Suzanne Kingstonová, je rozvedená, žije běžný život a stará se o své dvě děti, Kevina a Lindsey. Jakýkoliv její pokus o navázání nového vztahu překazí Kevin s Lindsey, a to takovým způsobem, že jde nápadníků téměř o život. Suzanne se moc líbí Nickovi, který má obchod se sběratelskými potřebami, naproti budově, kde Suzanne pracuje. Nick si právě pořídil nové, drahé auto a cestou domů uvidí stát na silnici porouchané auto, u něhož stojí Suzanne. Nick Suzzane sveze domů, nabídne jí i odvoz do práce a začnou se kamarádit. Když se Nick pokusí Suzanne políbit, tak se dozví, že Suzzane chce být jen kamarádka, protože za celou dobu, co se spřátelili, se Nick ani jednou nezeptal na její děti. Nickova chvíle přijde v momentě, kdy má Suzanne pracovně odletět do Vancouveru a její bývalý manžel, opět zklame, neboť se odmítne postarat o děti. Nick se nabídne, že děti vyzvedne a dopraví je do Vancouveru za Suzanne. Suzanne odletí a Nick má v úmyslu ukázat, jak je zodpovědný, ale jeho úmysl se neshoduje s úmyslem dětí. Kevin dá Nickovi do kapsy otvírák s nožem a při letištní kontrole se na Nicka vrhne ostraha. Letět nemůžou, a tak se Nick rozhodne pro cestu vlakem, ale ani to se nevydaří. Nick nemá na výběr a rozhodne se vzít děti k Suzanne svým novým autem. Cesta není pro Nicka vůbec příjemná, ale Kevin s Lindsey si cestu užívají. U motorestu, kde zastavili kvůli záchodu, se děti zamknou v autě a Lindsey se s autem i rozjede a narazí do reklamy. Lindsey napíše na papír pomoc, ukáže to řidiči kamionu a ten, ještě s dalším řidičem, vytlačí ze silnice. Z auta se už téměř stává vrak, ale Nick to nevzdává, ani když mu děti ujedou nákladním autem, protože chtějí ke svému otci... (TV Prima)

heyda

Pár opravdu vtipných momentů zachraňuje celý film před odpadem. Jinak o reálnosti filmu ani nemluvím, protože mně osobně kdyby zničili ti parchanti takový auto, tak to balím. :-))) ()

Stanislaus

Opakovaný vtip není vtipem, což u napodobování jiných a už tak dost pochybných filmů platí dvojnásob. Už tam jsme? není nic víc než trapný, nudný a bezduchý film s neuvěřitelně otravným hereckým obsazením. Ani jednou jsem se nezasmál, protože to prostě nešlo. Zbytečný film! ()

poz3n odpad!

Tenhle film neni na odpad, ale já mu odpad dám, jelikož je celej posazenej na naprosto nelogickym chování lidí, předevšim pak těch 2 dospělejch. A ten konec? Proboha. ()

Roman.Ticka

Ty děcka byly fakt hustý, nevím jak by dopadlo tak elegantní zničení auta ve skutečnosti, ale jistě poněkud radikálněji. Točící disky na SUV byly fakt cool, jak by řekl malý "roztomilý" černoušek. Dějově stejná sračka jako interiér vraku po zažívací explozi i následném konečném řešení. Budu jistě za snoba, ale nejvíc mě dojal pohnutý osud DĚLO-FÁRA. :-Oooo ()

eraserhead666

Když máte trávit u televize společný večer s matkou v důchodu a nechce se vám dlouze přemýšlet a vybírat na co koukat, tohle nemusí být vůbec špatná volba. Matce se to určitě bude líbit více než vám, ale vám to nezpůsobí žádný kulturní šok, prostě to zkouknete, snad se i párkrát pousmějete a po skončení to začnete pomalu vypouštět z hlavy. Dívat se na to dá a překvapivě přijdete i na pár filmů, které jsou mnohem horší.... ()

SOLOM.

Hlídat takové dva parchanty, tak mě z toho asi taky pěkně jebne. Malým smradům bych ty chytré telefony ani nedával do ruky – ale zas na druhou stranu od nich máte alespoň na chvíli pokoj. Jenže to by nesměli být tihle dva, kteří vám udělají z tohoto dne doslova peklo. Jenže když i vy stojíte za „hovno“, můžou se zároveň stát vaší spásou…Nicméně bych si určitě nic nezačínal s ženskou, co má doma už dva haranty. Svoje totiž můžete alespoň sem tam výchovně proplesknout. Několik slibných momentů by se tu našlo, ale jinak je to slabší průměr… ()

ARI50

Hrozně jsem s touhle rodinou komedii spokojený. Ice Cube zahrál výborně samozřejmě dost vytrpěl ale ono to kvůli té kosti stálo zato a nebo zato stáli děti? ()

Bauer

Další komedie s rapperem Ice Cubem a musím říct, že co jsem s nim viděl doposud za komedie, tak tato byla asi nejlepší! Ice Cube je borec a má svůj styl, co se týče oblečení, auta a má nezaměnitelný styl hudby. A tady dokonce i hraje slušně. Ty děti, no ty byli na pěst. Jen si to vemte, kdyby Vám někdo zničil úplně nového Lincolna Navigatora? No já bych je asi zabil za to! Tato komedie má pár vtipných scén, ale bohužel po hodině to tak neuvěřitelně rychle ztratí tempo, že už to tak zábavné není! Potěšila mně jedna písnička od 50 centa, ale nepotěšil mně předvídatelný konec. Jako pohodová komedie to je hodně. Velice jsem si u toho odpočinul. Určitě se těsím na druhý díl, kde Ice Cubovi nebudou lézt na nervy děti! ()

duklak2

Doporučuji vidět jen jednou, poněvadž, když se podíváte na tento film několikrát, zjistíte, že je velmi špatný a plný trapných scének, kdy se divíte, že Nick vůbec některé přežil:) Na závěr musím podotknout, že chci to jeho auto s točivými disky a tou mluvící postavičkou:) ()

Morholt

Pokračování lepší prvního dílu, což nebývá zvykem. Problém vidím především v tom, že tady Ice Cube neměl nikoho, kdo by mu přihrával. Ty děti, při vší úctě k nim, byly prostě příšerný a ten prostor pro druhého herce rozhodně vyplnit nemohly a Ice Cube prostě sám film utáhnout nemůže. Pár scének k pousmání se našlo, ale jinak nic moc. Spíš nic, než moc. 30% ()

Handle

Po doporučení jsem tento film zkouknul taky a upřímně nevím, jak vůbec někdo mohl vyslovit větu, že je to tááák vtipná komedie. Je to velmi slabá černošská "komedie", kde jsou kromě plno tuctových, tradičních a vumělkovaných vtipů ještě ne moc dobří herci a to vše v klišé příběhu. No prostě, nelíbilo, nebavilo. Čekal jsem, že se aspoň nějaké tý kravině zasměju, ale kde nic tu nic. Kdyby aspoň fungovaly ty vtipy, tak bych mohl dát víc.. ()

Expendable

Kdybych byl v kůži Ice Cuba, tak bych ty děti co vezl už musel zabít.Co on chudák musel vytrpět kvůli jedný ženský?Přišel o auto, musel jezdit na koni, hrát si na klauna a být zmlácen policajty.Pro mě to byla dost příjemná komedie s mým oblíbencem Ice Cubem.70% ()

SaNcHeZ_cz

Tuto otázku jsem si pokládal v souvislosti se závěrečnými titulkami. Ice Cube jako herec opět potvrzuje své kvality v této podprůměrné rodinné komedii. ()

Praxis

Klasická americká blbost, držící se úpěnlivě rodinného schématu. Muž, který chce ženu svého srdce, ale mezi nimi stojí dva malé problémy. Několik vtípků a akcí alá Sám doma, usmíření se spratky, akční honička na závěr a nakonec získání ženy snů. Jen v tom tentokrát hrají černoši. Potěší cameo Nichelle Nichols alá Uhury ze ST :) Průměr ()

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (více)