, Přelet nad kukaččím hnízdem, 1975), Donu Keithovi Opperovi a Terrenci Mannovi, kteří se vracejí ke svým populárním rolím, a bojují o přežití proti Critters, nukleární zkáze a o osud vesmíru! (Magic Box)

Ramone11

Jednoznacne nejslabsi dil teto filmove serie. Kazdopadne odpad si to nezaslouzi, uz jen z me lasky k tem chlupatym zubatym potvoram! ()

zdeny99

Amatérské vykrádačka Vetřelce, kde se režie jen snaží navnadit nějakou tu atmosféru vesmírné lodi, na které řádí tajuplný potvory z Vesmíru. Bohužel ta vesmírná loď připomíná spíše nějakou fabriku než loď. A co je ještě horší, že Crittersáci se objevují fakt dost sporadicky. [2232. hodnocení, 71. komentář, 25%, 395. nejhorší film] ()

Darren98

Horor-komediálního mrňouse mezi kulty jsem v dětství hltavě nakoukal pochopitelně pro hltavé legrační ježky, kde mě tedy čtvrtý film bavil s přehledem nejméně. Nejspíš neobvykle jsem však Critters stihl dříve než přeslavné Vetřelce, takže napětí čpící z korporace zamezující vyhubení nebezpečného netvora mám pevně spojené s tímto světem, a po dohnání i docenění vyspělejší xenomorfní ságy musím přiznat, že atmosféru zdejšího vesmírného závěru shledávám rozhodně působivější. Po mnohaletém odstupu navíc přišla potřeba vidět "odpadový film" jako finále ságy znovu, kdy zdaleka více obdivuji Charlieho a Ugovu loajálnost sérii jako i velmi povedený vývoj jak obou charakterů tak vztahu vůči sobě nebo kritům. Zároveň odešla potřeba maxima groteskních scén po vzoru staršího bratrance Gremlins, protože čtverka nadmíru uspokojivě pracuje s více faktory než jen ikonickými příšerkami; završuje příběh intergalaktického universa pro původní vězeňský únik, soukromé lovce odměn, jejich mocné nadřízené spolu se zvratem okolo odhaleného zvráceného vědeckého projektu, a samozřejmě dějovou linii unikátního protagonisty proměniv z opileckého břídila do charismatického zachránce. Mimo průběžně bonusového alternativního Charlese Lee Raye tedy zdánlivě béčkové kvarteto končí překvapivě intenzivním chladným koncem dvou přátel jako seriózní pocta původních oblíbených Critters. 70% ()

molcan2 odpad!

pozerám tento príšerný film, ako hovoríme. je to pravdepodobne jeden z najhorších filmov, ktoré sa kedy vysielali v mojom dome. sedím tu s 3 priateľmi a súhlasia. nie je to strašidelné. nie je to vtipné. nie je to dramatické. neobsahuje nič príťažlivé. sme 49 minút vo filme. videli sme len 2 zvieratá. len jedna osoba zomrela. tento film je jedno veľké sklamanie. nič z tohto hrozného, hrozného filmu ma nedonútilo pozrieť si zvyšok. dostávam filmovú kocovinu. dúfam, že všetci, ktorí mali niečo spoločné s natáčaním tohto filmu, zomrú. nemyslím len hercov. myslím režiséra, producentov, prezidentov zo štúdia, ktoré tento film financovalo. je to v plnom rozsahu najhorší film všetkých čias. ()

Hapretor

Proč chtějí za každou cenu ždímat téma do sucha a tím vše akorát mrvit??? Zavedl bych na toto nějaký paragraf!!! ()

Rathalos

Vo stvorke sa objavuju uz pomenej priserky,co je skoda,chybali mi tam a tym padom davam tri hviezdicky,bez nich je to o nicom...:-) ()

Grimlok odpad!

Tak tohle byl omyl. Snaha vytřískat prachy byla vyšší než snaha natočit dobrý film. Humorná stránka Critters zmizela. Zasmál jsem se jednou a to v tom momentu, když se smál jeden ježek druhýmu, protože měl vypálenou plešku. Ale nestojí mi to ani za jednu hvězdu. ()

Kissak

Critters si tu moc neužijete, ale Brad Dourif je ten, který film drží nad vodou. Do odpadu tenhle film nepatří, tak špatný zase není, ale oproti jedničce je to propad. ()

Kingjiri

Zatimco u předchozích dílů byl vždycky nejnudnější rozjezd a zábava šla s vykouknutim prvního Crittera nahoru, tady to bylo přesně naopak. Úvod měl docela koukatelný chvilky, ale jakmile se objevili Critters (který tu jsou jenom dva), šel celej film do háje. Zápletka o ničem a efekty otřesný. Tvůrci si mohli zachovat zbytky soudnosti a ukončit sérii slabym, ale pořád koukatelnym, třetim dílem. Naprosto zbytečnej díl. Jedna slabší hvězda za úvod a pár xichtů, co hodily chlupatý koule na kameru. ()

helraiser

Tak dalo se to čekat, že když ve vesmíru pohořel Leprechaun, Pinhead i Jason, tak ani tyhle všežravé potvory taky nedopadnou kdovíjak slavně a taky, že ne. Jednou acne nejhorší díl série a to dost nudný. Málo critters, hodně nudy. Navíc naprosto debilní postavy a Ugga neskutečně dojebali, fakt hnus. Zábavnost prvních dvou dílů je nenávratně pryč. Špatný, moc špatný, navíc Jena každém záběru viděta, že ani rozpočet nebyl kdovíjaký a je to sakra znát. Obrovské zklamání. ()

Knor

Tak čtvrtá finálová epizoda o masožravých chlupatých koulících z vesmíru je rozhodně nejslabší a myslím hlavně proto, že výrazně ubylo nadhledu a vtipu a zvrhlo se to o jakýsi prapodivný pokus o parodii na horory o vesmírných monstrech. Přesto ale mě tento díl nijak výrazně natolik nezhnusil jako většinu lidí tady, takže hodnotím jako slabší průměr a ucházející sci-fi béčko. Ale kdybych neměl Crittery tak rád přidal bych se tu asi k většině. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: 40 minut se jenom kecá a chodí po lodi, pak nějaké vědecké žvásty, pár crittů, divné "vyvrcholení" a kreténský konec. Mno.... ()

Shanen29

No tak tohle už s prvním filmem nemá moc společného.Prostě bída,která se těžko kočíruje a je to pro mě zklamání. ()