Matka (Nia Long) mladé June (Storm Reid) zmizí na dovolené v Kolumbii se svým novým přítelem. Když dcera začne po nezvěstné matce pátrat, svazuje jí ruce nejen úřednická byrokracie, ale i vzdálenost tisíce kilometrů. Zatímco June zůstává v Los Angeles, využívá při hledání stop nejmodernější technologie, aby se ji pokusila najít dřív než bude příliš pozdě. Čím více proniká do světa digitální detekce, dostává se jí více otázek než odpovědí... A když June odhalí tajemství o své matce, zjistí, že ji vlastně vůbec neznala. (Falcon)

Marda41

Jsem vždy skeptický k filmům natočeným desktopovým stylem nebo amatérky roztřepanou kamerou v ruce, ani jsem neměl v plánu tento film vůbec vidět. Nakonec jsem neměl jinou možnost a ani mě nemrzí, že jsem film viděl. Zajímavý příběh, zápletka a napětí od začátku až do konce. ()

Nikol45

Musím přiznat, že mě tento film příjemně překvapil.....hlavně finále. Několikrát jsem měla i husí kůži jak jsem byla napjatá. ()

Dannyss

Dostatečně kvalitní a napětím protkaný thriller zaměřující se na pátrání, který má dostatek zvratů v ději pro vyvolání netradiční dávky adrenalinu. Dnešní doba je šílená a v celém snímku je ukázkově ukázáno, kolika nástroji disponujeme a jak relativně jednoduše dokážeme vypátrat téměř cokoliv bez cizí dopomoci. Příběh byl poutavý, taktéž zápletky, ale vlastně vedlejší postavy stály za to, a to není ve zvyku, že film obstojí také v této komponentě. Jako celek to funguje dravě, místy originálně a paradoxně uvolněně ve vteřinách mírných úsměvných prvků. Scénáristicky velmi dobře zvládnuté drama je z mého osobního pohledu o řád lepší než předchůdce Searching, které však bohužel mírně ztrácí své rozjeté tempo klišé závěrem, což poměrně brzdí a degraduje veškeré doposud vybudované nápady k nálezu ztracené matky. 8/10. ()

Mr.HahaHihi

Deskové filmy jsou moje slabost a jelikož jich je jako šafránu, každý si o to víc náležitě vychutnám. Hledání, volání, textovani, scrollovani, hledání, mapy, google, Insta a to všechno slouží k rozplétání velké záhady. Zbožňuji to. ()