Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

MATO13a31

Určitě dobrý scénář - těžké téma s vtipným odlehčením a vytrvalá snaha, která stojí za obdiv. Určitě to stojí za podívanou i 2 x ()

SHAULA

Kde je Sandler, to je proste dobrá oddychovka. Humor, humor a humor. Drew bola takisto perfekná, asi jedna z tých sympatickejších herečiek dneška.... ale osobne by som 50krát nechcela.... a s tým istým.... ()

Toja34

Sandler (skoro) zapřel sám sebe a natočil veselý, milý film. Je tam sice pár sandlerovských úletů (trapností), ale v mikro množství, které zaniknou v povedeném filmu. V žánru komedie si to své hvězdy zaslouží, máme pár hlášek, které používáme i v životě. Našim dětem občas říkám "pětivteřinový Jack" - tak dlouho si pamatují výchovné kázání "))) ()

JUX

Hodne prijemna vec, a relativne vazne tema. Skoda tech par vtipku, ktery uz byly pres miru a posouvali to do trapnosti. Drew vyborna, skvely soundtrack. ()

luciluci

väčšina komédii Adama Sandlera mi príde dosť slabých. Toto je ale svetlá výnimka z jeho priemeru. Vtipná, duchaplná, milá komédia, na ktorej sa dá dobre nasmiať. ()

DJago

Skvělá komedie, na kterou se můžete dívat pořád a nikdy vás neomrzí. Komedie orientovaná do Hawaiského prostředí se skvělými herci v hlavních rolích Adamem Sandlerem a Drew Barrymoreovou. Nesmíme opomenout další skvělý herecký výkon ve vedlejší roli Roba Schneidera. Velde skvělých hereckých výkonů si srdce diváka získá i jednoduchost děje. On se zamiluje do ní a dělá vše, pro to aby ji získal. Přitom je vše bráno s humorem což jistě potěší když se divák mnohokrát zasměje. Maximální počet hvězdiček !!! ()

JARDAHONDA

Adamu Sandlerovi jsou tyto komediální role šité na míru..Skvěle zahrané i od Drew Barrymore,která v této roli hraje dívku,která je nemocná a musí se jí,každý den připomínat stejné věci,,.Líbí se mi tyto letní komedie se skvělou hudbou od skupiny Beach boys a pohodovým dějem připomínající dovolenou .Rád podpořím a hodnotím za 4**** ()

soson92

"Nevím, jestli to víš Alexo, ale já nejsem na chlapy." Parádní film. Neexistuje jediná věc, která by se mi na tomto filmu nelíbila :-) 100% ()

MR.Lolofon

Snažím sa podobným filmom vyhýbať, ale občas to bohužiaľ nejde. Neviem, či ma na tomto filme odpudzovala viac Zellwegerova alebo Sandler,NIE skutočne netúžim po "mierne" skleretocikej žene s každý deň vygumovanou hlavou.Ak by to trvalo dlhšie, alebo boloi len o kúsok viac trápnosti tak by som neváhal hodiť do odpadu, našťastie toho bolo ešte relatívne znesiteľne. ()

Milsa

Film sa ukázal ako celkom podarený. Čakal som klasický koniec, ale za neočakávaný koniec si to zaslúži plný počet hviezdičiek. ()

Ladis81

Hodně povedené,nevím jestli je to takhle bomba i v angličtině..ale v češtině dost dobrý.Sandler a Rob Schneider = 1A ()

audri

Adam Sandler nepatří mezi mé oblíbené herce, ale tento film se mi líbil a pobavil mě což je jeho hlavní učel. ()

sako44

Vskutku zajímavě vymyšleno, konečně trochu vážnější Adam Sandler dobývá den co den srdce velice přitažlivé Drew Barrymore. Chemie mezi nimi určitě byla. To v každý Sandlerovce musí být Rob Schneider? Proč. Vždyť je tam úplně k hovnu. ()

JaninaM

Adam a Drew k sobě sedli perfektně, hlášky super a ten nápad, probouzet se každé ráno do stejného dne - 5* ! ()

aysxdcfvgbhn

Milá romantická komedie zasazená do exotického prostředí. Lucy je krásná, mladá dívka, která žije na Hawaii, ale po autonehodě ztratila krátkodobou paměť. Toto je příběh o jejím životě, rodině a její lásce! Nečekejte ale nic vážného, doporučuji spíše jako oddychový film, u kterého dostanete mile naservírovanou průměrnou zábavu. Některé repliky si mohli tvůrci , dle mého vkusu ,ušetřit, ale budiž. Za sebe dávám 3*. ()

FanynkaFilmu

Adama Sandlera mam opravdu ráda, krásna Drew ho výborně doplnuje,a zápletka je neokoukaná, pokud jste jedním z těch, co milujou pohotový vtip a dobrý ,,stěry,, určitě se jukněte, a jako každá správná romantická komedie i tahle končí happyandem :) Dávám 85% :) ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne