Svobodomyslná Charlie na pláži zahlédne sympatického chirurga Kevina Fieldse. Vzápětí ho potká v kavárně a následně také na večírku, kde pracuje jako servírka. Cítí, že je to znamení. A opravdu, o několik měsíců později se Charlie ke Kevinovi nastěhuje, jsou šťastní a zdá se, že tvoří dokonalý pár. Jen z jediné věci má Charlie obavy - jak ji přijme Kevinova matka Viola, známá televizní moderátorka, která se před časem zhroutila, když jí sebrali pořad a nahradili ji mladou blondýnkou. Při prvním setkání se sice Viola tváří přátelsky, ale když Kevin požádá Charlie o ruku a ona řekne ano, nehodlá po práci přijít také o syna a rozhodne se Charlie zbavit. Nejdříve se ji snaží zesměšnit, a když plán nevychází, chce ji přivést k šílenství pomateným plánováním obří svatby. Charlie však její plán prohlédne a začíná hra kdo s koho. (TV Nova)

jajinka

Naprostá kravina.. Nudný, nezábavný děj.. Suchý humor, který je už okoukaný.. Naprostá ztráta času.. Ta jedna hvězdička je za to, že alespoň ženich byl "zajímavej".. ()

MATADOR

Není to špatný film, když by se obsazení hlavního páru vyměnilo, možná by to mělo i šanci. Ale takhle? Hm, škoda slov. ()

Derek odpad!

je to tak na rozhrani odpadu! a jednej hviezdicky lebo miestami ma ten film tak neskutocne iritoval a miestami som citil i nenavist voci kazdemu kto sa na obrazovke objavil. vsetci herci do jedneho su otrasny a to hlavne jane fonda, lopez sa cuduj sa svete da zniest, ale vrchol vsetkeho je neskutocne debilny scenar ktory nuti kazdeho sa chovat ako individua bez mozgu a zakladnej logiky... Znizujem na odpad, lebo po druhy raz som to nedokazal dopozerat... ()

Skip

Je příšerné vedro a já koukám na Příšernou tchýni. V tom vedru se to dá, protože mozek stejně moc nebere, ale zbytkem mozkové kůry si přesto uvědomuji, že koukám na pěknou kravinu, v níž je jen pár dobrých momentů...ne, minimomentíčků. ()

Aleee89

Od filmu jsem nic nečekala a taky jsem si z jeho zhlédnutí nic neodnesla. J.Lo neumí hrát, navíc se na tuhle roli nehodí. Vždyť měla vypadat jako chudá a obyčejná holka, ale místo toho vypadá, že normálně do společnosti těch boháčů patří. Celý film je na jedno brdo. Další z mnoha amerických ptákovin, u kterých znáte konec při první minutě filmu. Je pak těžké u toho vydržet. Ani moc vtipné to nebylo, dojemné už vůbec ne. Hlavní hrdina byl sympaťák, Jane Fonda je taky výborná herečka. Proto mě udivuje, že si pro svůj comeback vybrala takovou ptákovinu, kterou si další kariéru pohřbila. ()

Miseet

Ano, tématika je už řádně omletá, ale mě to bavilo. Příjemná klidná romantická komedie, která nenadchne, ale ani neurazí. Postavy své role zvládají si myslím obstojně, a vtipné momenty se tam občas také objeví. ()

Katarine

Překvapuje mě zdejší hodnocení 49 %. Podle mě rozhodně nadprůměrná komedie s úžasnou hereckou hvězdou v čele (Jane Fonda). Já se smála skoro od začátku do konce. Tak, a konečně se vymaňuji z davového hodnocení... třeba tady tomu aspoň o jednu tisícinu zvednu průměr :) ()

easaque

musím dát aspoň slabší 3 hvědičky, i když je to tak ztřeštěná a blbá komedie. V televizi to bylo asi to nejlepší a docela jsem se bavil. Hlavně ta tchýně byla opravdu monstrum, ale Jane Fondová ji dobře zahrála. Prostě popkornová úchylná zábava, když už opravdu nic lepšího není. Hlavně že to nebylo sprosté. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

balba

Docela slušná pohodová komedie.Musela jsem se smát , když si tchýně a nevěsta dělali naschváli.Probudit se v držkách muselo být příjemné. ()

Chen

Docela vtipné, minimum trapností, docela jsem se pobavil, lehký nadprůměr na nedělní unavené odpoledne. ()

lekr

Tuctová romantická komedie, která moc originality nepobrala. Jane Fonda je na svůj herecký talent nehorázně trapná a film drží nad vodou jen skvělá a neuvěřitelně sexy Jennifer Lopez. Za ní tři hvězdičky. ()

SallyZen odpad!

Nesnáším tuhle rádobyvtipnou slaďárnu spjatou s komedií. Takhle zkurvit docela dobrej námět na film. Na tenhle komentář mě navedl český snímek Tchýně a uzený, po kterém jsem si vzpomněl na tuhle šaškárnu a hned jsem si pomyslel: "zlaté české filmy". Tohle bylo otřesný snad po všech směrech. Nebylo to vtipné, nemělo to "romantickou hloubku" a uřvaná Fonda mi zkazila celý večer. Děkuji, ale už nikdy více. 5% ()

Martin741

Priemerna komedia, ktora ma za hlavnu herecku Jennifer Lopez, ktora ako na potvoru vobec nevie hrat, ale do filmu sa serie permanentne, furt a nonstop. A ja pomaly, ale isto zacinam byt na tu osobu alergicky. Potesila ma akurat pritomnost herecky Jane Fonda /Kone se take strileji ....../ 40 % ledva ()

peiton

Takto si rom.komédiu rozhodne nepredstavujem,v ktorej dve ženy-mladá nevesta a stará svokra-jedna viac šialená ako druhá,sa budú po celú dobu naťahovať o syna a partnera v jednej osobe.Nudná komédia pri ktorej si dovolím x - krát odskočiť po niečo a zároveň neprísť o nič podstatné...Scenár je vyvstavaný na veľmi jednoduchej dejovej linke,nevynímajúc scénky,ktoré nestoja za nič-okrem jednej,tej zo šatami-aj tú mohli viac rozviť a takisto z ostatnými viacej pohrať.Je zjavné,že v tomto celom chýbal duch inšpirácie...Asi by mala zaúradovať nejaká vyššia moc,aby by som sa k tomuto v budúcnosti chcela vrátiť...!Jen a Jane,toto nebol moc dobrý nápad,strata času moja aj vaša. ()

deepend

Příšerná tchýně mohla být docela dobrou černou komedií....takhle z toho vznikl divný kříženec černé komedie s romantickou. Začátek ještě ujde, ale s příbívajícími minutami je to čím dál tím větší nuda a přitom ten námět není špatný. Největším kladem filmu je Jane Fonda (bohužel si pro svůj comeback nevybrala nejlepší film). ()

Rodriguez

V životě bych nikomu nepřál takovouhle tchýni. Ale zas na druhou stranu se divím, že v americe jsou tak "dementní" (promiňte za to slovo) a zobou mamince z ruky jako poslušný pokojový pejsek a nechají se cepovat a kecat do života, to prostě nepochopím. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky