Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Případy okradených řidičů kamionů, kteří pobíhají nazí po výpadovkách, by mohly být úsměvné, ale jen do chvíle, než jeden z nich přijde o život. (Česká televize)

Recenze (19)

Hombre8 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už i předcházející díl měl hezkou kameru a tento se nedal zahanbit. Rovněž příběh je dobře vystavěn. Snad jen ten závěr, kdy to chtěl vzít Wünsch na sebe se moc nepoved. Taková mrcha, jako tahle ezo3,14ča (Kolik takových běhá po Praze, které se vykroutily na cizí účet z průserů a přisály se na nějakého pracháče - prý druhá šance - pche!) by si zasloužila hnít v base. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V roce 2001 dostala osm let za přepadení kamionu rumu a fernetu  jistá Míša Turková ( v době přepadení těhotná a dvě děcka v děcáku), která se proslavila rozhovorem do Klímova pořadu Na vlastní oči (1994), kde to přepadení popsala i tou s hláškou jestli ten unesený řidič někdy viděl film Brutální Nikita. Tento díl Oktopuse tak nějak z toho vychází ikdyž tu vraždu si tam přidal, ale mně tenhle díl docela sedl. Dobrá atmosféra, výborný tlustý Etzler. ()

Reklama

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, prostě standaradní detektivka, z hlediska tvorby ČT lehce nadprůměrná, z hlediska běžné tvorby spíš slabší, ale koukatelná a s tandemem vyšetřovatelů Krobot, Šopošská to celkem jde, stejně jako docela dobře hraje svoji roli Kryštof Hádek. Není to dokument o vyšetřování zločinu, ale paradoxní situace, kdy je zabit "omylem" silničním lapkou balkánský mafián je sama sobě dostatečně nosná. Díky bohu to není napodobenina nějaké té tendenčně tmavé a mnohem víc předvídatelné severské kriminálky, kterou intoši tolik milují a kterou dávají domácí tvorbě za nedostižný vzor, ale celkem podařené dílo na nejhorší večer v týdnu... ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nečekané množství skrytých Krobotových vtípků provází vyšetřování několik let staré vraždy Bulhara, který jako člen mafie převážel ohromné množství heroinu přes naši republiku a shodou okolností potkal Brutální Nikitu se svým šmajstrem. No jak to dopadlo, tuší všichni, jen je otázka, kdo je tou Nikitou. Průměr bez tempa a nasazení, nebýt Krobota a navázání tajemství kolem Jordánu, tak suché a mdlé. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proti předchozí epizodě šlo přece jen o vydařenější díl, přesto jsem se neodhodlal k přiklepnutí třetí pěticípé a zůstal jsem u lepšího dvojhvězdí. Já jsem měl sice pocit, že se tvůrci tentokrát po všech stránkách více snažili (dokonce i kpt. Fáberová mi přišla chvílemi téměř sympatická, a to už je co říct), jenže jim to i tak tu a tam ujelo, a já jsem měl co dělat, aby mi nad některými záležitostmi nepoklesla spodní čelist. Jak jsem tak sledoval nález heroinu a ztrátu notesu, nevěděl jsem, jestli se Jan Pachl z ničeho nic nerozhodl pro změnu žánru z kriminálky na komedii. / Poučení: Když krabicové víno, tak jedině archivní. 2*+ ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se mimo jiné i v Brdech. (Winster)

Reklama

Reklama