Suzanne Kingstonová, je rozvedená, žije běžný život a stará se o své dvě děti, Kevina a Lindsey. Jakýkoliv její pokus o navázání nového vztahu překazí Kevin s Lindsey, a to takovým způsobem, že jde nápadníků téměř o život. Suzanne se moc líbí Nickovi, který má obchod se sběratelskými potřebami, naproti budově, kde Suzanne pracuje. Nick si právě pořídil nové, drahé auto a cestou domů uvidí stát na silnici porouchané auto, u něhož stojí Suzanne. Nick Suzzane sveze domů, nabídne jí i odvoz do práce a začnou se kamarádit. Když se Nick pokusí Suzanne políbit, tak se dozví, že Suzzane chce být jen kamarádka, protože za celou dobu, co se spřátelili, se Nick ani jednou nezeptal na její děti. Nickova chvíle přijde v momentě, kdy má Suzanne pracovně odletět do Vancouveru a její bývalý manžel, opět zklame, neboť se odmítne postarat o děti. Nick se nabídne, že děti vyzvedne a dopraví je do Vancouveru za Suzanne. Suzanne odletí a Nick má v úmyslu ukázat, jak je zodpovědný, ale jeho úmysl se neshoduje s úmyslem dětí. Kevin dá Nickovi do kapsy otvírák s nožem a při letištní kontrole se na Nicka vrhne ostraha. Letět nemůžou, a tak se Nick rozhodne pro cestu vlakem, ale ani to se nevydaří. Nick nemá na výběr a rozhodne se vzít děti k Suzanne svým novým autem. Cesta není pro Nicka vůbec příjemná, ale Kevin s Lindsey si cestu užívají. U motorestu, kde zastavili kvůli záchodu, se děti zamknou v autě a Lindsey se s autem i rozjede a narazí do reklamy. Lindsey napíše na papír pomoc, ukáže to řidiči kamionu a ten, ještě s dalším řidičem, vytlačí ze silnice. Z auta se už téměř stává vrak, ale Nick to nevzdává, ani když mu děti ujedou nákladním autem, protože chtějí ke svému otci... (TV Prima)

Ridick

neviem preco, ale mne sa to zdalo v pohode - aj ice cube(urcite je lepsi ako v XXX2) narozdiel od detskych predstavitelov. ()

Sandiego

Mírně podprůměrná komedie, která se dá dokoukat do konce, ale to je tak všechno, co se jí dá přičíst k dobru. ()

MikO_NR_1909

Čisté černošské trápiace sa béčko, to je to prvé čo vás napadne. Tejto nálepky sa nemá šancu vymaniť. Či už po hereckej, scenáristickej a čo je najdôležitejšie : po nápaditej stránke. Tá býva častokrát najväčším kladom takýchto filmov. ()

Dawe.zs odpad!

Po první půlhodině filmu se mi chtělo zvracet, nesnáším komedie typu , který stojí na uřvaných,rozmazlených malých fakanech. ()

ABLABLABLA

Komedie je to dobrá, člověk se pobaví, ale tak na jedno zhlédnutí. Kdybych se na to podívala znovu, považovala bych to za velmi trapné. Ovšem takové spratky bych nechtěla ani potkat. ()

blackrain

Když je člověk zamilovaný, tak je schopný čehokoliv, vlézt třeba i do jámy lvové. Pokud má vaše milovaná osoba děti, můžete se těšit na pěkné věci. Nic není zadarmo. Děťátka vám to dají hezky sežrat. Tím si můžete být stoprocentně jisti. ()

K.I.N.G.

Rodinný film je žánr, který mi už dlouho tak nějak nesedí. Je to žánr, u kterého se děti baví a rodiče se můžou nudou zbláznit? Už jako malý jsem nebyl fanouškem těchto komedií pro celou rodinu, ale musím říct, že některé filmy režiséra Briana Levanta jsem měl fakt rád. "Beethoven", "Rolničky, kam se podíváš", "Ten kluk je postrach 2" - vzpomínky na dětství mě doprovází i při vyslovení těchto titulů, pod kterými je tento člověk podepsaný. No ani "Už jsme tam?" není určitě úplný brak. Z mého dnešního pohledu to je totální kravina, ale je fajn vědět, že se i v dnešní době ještě v USA točí rodinné filmy bez zbytečných nechutností a oplzlých keců. Je fajn, že ostřílený kanonýr "Levant" se stále věnuje svému řemeslu a i když "Ice Cube" je mnohem lepší za mikrofonem než před kamerou, neodpustím si tomuto snímku přidělit dvě hvězdy. 30% ()

dyfur

...primitívne,nevtipné,prvoplánové-asi nemám zmysel pre tento typ " humoru" , asi je to určené iným skupinám divákov,možno tomuto viacej rozumejú afroameričania -ale pritom Policajta z Beverly Hills mám rád-ale pravdou je ,že to bolo úplne o niečom inom.... ()

OG_Swifty

Nia Long je opět milfka, tentokrát se dvěma vyvedenými dítky, a nadbíhá jí ostřílený veterán Ice Cube se svým nezdolným šarmem a jeho největší zbraň je nejnovější (tehdy) Lincoln Navigator. V rámci žánru (černošský sranda filmy) je to o trochu lepší než jiný komedie, např. s Queen Latifah. Jinak byl docela dobrej vtip, když dětem koupil u pumpy olivy s česnekem, protože prý mají děti rády ovoce - rvačka se srnou byla naopak trapná. ()

Vyhy

Normální rodinná komedie. Zasmál jsem se a pobavil u něčeho a jde se dál. Normál - nepřekvapí, ale ani nezarmoutí. ()

Martin741

Komedia s ciernymi hercami mam dost rad od Bayovych Bad Boys 1, 2 a stale pozeram kdejaku srajdu /Uz jsme tam?/ v dobrej viere, ze sa podari dosiahnut aspon uroven uz spominanych filmov. A stale sa zas a znovu sklamem. Takze moj komentar k filmu sa da vyjadrit jedine takto - sklamanie : 5 % ()

Crawler-D

Vzhledem k žánru černošské komedie nebylo spácháno tolik prohrešků proti dobrým mravů, ale od začátku jsem měl problém s tím, proč se tam ten "hustej, drsnej, mega-cool nigga" nechá zotročovat ženskou a pak týrat malýma harantama. ()

BUD-SFIS

Jak rikam, ze by Ice Cube nekdy umel hrat to se vubec rict neda. Klasicka americka rodinna komedie. Podobna Rodince na tripu (Johnson´s family vacation). Zadne velke prekvapeni i kdyz je pravda ze jsem se i misty zasmal ale tento styl mne nesedi. ()

pakobylka

Jedna z těch trhlých komedií na hony vzdálených jakékoli realitě kromě té virtuální - se stylem humoru, který obvykle nesnáším. Tady kupodivu fungoval vcelku obstojně - výsledkem je ryze oddechový, nenáročný snímek, který sice nijak přehnaně nenadchne, ale ani neurazí ... 2,5* ()

Juto

Všetko je to veľké, nudné zlyhanie grotesky a degradácie. To samozrejme neznamená, že sa to vašim deťom nebude páčiť. 3/10 ()

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (více)