Kate_X

Zklamání. Dálnice 60 má sice zajímavý námět a Garyho Oldmana, ale to je z kladů všechno. Děj filmu je předvídatelný, v hojné míře se tu moralizuje a hlavní hrdina mi byl vyloženě nesympatický. ()

oasismanik

Rozhodne si myslím, že je O.W. Grant zaujímavejší ako víly, škriatkovia a draci dokopy. Milujem road movie a milujem originálne filmy, keď sa tieto dva prvky spoja, vznikne z toho jedinečná Interstate 60. Nehovorím, že ide o nejaký prevratne dokonale zrežírovaný a zahraný film /hlavný hrdina mi pripomínal akýsi mix Jima Carrey-ho a Toma Cruisa, a určite to nie je nejaký extra herec/ , ale ide o veľmi sviežu snímku, ktorá si tých 5 hviezdičiek rozhodne zaslúži. "Niektorí ľudia proste nevedia čo si želať" ...9/10 ()

Toustovač

Film, který by na mě zabíral asi i kdyby šlo o pouhý "roadtrip s ponaučením", jenže má navíc výborné herce, postavy, humor a originální městečka. Příběh jako takový také vůbec není špatný. ()

vitac.

Líbilo. Je fajn vidět originální film, u kterého člověk neví, jak se bude dál vyvíjet, ve kterém je prostor pro fantazii a který je protkán smyslem pro detail. Nevím proč, ale z Interstate 60 na mě dýchala vánoční atmosféra, asi jako třeba ze Sám doma, ačkoliv o Vánocích vůbec není. Možná proto, že je to taková pohádka ze současnosti... A i to poselství je (a patrně vždy bude) aktuální. Slabší čtyři. ()

saolin

Rozhodně nadprůměrný film se zajímavým tématem, ze kterého by šlo udělat film ještě o řád výš. Film plyne fajnově, jen některé zápletky jsou až příliš pohádkové. ()

RoninNiro

Novodobá Alenka v ríši divov. Dajte si pozor na to, čo si prajete, pretože vyplnenie vášho sna sa môže stať vašim peklom. "Jeden pár si prial svadbu a šťastný život až do smrti. Ich auto vyletelo do vzduchu tesne po obrade." Vtipné aj nápadité dielko. ()

vaclaw

Zajímavý scénář, který ale bohužel doplácí na povrchní režii a ne zrovna povedený výkon hlavního představitele. Příběh je plný životních mouder, která můžou vypadat zajímavě a pravdivě, ve výsledku působí ale plytce a otřepaně a celé hrdinovo snažení stahují na úroveň dospělejší Honzíkovo cesty. Přesto ale film obsahuje několik zajímavých momentů a jako celek nenudí a především díky některým hercům (Cooper, Lloyd, Fox atd, Oldman mi kupodivu přišel spíš otravný) stojí za to se na film podívat. ()

Brziii odpad!

asi nejsem jedne z nejbystrejsich lidi, ale vubec sem ten film nedal, nuda a nuda, trapny sceny, nechapu vubec hodnoceni, jeden z nejhorsich filmu za posledni dobu ()

ratpile

Když vám někdo jakékoliv myšlenkové poselství metá přímo do obličeje, jaksi pak ztrácí svoje kouzlo. A z filmu, který v podstatě slouží jen k jeho ilustraci, a sám o sobě žádný nosný příběh ani postavy nemá, zbude jen hravé pozlátko bez prostoru pro diváka. A to ani pitvořící se Oldman nezachrání. Prd Amy Smart skutečně nepotěšil. ()

ozzman111

Hodnotenie filmu určite nezodpovedá kvalite. Zakopnutie je jasné hneď na začiatku. Výber hlavnej postavy je strašný. Postava je zle napísaná a hrá ju herec, ktorý proste nevie hrať. Výkon Jamesa Marsdena je do očí bijúci od prvej minúty po poslednú. S postavou sa nedokážete stotožniť a to už nie je celkom ,, košer ". Celé to pôsobí ako lacný seriál z 90-tych rokov. Príbeh má potenciál, len by musel byť zabalený v inom, drahšom baliacom papieri. ()

Mistr_Moon

Konečně chytrý film trochu ve stylu Butterfly effect nebo Donnie Darko jen se tu necestuje časem a je to mnohem vtipnější. Nechápu že jsem o něm nikdy dřív neslyšel, tohle by mělo být v top 10. nejlepších filmech, kam se hrabe ňáký Shawshank... Základem jsou otázky a úvahy kterých je víc než ve 3 matrixech dohromady a narozdíl od nich dávají smysl. Škoda jen, že v reálném životě to takhle nefunguje, když děláte podle svého mínění správná rozhodnutí, neznamená to vždy, že dostanete happy end. Btw. Oldman válí na celé čáře, to ale ostatně vždy. ()

MartinTerran

Naprosto luxusní "mindfuck-movie", kterých moc k vidění není. Tento film je přesně podle mého gusta. Dobře zpracované "road-movie" mám rád a když se k tomu přidá i mysteriózní část, tak to zní dost zajímavě. Ve filmu jsou dobře zachycené ad absurdum zřízení v podobě samostatných měst, které fungují jako samosprávný celek (drogové otroctví či právní město). Sice je to nadnesené, ale USA takovým stylem skoro funguje, téměř každý tam má právníka a ty drogy no nechme se překvapit, co přinese budoucnost. Příběh je naprosto skvělý a velmi propracovaný a postupné odhalování vede k grandióznímu finále, které..., ale nebudu vám to prozrazovat, prostě na to podívejte fakt to stojí zato. Hlavně pozor co jsi přejete. Hodnocení: 98/100. ()

Stranger77

Zapomenutý film, který mohu vřele doporučit. Na jednu stranu se zdá jako oddychovka, ale má svoji hloubku a myšlenky. Propracovaná záležitost. ()