Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi obyvateli městečka byl oblíben, protože díky němu zvítězil místní kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adopci a k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy netajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. Fred se rozhodne, že tchyni ukáže, a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, Cliffovou milenkou. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze, a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka, a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad, jak Freda zachránit a odhalit pravdu. (TV Nova)

Skleni

Nemôžem povedať, že tento film je dajako zaujímavo spracovaný. ani že som ním spokojný. No zachovala sa absurdita Badrocku a vzťahy medzi hl. postavami. To je hlavné. Navyše výber postáv bol asi najlepší aký si viem predstaviť. Akurát dej je skoro žiadny a po tech. stránke je film na bode mrazu. 59% ()

towstit

Velmi slaby odvar serialu, tak ako nemal scooby doo byt hrany film tak ani flinstonovci. Som zvedavy ktoru moju detsku kultovku este takto doseru. 35 % ()

tranquill

"Tvoje sekretářka je atraktivní! .. Vážně? Nevšiml jsem si. Vytesá 18 slov za minutu!" To je prostě paráda, tenhle kamenný svět! Dekorace neměly chybu, moderní příběh v pohodě, jabadabadůůů :-) ()

Gardenboy

No neviem .. .tento pokus o prevedenie kresleného seriálu do hranej (a navyše filmovej a NAVYŠE do kín) podoby sa nie celkom podaril ... jednoducho tomu chýba tá šťava, ktorú má origoš The flintstones. Ale jednu hviezdu pridám za soundtrack, ktorý sa mi ako decku pačil a teraz si ho radšej ani nepustím, aby som neprišiel o svoje detské ilúzie a nebol nútený strhnuť tu hviezdu dolu ... no a tá druhá je za štýl a za fakt, že sme to pozerali na zákaldke namiesto vyučovania ... ()

BLADER

Dnes už snáď klasická komédia, v ktorej sa televízny animovaný seriál skutočne parádne preniesol na plátno. Prakticky zábava bez hluchých miest, ja som určite spokojný. ()

giaruj

Nedá mi na tomto mieste zaspomínať si na filmový zážitok v našom dedinskom kine. Neviem, kto premietal, ale pomiešal kotúče. Začiatok bol v strede aj s koncom, prostriedok na konci. No, dobrá avantgarda. Kino bolo plné malých detí a film bol s českým titulkami. Možno preto o hviezdičku navyše. Keď som si film pozrel po rokoch na VHS poukladaný prišli dojmy: nuda, sklamanie. Všetky postavy stratili svoju "kreslenú" krásu. ()

tereza.s

Wilmo, jakto, že máš tak bílé líměčky? -Začala jsem Fredovi mít krk. CHichi chi............. mě jako malý holce to přišlo hrozne vtipný a už v té době se mi líbil Kyle MacLachlan, to je ale padouch.... hmmmmm....... ()

MaxForValue

Animák je rozhodne podarenejší, ale Goodmanovi a spol. sa nedá uprieť snaha. Zopár vtipných scén však nezachráni inak priemerné spracovanie. ()

Pitryx

Nádherná blbinka, u které jsem se fakt bavil. Příjemně mne to překvapilo. Vůbec jsem to nečekal. Dokonce to má i děj. Více takové legrace! 201311040000/0000 *** a půl ()

PATWIST

Skvelé vidieť Flinstonovcov v reálnej podobe, dobré kostými, rekvizity a svojský humor ako aj domáci pomocníci: prasosaurus - odpadkový kôš, dinosaurus - vysávač, diktafták - diktafón, brontožeriav :-D, stojí za to vidieť ak sa vám páčili aj klasický animovaný Flinstonovci. A aby som nezabudol tak tu hraje zvodná Halle Berry. ()

cinema_cz

Flintstoneovi jsou jedním z těch filmů, kde forma triumfuje nad obsahem. Významným plusem filmu je obsazení vedlejších rolí, které je - mírně řečené - velmi nekonvenční. Flintstoneovi jsou nenáročná zábava v tom nejlepším slova smyslu. Budete se výborně bavit a několik minut po zhlédnutí pravděpodobně zapomenete, o čem to vlastně bylo. 80 % (František Fuka, Ci 08/1994) ()

ostravak30

Původní seriál jsem měl rád a je škoda, že ho už nikdy nereprízovali. Samozřejmě, že když se podíváme na tvůrčí tým (scénáristé + režisér), tak ten se tyto typy komedií doslova specializuje. Filmaři se snažili zachovat ráz celého seriálu a vytasili se se všemi vychytávkami, které animované postavičky též používaly. Ve finále to vypadá zajímavě a sem tam se najde i dobrý nápad hodný úsměvu. Řekněme, že scénář je lehce podprůměrný a celá zápletka též. Ale nějakou hlavní dějovou linku zkrátka vymyslet museli, s popsáním pravěkého světa by asi nevystačili. Totéž platí o jednotlivých kulisách, dekoracích a hlavně dinosaurech - finanční střídmost z toho tryská na všechny strany. Je těžké zároveň kritizovat jakkoli herce, když zkrátka pořádně nemají co hrát. Nicméně si myslím, že jako dopolední film pro děti Flintstoneovi fungovat budou. ()

Efreeti

Stejně dětinské jako komiksová předloha...ale tak to byl asi záměr. Jakožto Čech jsem tímto komiksem nebyl odkojen, nemám k němu vztah, takže ani tento film mě nijak nechytl za srdce ()

Lewaso

Proti gustu žádný dišputát,,, Ani kreslená verze mě nezaujala a groteskový humor bez nadsázky mi taky nesedí. Tenhle film nemůžu překousnout. Ale za syna dám *. ()

Jamast

jo tak neni to spatny:) na oskara to ma daleko ale nektery hlasky sou dobry. "dej sem toho diktaptáka!!" :D :D :D ()