Zábavný televizní pořad pro děti, plný úsměvných hraných scének, písniček či veselých vyprávění, tvořený bezvadnou partou těch nejpovolanějších interpretů, v čele se Štěpánkou Haničincovou, Láďou Gerendášem, Josefem Dvořákem či Jitkou Molavcovou. V letech 1977-1990 vzniklo Malých televizních kabaretů více než sto, a to v několika obměnách sestavy, která ovšem vždy byla úžasná a ani občasná improvizace jim nebyla cizí. Takovýto pořad dnes již není moc k vidění a bezpochyby Malý televizní kabaret osloví i dnešní generaci. (pfa)

pájap

ted jsem to na netu zase po letech objevil....nejlepší je pohádka o marušce co měla ráda tatínka krále jako acylpirin......ááá..a španělský botičky .a o tři čísla menší..a pořádně utáhnout......to je ono šéfe to je ono...jooo...dostaneš taky jedny...exceletní pepa dvořák ale i všichni ostatní..... ()

tulen

Moje dětství :-) Zábava, improvizace, pohoda, výborní herci (na prvním místě neustále excelující Pepa Dvořák) ()

bernau84

jako malej sem to měl celkem rád ale nedá se tomuto upřít značný level trapna, některé scénky a rozhovory na mě působily , poté co jsem to viděl nedávno ještě působí, jako kdyby byli herci postižení nebo jenom měli rádi sebemrskačství. kvůli tomu nemůžu dát ani z nostalgie více. ()

Smells

Jako dítě jsem to miloval a jako dospělej to miluju ještě víc. Skvělá Molavcová,Zedníček,Havelka a Gerendáš. Krásnej a srozumitelnej humor. A hlavně se k dětskýmu divákovi protagonisté chovali jako k sobě rovnému a nepitvořili se,jak je tomu zvykem v poslední době v pořadech pro děti. ()

sbinda

Hodnotím s ohlédnutím po XX letech, kdy začínám sjíždět pohádky se svými dětmi :-) Můžem polemizovat nad úrovněmi některých dílů nebo scének, ale jako celek to zasluhuje absolutorium. Jestli za posr*****ho totáče něco uměli, pak investovat do scénářů a příprav nosných pořadů (např.Studio kamarád,Možná řijde i kouzelník, Televarieté, Silvestry apod). Navíc bych řekl, že měli štěstí na opravdové herce, pro které bylo v té době vystoupení v jakémkoliv televizním pořadu nejvýšší poctou. Tenhle kult už se do tvorby ČT asi nevrátí. Nebrečím, konstatuji. Porce 100*48min. dílů Kabaretu je neskutečná, dávám mu 90%. ()

MartinNJ

Malý televizní kabaret plný scének a písniček. V dětství mě to moc nezaujalo, čekal jsem pohádky jako ve Studiu Kamarád a žádná nepřišla. S odstupem času a ve srovnání s dnešními pořady hodnotím tento pořad velmi kladně. ()

Juniorfest 2013 se blíží

Juniorfest 2013 se blíží

28.10.2013

Termín VI. ročníku mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež JUNIORFEST 2013 se neúprosně blíží. Horšovský Týn, Plzeň a Dobřany se stanou od 9. do 13. listopadu 2013 dějištěm tohoto stále… (více)