Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi obyvateli městečka byl oblíben, protože díky němu zvítězil místní kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adopci a k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy netajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. Fred se rozhodne, že tchyni ukáže, a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, Cliffovou milenkou. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze, a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka, a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad, jak Freda zachránit a odhalit pravdu. (TV Nova)

Wishkah

Příjemná pohodovka která přesně cituje svoji seriálovou předlohu. Všichni představitelé do svých rolí parádně sedí ()

vander19

V detstve som tento seriál zbožňoval a preto keď som zistil, že vychádza film tak nás celú partiu deciek zobrali rodičia do kina, film sa autorom celkom vydaril a ja som si ho užíval a dokonca aj rodičia sa nasmiali....:-) fajn pohodová rodinná zábava ()

dehlie

myslím, že john goodman je v roli freda flintstona ako doma. poteší aj elizabeth taylor v roli "milovanej" svokry. 3 a 1/2* ()

mira007

Animovaný seriál převedený do hrané podoby? Flinstoneovi s Goodmanem se jako jeden z mála povedl - vtipné, skvělé kostýmy, pěkný barevný vizuál, hravé rekvizity včetně těch auťáků na nohy. ()

bobstock

Na svoji dobu skvěle převedené animované postavičky s pravěkým prostředím do vtipně reálné podoby. Bourák Goodman, sexy Berry i zajímavý záporňák MacLachlan. Jako kluk pomrdaný po dinosaurech všeho druhu jsem byl velmi vděčným a šťastným divákem ještě v místním starém kině..dodnes si pamatuji jak sem byl tehdy zblblej Jurským parkem o rok dříve, tak i tento kousek jsem dlouhá léta chybně připisoval jako tvůrčí věc Stevena Spielberga. :) 70% ()

Jendus

Jediný, co si z toho pamatuju, je, že sem na tom byl jako malej v kině a tehdy se mi to líbilo. Proto ty 3, teď už z toho vim kulatý :). ()

Zeek

Někdy se to povede, někdy ne. Myslím tím převedení kresleného filmu do hraného a tady si myslím, že se to povedlo. Je to vtipné, má to spád, výběr herců do jejich rolí je ideální. Nesmím opomenout skvělé kostýmy a kulisy. Já Flintstoneovi můžu a nedám dopustit ani na jejich animovanou verzi známou z Cartoon Network. Moje hodnocení: 70% ()

zdeny99

Bravurní převedení kreslených postaviček do hraného filmu. Příběh je suprový, proložený krásnými kostýmy a okořeněný stylovými kulisami. To ještě umocňují dinosaurové a stylově inteligentní crazy svět na dobu kamennou. Velice poklidná a pohodová podívaná pro celou rodinu. [10177. hodnocení, 156. komentář, 57%] ()

Elin

Připitomělá komedie, u které rozhodně nepatřím do cílové skupiny diváků mě trošku bavila jen díky prehistorickým výdobytkům moderní doby. Jinak nic moc. ()

Rathalos

Myslim,ze reziser i vsetci tvorcovia filmu urobili fakt skvelu pracu,lebo sa im podarilo previest vyborny animak do filmovej podoby,ktora sa vydarila na jednotku,k tomu sympaticke herecke obsadenie,zaujimavy pribeh a je z toho mojimi ocami plne hodnotenie...:-) ()