bull!nka

...tento film by mi zůstal zcela utajen, nebýt náhody a nočního přepínání televizních kanálů z veliké nudy a ejhle, povedlo se, měla jsem štěstí, že jsem klikla právě v první minutě začátku...scéna s dopravní nehodou mě zaujala a už to bylo...ó, jak mystické ()

waska

Velice příjemný komediálně laděný dobrodružný film se skvělými a hlavně dobře obsazenými herci. No dovedete si představit v roli podivuhodného skřítka někoho jiného než Garyho Oldmana? No a pokud jde o mě, tak ve všech filmech, kde se vyskytuje postava mladé slečny, by měla hrát Amy Smart. Je prostě k nakousnutí !!! :-) ()

Tamten

Velmi nenápadná a velmi příjemná komedie, která je plná lehkého humoru a narážek na vše možné. Vtipy se hrnou od začátku do konce, ale rozhodně se nejedná o žádný prvoúčelový humor. Film plyne, vy se bavíte a nakonec nedokáže říci, které místa vám přišli vtipné a které nikoliv, prostě je to kvalitní komedie od začátku do konce. ()

Votvirak

Z prvu jsem tenhle snímek měl v povědomí jako něco co mi tady leží už pěkně dlouho. Když jsem se na to ovšem podíval nadával jsem si , že jsem to odkládal tak dlouho. Moc povedený snímek ()

Martin9

Geniální snímek za kterým stojí Bob Gale. Musim pochválit herecké obsazení, dokonalý scénář, nápad i humor. Tenhle nenápadný snímek musíte vidět ! 95% ()

Mira90

Příjemně to odsípalo, vše dávalo smysl, bylo to zábavné, hráli v tom sympatičtí herci. Proto je určitě škoda, že tento film nezná více lidí, zasloužil by si to. ()

Mistr.Proupr

Nenápadný, ale velmi originální a nápaditý film, plný vtipných narážek nejen na americký systém. Skvěle jsem se bavil, 5* samozřejmostí. ()

Ceberus

Je to takový abstraktnější film typu Donnieho Darka, kde zaujmou spíše herecká esa Oldman, Cooper a Lloyd možná trochu více než ústřední dvojice. Tedy... po herecké stránce - jsem si jistý, že po té vizuální bylo hlavní duo vybíráno obzvlášť pečlivě. :-) Celkové hodnocení zde na ČSFD mi však, pravda, zkreslilo původní očekávání - já osobně tento film nevnímám jako nějaký převratný trhák, na druhou stranu nutno uznat, že to úspěšně čeří vody šedého průměru. ()

Pepper_x

Srdcová záležitost, s blížícíma se Vánocema mám zase chuť se na to podívat, protože je to trochu vánoční pohádka. Parádně nevtíravej přiběh o společnosti a taky o některejch svinstvech, který tu jsou. Z pohledu morálky je to strašne zajímavej film, protože není řečeno, jestli to či ono je dobrý nebo špatný, je to pouze na divákově názoru. Společně s tím jdou skvěly herecký výkony snad všech zúčastněnejch - možná až na Amy Smart. Jen se pořád nemůžu rozhodnout, zda bych žil radši ve městě, kde se v noci paří a ráno se uklízej zvratky, nebo tam, kde je každej občan advokát a na novou uvítací ceduli se čeká už léta. ()

Arequipa

Až mi jednou spadne na zem nějaká pěkně drahá věc, na které mi záleží a rozbije se na padrť, zkusím si vzpomenout na Interstate 60 a Michaela J. Foxe. Třeba se mi potom po tváři rozlije lehký úsměv a svědci této události si při pohledu na mě s respektem v očích zase vzpomenou na doktora Chocholouška. Tedy ti, kteří neviděli..... Interstate 60. ()

Lasombra

Olalá velké nadšení z tak nenápadného filmu, který je vtipný a k zamyšlení zároveň. Mám pocit, že si z něj každý vezme něco co zanechá stopu. ()

Kingjiri

Námět se mi líbil, ale kdyby byla Interstate pojatá jako reálná road movie, ve který se hlavní hrdina na svý cestě "za poznánim sebe sama" potkává se zajímavejma lidma a poznává zajímavý místa, který opravdu existujou, určitě by mě zaujala víc. Před projekcí jsem měl za to, že jde právě o příběh ze života, takže mě mysteriózní a fantasy prvky (plnění přání, město právníků, město Euforie apod.) spíš negativně zaskočily. Ale musim přiznat, že jsem se při sledování nakonec přece jenom pobavil, předevšim díky sympatickýmu hereckýmu obsazení (Michael J. Fox v cameu potěšil) a povedený pointě. Vidět znova nutně nemusim, ale jde každopádně o zajímavej a trochu "jinej" snímek, tři silnější hvězdy. ()

Matt007

Velice příjemný road movie. Nenucený, parádně plynoucí příběh s množstvím skvělých herců s Gary Oldmanem v čele. ()

josieaddms

Zábavné a chytré. To jsou největší plusy filmu. Hned další byl vtip, a na vtipech zas bylo plus to, že nesahali nikam do vulgarity, anebo známých vod idiotství. Prostě se to pěkně drželo na úrovni, a zároveň to člověka pobavilo. Gary Oldman byl jako O. W. naprosto neodolatelný, a Lloyd jakbysmet. Ovšem neskutečně mi vadil Marsden. Jakmile byli nějaké záběry jemu do obličeje, byla to naprostá hrůza. Ovšem co se mi zase hodně na filmu líbilo, bylo to, že se to vyhýbalo klasickým filmovým klišé, a ve vedlejších liniích příběhu dokonce i happyendům. Sice kráska byla kapku prvoplánová hodná šeptalka, ale tak, Americký sen se splnit musí. Rozhodně je to povedená podívaná, plná různých nečekaných situací, a různých pěkných myšlenek a nápadů. Takže celkově je to velmi příjemné. Škoda jen že hlavní hrdina nebyl víc uvěřitelnější, jinak bych dala klidně i pět. ()

balcazar

Mali ste už niekedy po skončení filmu na tvári taký ten priblblý úsmev? Ja áno, v záverečných titulkoch Interstate 60. :) ()

Lumberjack

Tak tento film opravdu překvapil ! Pohodová, romantická road movie se bájčným Oldmanem, kouřícího dýmku ve tvaru opičí hlavy... Navíc potěší i řada skvělých herců ve vedlejších rolí... ()