Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (CinemArt)

elanius

(26/2024) / Vtákovina, dosť často na hrane a občas aj za hranou trápnosti, ale to, že som sa aj veľakrát teda z chuti rehnil treba oceniť. To sa nie vždy podarí aj kvalitnejším komédiám. A nápad so 'slovákmi' fakt nemal chybu. (6/10) ()

fabecc1222

Originální Rumunský!! film neznám, stejně tak jako asi 99,9% ostatních hodnotících, takže ve vztahu k tomu těžko co říct, ale očekávám, že minimálně nosný námět, charaktery a některé vtipy si z něj film přenesl. Co si asi nepřenesl, je poměrně bídná režie Zuzana Mariankové, která se dle mého tady projevuje ještě více, než u jejího předchozího počinu, a zbytečně tak nechává herce přehrávat do tragického extrému (Stárková), či je nedokáže zkrotit, aby se dokázali odpárat ze své zaškatulkované polohy (Ferro). Co naplat, i tak ale film nabízí poměrně jednoduchou a prostou zábavu, která vesměs funguje na bázi naprosto klasických a osvědčených situací a dialogů, které už jste asi v nějakém tom filmu všichni slyšeli a viděli, ale oproti klasickým poprcávacím komediím je takováto více šílená záležitost poměrně osvěžující a pokud si chcete prostě a jednoduše orazit, tak vás to určitě neurazí. ()

bizz_mjc

Na začátku mě to utahování z korporátismu a manažérismu bavilo, ale pak se film zvrhne místy až k tupý frašce. Dvě * s utrpením. ()

hroubek

Čekal jsem velkou blbost, a dostal jsem obyčejný český výplach. Nenadchlo, neurazilo, a mělo to několik scén kdy jsem se upřímně zasmál, jsou tam krásné ženy a několik momentů není úplně marných. Jako výplach, u kterého nemusíte myslet to funguje obstojně. Žádný zázrak to není, ale taky to není české filmové peklo. ()

Eleanor05

Není to vtipné, ale vůbec nejhorší na tom je debilní Michal David, který si tam sám na sebe dělá reklamu. Kdybych věděla, že tam ten diskotékovej blbeček vystupuje, ani bych se na to nedívala. Chtělo se mi zvracet. 1*. ()

Sany33

Príbeh: Degradácia šéfa do oddelenia telefonickej podpory otvára nové možnosti na karierny rast. Hlavne keď sa blíži teambuilding na ktorom sa dá získať putovný pohár pre pobočku. Čo ak ale získanie tohoto pohára je existenčná záležitosť a navyše máte absolútne retardovaný team? Herecké obsadenie: Pre českú komédiu absolútna klasika čo sa týka obsadenia. jediné čo ma sralo, bolo keď Bárta a Evelyn speakovali česky. Z toho ma skutočne napínalo. Prevedenie: Svižná komédia, ktorá má určite veľmi dobré momenty, ktoré sa ale striedali so sterilnými ba až trápnymi. Pocity: Ja som sa na vlastné prekvapenie celkom dobre bavil. Brňáci boli nenormálny. A finálny paitball ma dostal do kolien. Pridaná hodnota: Miňo - šofér. 59% ()

Master19

Dvě hvězdičky, protože jsem se párkrát i zasmál a to v komedii jde, že? "Příběh" je tam na škodu a vlastně tam ani nemusel být, stejně nedává smysl. Herecky zajímavý je jen Kotek a ten hlavní Brňák, jinak je to jedna velká bída, což mě mrzí zejména u Polívkové a Stárkové. Největší radost mi udělalo že jsme na to nakonec nešli do kina a doufám, že už se na to nikdy nebudu muset dívat znovu. ()

cross odpad!

Vzdyt tohle muselo vypadat otresne uz na papire...nechapu ze se nasel nekdo, kdo to vubec zainvestoval a ze se podarilo presvedcit vubec nejakou skupinu etablovanych hercu, aby se do te katastrofy pustili... naprosta prisernost, trapnost na trapnost, pokus o moderni Slunce seno rizle IT Crowd...ale ne, proste to nefunguje. Je to regulerne film u ktereho bych se stydel ze jsem v nem vubec hral....a pritom tak slibny namet. ()

ghatos

Na CZ poměry ne tak špatné, v některých momentech vtipné (zlatokopka, léčba erektilní disfunkce u bazénu). Jinak jsou tam podnětné poznatky o korporátu...a lidech 🙋🙂. 53%. PS: Michal David je Bůh 👍🤗...jeho vekslácký pop je hudba rajských zahrad a to já věděl vždy 😇. ()

blackkocour odpad!

Za 1). Není to horší než všechny Kameňáky, Babovřesti, ukradené Dagmary, moření revizorů, ani žádný díl Playgirls. Za 2). Vypnout mozek je nejvíc relevantní pojem, který vám doporučuji absolvovat před filmem v podobě vypít fakt hodně škopků, zabalit si mariánku do kusu alobalu, a být připraven na nejhorší. České komedie už našli svoje dno, to se nedá už ničím prohloubit ani horším filmem, který tu vychází nejméně pětkrát do roka. Povětšinou to jsou produkované filmy komerčních žump Primy, a tv hoven. Tohle je jen český mutant rumunské východní sračky, které scénář někdo hodil do Google Translate, a upravil podle svého, aby zapadalo do českých dolin, casting veskrze jen na objednávku, kdo z provařených herců si klesne na své dno, a nejvíc mi je líto Kotka, který se z nich šetřil nejvíc, aby nemusel šukat vykostěnou vyzáblinu Polívkovou. Stydím se, že člověk podobného intelektu jako já, který doufám že má filmový vkus, i když jsem odkojenen na trapné americké inscenace, a televizních výplachů své doby, ale pokud mi 2 ze 3 kamarádů řekne, že se u toho bavil, a doporučuje mi film, že se budu královsky bavit, stop it, get some help. Degredace všeho, v čem jsem doufal, že se trochu zlepšujeme. Zlatej Tonda Blaník! Na konci jsem čekal buď velkou orgií, kde bude přežraná Evelyn mrdat macatým pérem do Prachaře, nebo fackování jak v senu a pár facek. Ještě aby z hrobu vyběhla Škopková a vrazila facana řezisérce po píči. ()

pavelblahy

Přesně tohle je typ komedie, od které moc nečekáte. Já jsem se bavil od začátku do konce. Pracuji také v korporátu a některé své kolegy bych si dokázal představit v některých rolích. Hlavně v týmu Brno :). Tento typ komedií, kde se mluví docela dost sprostě se v Česku moc netočí a jsem rád, že po dlouhé době se někdo odvázal to natočit. Vojta Kotek za mě výborný, a také zajímaví jedinci z call centera chrlili ftípky jeden za druhým :). Kdo si chce v kině odpočinout a pořádně se zasmát, tak vřele doporučuji. ()

Koda

Normálně mě české filmy moc netáhnou, protože se tam opakují herci... ale tohle mě příjemně překvapilo. Dost vtipný český film, kde se smečka českých herců nebojí říct sprosté slovo a zarošťačit. ()

kenkaku

Sarkasmus až na dřeň (což není pochvala), kdy nutno uznat u párkrát jsem se zasmál (většinu času, ale jen nevěřícně zíral). Závěr je už lobotomie až moc. ()

klukluka odpad!

Slunce, seno, teambuilding. To zbabělý dementi před filmem vnímám jako výraz největšího pohrdání všem, kdo tomu dají lepší hodnocení, než odpad! Dopadlo by to stejně i bez nápovědy. P.S.: Osobně jsem se kdysi přesvědčil o tom, že si Anna Polívková zakládá na vlastní důstojnosti. Má na ni ale ještě nárok? ()

iXtr3m3

Na ČeskoSlovenské pomery po xy rokoch fajn komédia, ktorá miesila v sebe veci z teenegerských čias po tie súčasné. Dostali sme výber fajn hercov s drevenými, dostali sme výber fajn scén s tými trápnymi, dostali sme slušný priemer na ktorý by som síce stále nešiel do kina, ako sa toho držím už viac ako dve desaťročia, ale na pozretie doma fajn. ()

borec999

Uletená zhovadilosť mixovaná s paródiou na korporáty, v ktorej niektoré vtipy + postavy sadnú a trafia do čierneho (Polnišová a jej postava konšpirátorky, mámvpičista Kotek, kariéristka Nikol) a pri niektorých je vám trapno aj za samotných hercov (brnenská posádka opilcov, bitka medzi tábormi, Evelyn a veľa iných). Pár krát som sa zasmial (kadencia gagov je vysoká a pri takom množstve niektoré z nich proste musia sadnúť), baby sú tu pekné, ale ako celok ma to až tak neoslovilo. Menej je niekedy viac a keby tvorcovia vyberú len tie lepšie a trefnejšie vtipy a výsledok by trochu umiernili, možno by spravili lepšie. Takto je to až príliš bláznivé, príliš mimo reality a idúce cestou veľmi jednoduchého humoru. PS: cameo Michala Davida malo ale Hollywoodske parametre, a to hovorím ako človek čo ho príliš nemusí... 45% ()