Čerstvý absolvent vysoké školy Brantley Foster se vydává z rodného Kansasu do New Yorku za prací. Jenže firma, u které měl nastoupit, právě zkrachovala. Ať se snaží jakkoli, stále nemůže na žádnou slušnou práci narazit, a tak mu nezbývá než se obrátit na svého hodně vzdáleného strýčka Howarda Prescotta, který řídí gigantickou korporaci. Ten ho zaměstná jako poslíčka v dopisovém oddělení, což ale není práce podle Brantleyho představ. Když se naskytne příležitost, obsadí prázdnou kancelář a začne se vydávat za nového manažera Carltona Whitfielda. Znamená to stíhat roznášku pošty i porady vedení, převlékat se několikrát za den a vyhýbat se Prescottovi i šéfovi dopisního oddělení. Brantley obě práce bez problémů zvládá, ale je překvapen, že jeho manažerské nápady nejsou vždy vítány. Komplikují totiž snahy některých kolegů přivést podnik ke krachu a umožnit jeho převzetí konkurencí. Velký problém nastane, když je Brantley a zároveň i Carlton pozván na víkendové setkání v sídle Prescottových. (TV Nova)

Sifaka

Opravdu skvělá, odpočinková romantická komedie na kterou se vždy rád podívám a výborně se bavím. Michael J. Fox je tady skvělý, je to fakt dobrý komik. Film podporuje velmi známá hudba. ()

Lacike

Je to vlastne muzska obdoba filmu Working Girl. Working Girl vzniklo o rok neskor a pravdepodobne sa inspirovali týmto filmom, ale ustrednu zapletku ropracovali ovela lepsie a zabavnejsie. v Secret of My Succe$s si prilis velku namahu nedali a je skoda, ze cast v ktorej Michael J. Fox zije dvojím zivotom poriadne nerozpracovali. Takisto romanticka linia je len priemerna a Helen Slater naviac dost nesympaticka. Asi najvtipnejsie sceny su tie medzi Michael J. Foxom a jeho tetou. Dakedy sa mi tento film pacil ovela viac, ale dnes mi to uz pripada ako priemerna komedia, ktoru drzi nad vodou hlavne sympatak Michael J. Fox. 6/10. ()

5150

Pohodová romantická komedie 80. let. Od samého začátku (tiulka "The Secret Of My Success" od Night Ranger) má hodně dobrou energii. Navíc sladký Michael j. Fox, krásná Helen Slater a atmosféra té doby (účesy, vohozy, písničky, atd.). Tak to si nechám líbit..)) ()

corpsy

Mimo svojej megaúspešnej trilógie z ´´budúcnosti´´ nebol azda Michael J. Fox v nijakom inom filme sympatickejší ako tu ( no ešte snáď v DOCTOR HOLLYWOOD ). Foxov senzačný fyzický humor a krása Helen Slater tvoria spolu veľmi vydarenú komédiu, z ktorej podľa všetkého kopírujú ešte aj dnes. ()

Bakllazaan

Od průměrnosti to kromě Foxe zachraňuje nápaditost některých scének. Stopáž je trošku ubíjející a některé scény jsou jak z reklamy na úspěšný život, ale jinak fajn 80s film. ()

Thomassi

Super komedie o tom, jak dělat dvě rozdílná zaměstnání současně. Michael J. Fox je výborný herec a tato role mu skutečně padla - nečekaně. ()

Martin741

Mila sympaticka romanticka komedia o tom, ako chce chlapec ziskat babu, k tomu sa mu este par veci vymkne spod kontroly . 59 % ()

danecek24

45. Zlatý Glóbus za rok 1987 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "The Secret Of My Success" - Hudba a text Jack Blades, David Foster, Tom Keane, Michael Landau ()

pakobylka

Vcelku zábavné vyprávění, které se bohužel nevyhne jednomu z typických rysů převážné většiny romantických komedií: Obyčejně jim nedělá vůbec žádný problém zápletku převelice důkladně a kreativně zaplést, ale bývá pro ně krajně obtížné vymyslet stejně svěží a nenucené finále, které by zašmodrchané vztahy vtipně a s patřičným nadhledem rozmotalo. Takže závěr všechny zamotané nitky lidských osudů poměrně nekreativně a trochu zmateně shrne na jednu hromadu - a poté je dosti netrpělivě a jaksi nepatřičně rozetne jako pomyslný gordický uzel - tak, aby si všichni zainteresovaní (divák i filmový štáb) přišli na své a nikoho to přitom moc nebolelo. Krom toho opouští své hrdiny přesně v těch vyšších sférách společnosti, které mě nikdy nadměrně nepřitahovaly, ba právě naopak. ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- A co strýček ? Nepochybně byl - a patrně i zůstal děvkařem, o tom žádná, ale to bývá kde kdo ... v lepší společnosti (ostatně ani tetička nebyla tak úplně svatá, takže si v podstatě nemají co vyčítat) - a nebýt jeho, žádná kariéra žádného malého (taktéž nesvatého) pošťáčka by se nekonala. Nicméně ... kdo chce kam, pomozme mu tam - atraktivní "kravaťačka" Christy možná taky není ta úplně nejprávnější holka do nepohody ... alespoň ve mně žádné zvláštní sympatie neprobudila. Ovšem já nejsem Brantley, že. Slabší 3* ()

andrii

Donuty do ranečku a... jeho maličkost - dvojí existence, se vydává nastražit vějičku, zatáhnout za mašličku. Dobýt ten velký svět tam, na Manhattanu. ()

Sabiana

Brilantní komedie s Michaelem J. Foxem, kterého vážně zbožňuju! Sranda od začátku do konce a příběh, který má nápad... Téměř dokonalé... ()

Ironfood odpad!

Extrémně špatná komedie o americkém snu, prakticky bez nápadu a bez děje, navíc přeplněná dlouhými nicneříkajícími scénami provázenými muzikou, která zřejmě byla kdysi bůhvíproč tak populární, že si tvůrci filmu mysleli, že divákům bude sama o sobě stačit ke štěstí ()

Pollock

Naprosto skvělá komedie, která mi dlouhá léta unikala a to byla velká škoda, protože tady i ty nejbláznivější a nadsazené situace jsou uvěřitelné a k popukání především díky úžasnému herci Michaelovi J. Foxovi. V tomto filmu jsou některé momenty tak vygradované (např. scéna v bazénu alá čelisti), že už to lépe snad ani nešlo. Škoda, že takové komedie se už dnes netočí. A proč jsem tedy nedal pět? Snad kvůli Helen Slater, která mi k Michaelovi opravdu, ale opravdu nesedla. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis