• Malarkey

Tohle panejo byla srágora. Příběh byl béčkovej jak hrom. Hudba se do toho absolutně nehodila a té béčkovosti přidala tak, že z toho vznikla céčkovost. Samotní herci to taky šoupali hodně kvalitně. Hlavně ženský měli grády, že do déčkovosti by se nezadaly. K radosti by mi stačil jen had ze stromu života a já bych s konečným verdiktem mohl tvrdit, že tenhle film mohl dojít až do samotné éčkovosti. Takže matroš k pohledání.(10.1.2010)

Hmmm, no, takže: 1.Elizabeth Shue vypadá absolutně skvěle. 2.Val Kilmer mě s těmi svými neustálými převleky pěkně iritoval. 3.Naprosto špičkový na tomhle filmu je soundtrack, ovšem ve filmu z něj zaslechnete jen tak drobné útržky, že to vlastně ani nepostřehnete. 4.Téma je sice zajímavé, ale katastrofálně zpracované a díry ve scénáři by nezakryla ani střecha Bramac. 5.Srovnání s knihou Ikona od Forsytha mě napadlo taky (viz Geminiho komentář), ale zásadní rozdíl je v tom, že zatímco Ikona je naprosto skvělá, Svatý je opravdu jen průměrná podívaná.(27.4.2003)

Rozpočet 70M Dolarov.Jeden z mojich oblúbených filmov.Vynikajúco hrajúci V.Kilmer a prekrásna E.Shue v hlavných úlohách.V.Kilmer je zlodej ktorý vyrastal v detskom domove až z neho vyrástol profesionálny zlodej.Problém nastane keď okradne ruského boháča Tretjaka a následne sa zalubí do fyzičky E.Shueovej.Filmu nechýba dynamika,napatie,osobitý humor a ozaj rozmanitý dej ktorý si zasluži ozaj dobré ocenenie(25.3.2008)

Tento film je moje srdeční záležitost a pamatuju si, že když přišel do lokální videopujčovny v několika kopiích, přesto jsem na něho musel čekat asi týden, než jsem si ho mohl pujčit pro vlastní archivaci. :) V dnešní době je snímek zajimavý tím, že zachycuje ducha času Jelcinovské éry postsovětského Ruska a má taky zvláštní mrazivou atmosféru na kterou se v teple dobře dívá. :)(3.12.2013)

Náhodou se mi tento film víc jak líbil.Soundtrack je na celém filmu asi to nejlepší, ale i přesto si myslím, že velice dobrý herecký výkon podal jak Val Kilmer, tak i elegantní kráska Elizabeth Shue, jejíž výkon v tomto filmu mi připadal víc jak působivý.Za zmínku podle mě stojí i synáček mafiána Treťjaka, který se mi velice líbil :).Tento film je taková ,,béčková bondovka'' na kterou se ale, dá rozhodně dívat :).Hodnocení-75%(31.12.2006)