Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela

• USA Don't Tell Mom the Babysitter's Dead (více)

Když musí matka odjet na letní prázdniny do Austrálie kvůli práci, najme svým několika nezvedeným ratolestem milou stařenku jako opatrovatelku. Jenže jakmile se za mámou zavřou dvířka taxíku, ze stařenky se v momentě stane "jenerál" v sukních s píšťalkou v puse a začne děti prohánět skoro jako speciální jednotky při výcviku. A potom ji v podvečerní pohodě při posezení v televizním křesílku trefí šlak. Jenže děti nechtějí, aby se matka vrátila a tak se mrtvoly nápaditě zbaví a začnou se starat samy o sebe. Jaké je ale překvapení, když zjistí, že opatrovatelka měla všechny peníze u sebe a před nimi je ještě několik dlouhých týdnů volna? A tak se nejstarší dcera Sue Ellen (Christina Applegate) vydá do práce... (monolog)

blackrain

Pečovatelka byla opravdu hrozná. Nedivím se, že dostala infarkt, jinak by se jí děti musely zbavit samy. Na štěstí všechno vyřešily docela slušně a vlastně i chytře. Ono jim stejně nic jiného nezbývalo. ()

togaf

Taková zapomenutelná moralita na sobotní dopoledne, ideální je u filmů tohoto typu (osobně jim říkám nudné komedie) dělat ještě vedlejší činnost - žehlit, hrát si s kočkou nebo lehce dřímat...pak se to dá přežít a neznechutit si zbytek dne. Nebo vypněte tv. ()

Martin741

Detom v domacnosti odide kamsi matka a nastupi chuva. Ta vsak coskoro umrela atak deti neumyvaju riady, nevysypaju kose a celkovo delaji hrozny bordel. o tom film je. Nie je to prilis dobre ani po reziserskej stranke , dialogy krivaju a herecke vykony o nicom. Vlastne velka nuda, ktoru nezachranila ani Christina Applegate. 40 % ()

Juto

Detstve keď som videl tento film tak som ho zbožňoval. Pustil som si ho po X rokoch a stále ma bavil. Áno,miestami je to až moc hlúpe, ale to vôbec nevadí o to tu nejde. Hlavne je, že sa pritom dobré divák zasmeje. 6/10 ()

mirec88

Ale dalo sa to pozrieť, aj sa párkrát zasmiať. Žeby nejak extrémne veľká sranda to bola, nedá sa povedať, ale na fajn relax stačí. Síce tam bolo aj pár vyslovene nudných scén a niektoré silené vtipy. Na to aká je stará komédia by som si myslel, že bude vtipnejšia. ()

cityman

Já nevím, spousta lidem tahle komedie asi přijde naprosto normální, ale já jí od doby co jsem jí poprvé viděl v kině miluju a pokaždé se skvělě bavím. Je v ní něco z komedií Toma Hankse z 80-tých let. ()

Aurus

Jako nebyla to španá komedie ale ne zas moc dobrá. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela i sympatické a hudba je docela dobrá. Ovšem nějaké vtipy sou dobré a nějaké zas moc ne. Ale i tak kdo tento film neviděl tak doporučuji ke shlédnutí. Za mě 5,5/10. ()

Colour

Keby sú súrodenci Sue Ellen moji, asi by som ich zabila. :-) Určité pasáže boli vtipné, ale častejšie to vtipné nebolo. Priemerný film, keď ste extrémne unavení, aj toto sa dá vzhliadnuť. Ale za normálnych okolností by som sa mu vyhla. ()

mira.l

Na jednu stranu se chce napsat "zlaté devadesátky", na stranu druhou je to pěkná pitomost:). Já osobně jsem teda čekal, že pečovatelka jim bude zatápět poněkud déle než těch - kolik to bylo - max. 5 minut? Krom Sue Ellen (i když občas i ona) byli ostatní sourozenci zralý akorát tak na pár facek, obzvlášť ten nejstarší bratříček. ()

Blazkowicz

Docela jsem se těšil, ale nakonec nic moc. Dost jsem se nudil. Děcka na zabití a celkově bez vtipů nebi něčeho zajímavého. Aspoň ten Melounek jako vždy pěkný kus. 2+* ()

kenny79

Film o sourozencích jejiž matka odjíždí na pracovní cestu a doma nechává děti s přísnou starší pečovatelkou. Ta však první večer umírá a ... ! Výborná komedie a snad nejkoukanější film po policejních akademiich mého dětství. ()

samera

Celkom v pohodke film, kedď som bola menšia som ho žrala :) Najviac sa mi páčil záver, nápis na náhrobnom kameni :))) ()