Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

iwee23

Nebylo to zlý, ale ani extra dobrý. Pár nudných scén naštěstí zachránily vtipné hlášky, a přestože Sandlera nemusím, dávám za 3*. ()

zero_zelo

i romantická komedie se dá udělat nepřeslazená a vtipná, aniž by vtip byl nutně fekální humor, posměšky na buřty a blbý blondýnky ()

2sistem

Při tomhle snímku jsem si oblíbil Sandlera a i když najdete několik trapných míst, film je skvělý a mile koukatelný. ()

revere

Mohl to být opravdu dobrý film. Jen by scénář musel ubrat na (vcelku zbytečném) vulgárním pseudohumoru a především by měl zpevnit logiku. Kromě jizvy na Ulaově břiše příliš neřeší přírodní cykly (snad Hawaii?) ani ženské cykly (havaj) a vlastně ani nic zásadního. A mohl to být opravdu dobrý film. Na hromnice o film více... ()

T600

Vskutku nenávidím romantické filmy, jenže Adam Sandler to tak nějak svým způsobem odlehčil. Samozřejmě nemohu opominout krásnou a okouzlující Drew Barrymore. Když to vše spojíme dohromady vznikla z toho příjemná, milá komedie s nádechem romance. Mimo to mě dostalo jak ho tam zmlátila tou basebollkou :D To prostě nemělo chybu :D ()

JohnnyN

Nemám rád Adama Sandlera. Nelíbí se mi jeho typická role, kterou víceméně předvádí i tady. Tento film ovšem nebyl tak hrozný jak jsem očekával. Všechno včetně Sandlera je takové umírněnější a dospělejší a občas se člověk i zasměje....vážně ale jenom občas. ()

ReTeZa

Naivní, roztomilé a milé... Kdyby byl film alespoň trochu reálnější, tak proč ne... Jako odpočinek dobré, ale za mě rozhodně nepatří mezi top romantické filmy... ()

JaryKury

Přesný typ filmu, kde se ani chvíli nenudím a celým filmem se prochechtám až ke konci. Nenucená komedie, kde své místo mají pro hraní nejen herci, ale i zvířata, která někdy zastiňují i samotné herce. Dobrý ústřední nápad s krátkodobou pamětí, který se dal omotat jednoduchým dějem a dobrou volbou herců. Za mě 85% ()

rezor

Po delším váhání nakonec uděluji 4*. Jedná se mírně nadprůměrný film, který je herecky skvěle zvládnutý včetně dobrého náměru i režie. Co se týče scénáře, tak si troufnu tvrdit, že z tohoto námětu mohli tvůrci vytěžit podstatně více. Minimálně vtipů by se dalo vymyslet znatelně více. Film se v některých částech jakoby zadrhával a neustálé opakování vtipů směřuje nutně na známé rčení, že opakovaný vtip není vtipem. Na druhou stranu film jasně míří na oddechovou skupinu filmů, kam naprosto zapadá. Přes vcelku romantickou povahu filmu, roztomilou hlavní tvář bych film ohodnitil spíše 65%. Ta 4* mu patří jenom proto, že není typickou romantickou slátaninou, ale zajímavý nápadem, který by zcela určitě mohl být proveden o něco lépe. ()

KapitanKuraz

Osobne ma romanticke komedie naozaj neberu, ale toto je dielo hodne krala. Kazdy den zazivat to prve zamilovanie moze byt parada, ale aplikovat pravidlo sexu po tretiom rande by bolo asi mrzute. Za mna proste 99%, ci inak 4,95*. ()

Dumaru

Podľa mňa jedna z najlepších komédií za posledné roky. Svojský humor Adama Sandlera v úlohe Henryho Rotha spojili s romanticky založenou Drew Barrymore aneb Lucy s poruchou pamäti a film situovali do slnečného Hawai. Dobrý scenár, dobrí herci, dobrá hudba, preto dávam 4 hviezdičky,,, ()

Moonwalker

Film u kterého se dokážu zasmát, rozplakat a dvojce Sandler a Barrymore jsou prostě v tomto snímku naprosto úžasní. Ta chemie kterou si mezi sebou ve filmu vypěstovali je očividná. Hlavně ta hawajská atmosféra je ještě víc boží. A co se týče ostatních herců např. Rob Schneider tak o tom ani nemluvím, ten si to tady vyloženě užíval. Ale filmu se musí jedno nechat, i po tak dlouhé době se dokážu u filmu rozbrečet jak želva. Takže chci doporučit těm co film neviděli a mají rádi duo Sandler/Barrymore tak doporučuju! ()

KraLuban

Je to vlastně hrozně smutná věc, navzdory humoru tohohle filmu...ale nemůžu si pomoct, já mám tenhle film strašně rád. ()

soukyd33

Představte si, že prožíváte jeden den pořád dokola, a další den si to co jste prožili, NEPAMATUJE! Dokonalý příběh o tom, že to s láskou ve světě není ještě tak ztracené. 👍 Romantická komedie, kde se vše točí kolem vážné ztráty paměti jedné osoby. Co by stalo, kdyby se neobjevil? Díky němu začala znovu žít. Některé scény jsou vážně povedené. Poznámka: Potřebujete tipy na rande? Tak tady je máte. 😄 Poznámka: Příběh je natočen podle skutečné události. Soundtrack super. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne