Beat-Club (TV pořad)

Hudební

Západní Německo, 1965, 83x30-45 min

Účinkují:

Roger Daltrey, Cher, Eric Clapton, Ozzy Osbourne, Paul Rodgers, Alice Cooper, Tina Turner, Eric Burdon, Jimmy Page, Jeff Beck, Jimi Hendrix, Scott McKenzie, Jerry Garcia, Jack Bruce, Ginger Baker, Muddy Waters, Chris Dreja, Noel Redding, Alexis Korner, Yoko Ono, Joe Cocker, Keith Emerson, Holger Czukay, Jaki Liebezeit, Pete Townshend, Curtis Mayfield, Denny Laine, Michael Karoli, Rory Gallagher, Marc Bolan, Keith Moon, Arthur Brown, Manfred Mann, John Halsey, Brian Poole, Francis Rossi, Rick Parfitt, Alan Lancaster, Gary Brooker, Francis Monkman, Neil Innes, Roger Glover, Ian Gillan, Udo Lindenberg, Bill Ward, Robby Krieger, John Densmore, Charlie Watts, Bill Wyman, Johnny Winter, John Mayall, Bob Weir, Bryan Ferry, Robert Fripp, Ian Paice, Sonny Bono, Geezer Butler, Tony Iommi, Ramsey Lewis, Alan Price, Taj Mahal, Jon Anderson, Paul Carrack, Sandie Shaw, Richie Havens, Jon Lord, Lulu, Mitch Mitchell, Anita Harris, Don Van Vliet, Inga Rumpf, Chris Stein, Ollie Halsall, Ric Lee, Trevor Ward-Davies, Martin Barre, Dick Taylor, Phil May, Mark Stein, Carmine Appice, Vince Martell, Steve Rowland, Ronnie Lane, Barry Hay, Wolfgang Dauner, Carl Wilson, Brian Auger, Gary Wright, Jethro Tull, Pete Briquette, Simon Crowe, Rachel Sweet, Klaus Voormann, John Entwistle, Harry Nilsson, Ian Dury, Bruce Johnston, Percy Sledge, Mark Volman, Mal Evans, John Kay, Matthew Fisher, Dave Knights, Billy Preston, The Beatles, Gottfried Mehlhorn, Franz Jarnach, Phil Manzanera, Clodagh Rodgers, Gene Pitney, Bobbie Gentry, Heinz Edelmann, Sylvie Winter, Gerry Marsden, Freddie Marsden, Les Chadwick, Les Maguire, Pete York, Vic Briggs, John Weider, Danny McCulloch, Barry Jenkins, Steve Ellis, Morgan Fisher, June Carter Cash, Donovan, Dave Davies, Melanie Safka

Hans Bachmüller

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

Jen tak pro představu....http://en.wikipedia.org/wiki/Beat_Club . Nutná povinnost pro fanouška bigbeatové hudby 60 a 70 let...Škoda že člověk žil v nesprávné době a na nesprávném místě...:-( Zato bohužel nemůžu..Je ale dost možné že v šedesátých letech, kdy se to tady trochu uvolnilo, sem tam nějaké to video i k nám proklouzlo a nebo se o tom psalo v časopisech jako Pop Music Expres..Dost videjí najdete na youtube...Celý pořad jsem bohužel nikdy neviděl (dnes už to ale vyšlo na třech dvd z etap 65-68, 68-70 a 70-72), vždycky jsem se k jednotlivým písním dostával vlastně úplně náhodou, přes různá dvd apod..(13.6.2009)

Asi jediná hitparáda ktorú som v živote sledoval a páčila sa mi . Od roku 1965 až do roku 1972 tu vystupovalo strašne veľa vynikajúcich hudobníkov na ktorých si už dneska málokto spomenie tak napríklad z mojich naj. Jimi Hendrix, Gun, Cream,YardBirds, The Who, Free , Rory Gallagher.(21.1.2013)