Intergalaktická policistka Melanie Ballard se svým týmem dostala za úkol přepravit nebezpečného zločince zvaného Desolation Williams do vězení u města Chryse na planetě Mars. Ocitáme se v budoucnosti vzdálené dvě stě let, kdy kolonizace Rudé planety už není jen snem. Jenže posádka na Marsu náhodou vykopala pradávný marťanský obranný systém a ten přiláká válečné duchy původních obyvatel planety, kteří ovládnou většinu lidí. A když Melanie a její tým přistanou, pochopí, že všichni, včetně vězně, musí spojit své síly, aby přežili útok pomstychtivých duchů, toužících po jediném - zničit na Marsu vše, co pochází ze Země. (oficiální text distributora)

MaxForValue

Lacnejšia, menej sofistikovanejšia verzia Riddicka, v ktorej je od začiatku jasné, ako sú karty rozdané. Skvele obsadené (Henstridge, Cube, Statham, DuVall, Grier), no v niuektorých chvíľach (napriek pojmu na režisérskej stoličke) pôsobiace zúfalo amatérsky a prvoplánovo. Keby si to tam aspoň Statham a Henstridge rozdali, pár percent na viac by ten film určite mal. ()

Pitryx

Hodně kvalitní béčko. Má to šmrnc, občas nějakou hlášku a moc se tam nekecá. Masky nakažených nic moc. Mně se to líbilo. *** A PŮL ()

RedEagleSK

Ano přátelé nebudu to tajit, na tenhle film velice rád spomínám, při pohledu na natashu se samopalem v ruce kosící hordy zombíku jsem si totiž to prvně uvědomil že chci změnit pohlaví a býti ženskou. Nehledě na to a na protivný zlozvyk tohto filmu že v něm chcípají všehny sympatické postavy zatímco jediná nesympaticka postava oteklého černocha zde zústává, jedná se o skvělý film, ač otevřený konec si režisér filmu mohl odpustit. ()

johnsnow

V pohodičke filmík od Carpentera. Ano je to B-čko jak vyšité ale mne to sadlo, akcia dobrá, krvavá, na Henstridge a Duvall sa dobre pozerá, Statham slušne hláškuje, Ice Cube žalostne prehráva, zvyšok obsadenia mdlý. Ale záporáci riadne ksindle, to musím uznať. Takže dávam slabšie 4* ()

jprmusic

Tak já Vám nevím - všichni říkaj, že je to sajrajt, ale mě to docela dost bavilo, navíc na Natashu se můźu koukat v čemkoli a Statham je prostě bourák. ()

axik odpad!

Nepochopil jsem, o čem tento Cčkový kus byl. Žádný děj, žádný obsah, žádná psychologie, prostě nic, co by stálo za řeč. ()

Chladek

Já jsem slyšel, že tenhle film je horor. Podle mě je to filmek s druhořadým dějem, který je hlavně o tom, že hlavní hrdinové prochází planetou a zabíjí co vidí. Pro milovníky nadakčních zabíjaček je to to pravé, poněvadž detailní efekty mrtvých lidí jsou vskutku nechutné. ()

gotham

Carpenter natočil fantastickou Věc, ale například toto dílko se s tím vůbec nedá srovnat. Má to být sci-fi horor, což byla i Věc, ale Duchové je strašná slátanina, kde sice hrají známí, ale vesměs špatní herci. 30% ()

Cechyno4 odpad!

Ou, velice ale velice nepodařené. Obrovská nuda, ty tzv. duchové měli co ? Postrašit - to rozhodně NE. Pobavit ? Taky nic. Nuda na entou. ()

route60 odpad!

Tak jsem viděl tohle dementní béčko od vadnoucího Johna Carpentera a lze jen vzpomínat na geniálni filmy. ()

Kobain

Vy olizovači bíbrovy prdele! To jste tak změkčilí že tomu dáváte odpad? hahaha zapněte si radši stmívání! ()

gefr

Super béčko, který si pustim i několikrát za sebou. Vypnout mozek, nohy na stůl a per to do mě!!!! :D ()

_Irbe_

Ten záporák je prostě dokonale k smíchu...a to je na něm nejlepší!!Jestli to tak Carpenter zamýšlel,tak klobouk dolů.Jinak je to samozřejmě Béčko nejhrubšího zrna...ale na jednom Pražském sídlišti budou Ghost of Mars navždy rulez :) ()

brasek odpad!

Z tohto filmu som bol absolútne mimo... nuda, žiadne napätie, žiadna atmosféra. Slabá chvíľka Carpentera?! ()

John Carpenter chystá návrat

John Carpenter chystá návrat

03.08.2008

Hororová legenda John Carpenter, tvůrce filmů jako Halloween, Věc nebo Velké nesnáze v Malé Číně, poslední dobou pracuje především pro televizi (jeho příspěvky do série Mistři hororu patřily k těm… (více)

Návrat Johna Carpentera

Návrat Johna Carpentera