Tommy Nowak (Clint Eastwood), který vás vyslídí dřív, než inkoust na vaší falešné identifikační kartě stačí uschnout, je propuštěn na kauci. Vždycky dostane to, po čem jde, proto má vypátrat únosce s dítětem, čtvrt miliónu v kufru ukradeného Cadillacu a to vše s armádou pistolníků v zádech... (Warner Home Video CZ)

JohnSmith

Bylo to docela fajn, svižné a vtipné. Eastwood je místy až moc komediální a to tak jak na něj nejsem zvyklý, zvlášť v těch kostýmech. Nebýt toho, že padouši působili jak z nějaké parodie, tak by to bylo mnohem lepší. ()

Lukoboss

Eastwooda mám rád jako herce i jako režiséra, ale tohle byla asi ta nejhorší podívaná, ve které jsem ho viděl. Říkám si, jestli i ty 3 hvězdy nejsou moc, ale nechám to na průměru. Podruhé bych se na to už asi nedíval, je to dost velká minela. ()

aLPaC

Hodně velký průměr, spíše podprůměr. Ani komedie, ani krimi, taková dobrodružná nuda, ve které za zmínku stojí pouze Clint alá Paul Newman z Barvy peněz a půlminutový výstup Jima Carreyho. ()

helloween93

Krimi-komedie s lovcem lidí v podání Clinta Eastwooda. Nic převratného, pár dobrých hlášek tam je, ale celkově to vyzní jako průměr. 3 hvězdy. ()

Rodin

Tohle mě opravdu nebavilo. Snad kdyby si to Clint zrežíroval sám, mohlo dojít k nějakému posunu v kvalitě, ale i tak o tom pochybuji, námět a scémnář totiž žádné velké možnosti nenabídly. Buddy Van Horn to prostě neumí, to je celé. ()

KdG

Celkem slabota, Clint má na svém kontě lepší filmy. Taky jsem úplně nepochopil v čem to je komedie. Jim Carrey a jeho "štěk" v podobě Elvise jinak nemá chybu. ()

huzgi

Celkově příjemný film, kterému čas přihrál zřejmě nechtěnou úsměvnou polohu. Když to nebudete brát příliš vážně, zjistíte, že svět podobných filmů, který je dávnou minulostí a toto je jedna z labutích písní, měl něco do sebe. ()

bou:ou:ou

Zkušený lovec lidi a fanoušek kostýmových rolí (Clint se několikrát převleče, aby hrál roli v roli) má splnit jednoduchý úkol: chytit uprchlou ženu propuštěnou na kauci. Film je to dlouhý a ke konci obdivuhodně hloupý. Co mu musím vytknout je absence konce. Očividně se počítalo s úspěchem a potažmo druhý pokračováním. I přes jeho délku (film má 122 minut) se nepodaří eliminovat hlavního záporáka, zakrslíka, jehož pohled i hlas mají rozsévat smrt. Místo toho od první chvíle vyprskáváte smíchy, kdykoliv se objeví. Různých nelogičnosti a drobných hlouposti se tam najde více. Film mě kupodivu chvílemi bavil, ale musíme si přiznat, že to není příliš dobrý kus. Hlavní dvojice přesto funguje dobře a scéna s J. Carreym je neskutečná. Drama/komedie/akční: souhlas, ale chtělo to podstatně lepší tmel. Tri hvězdy. ()

sudruh sustruh

Zúfalo priemerný film, ktorému dávam tri hviezdičky len kvôli tomu, že v ňom hrá môj obľúbenec Clint Eastwood. Film na jedno požuvanie, ale inak stále vcelku stráviteľný, dobrý pre tých, ktorí nemôžu zaspať, ale ak zaspia, a film nedopozerajú, o nič mimoriadne neprišli. ()

PORTER44

Průměrná akční komedie,C.Eastwood jako lovec dlužníků zachraňující uprchlici s jejím dítětem proti partě trochu dementních fašistických nadšenců s kvérama.Herecké výkony nic moc,některé pokusy o vtipné scény né moc povedené třeba G.Lewis jako hipiek. ()