Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

aluna

Já si nemůžu pomoct, ale tenhle Americkej remake má daleko lepší hlášky a baví mě daleko víc než Francouzskej originál. "Poběžíš za povozem, holoto!" ()

Bat55

Keď to porovnám s dvojkou,tak je trojka neporovnateľne slabšia.Ale humor zabáva,herci hrajú naozaj dobre a dej sa točí v Amerike,takže žiadne sklamanie :-))) ()

kaylin

Strašná americká předělávka celkem dobré komedie, kdy se opět potvrzuje, že když dva dělají totéž, není to totéž. Komedie je neskutečně málo vtipné a jediné vtipné kousky jsou ty, které člověk viděl už ve francouzské verzi. Tohle je jen film, který se natočil proto, aby Američané nemuseli číst titulky. Přidaná hodnota navíc není žádná. ()

MATADOR

V mnohém "trojka" pobavila více než jednička, přesto jsou ve výsledku síly vyrovnané! Těším se na plnohodnotnou trojku .) ()

Colonist

Do odpadu bych to hodil, kdyby tam nehráli Jean Reno a Christian Clavier. Vždyť jsou to vlastně staří dobří návštěvníci, jen v jiném prostředí. Amerika předělala jedničku po svém. Není tam svérázný francouzský humor, mnohé scény jsou překopírované z jedničky, ale koukat se na to dá. ()

Frenegonda

Proč... šmrjá proč? Američani už dokázali pokazit tolik dobrých francouzských komedií, že by jim za to človék dal korunu!!! ()

balba

Slabé pokračování , které ztrácí dosti na zábavnosti a kopíruje hodně předešlé dva díly. Škoda , že nevymysleli něco lepšího. ()

marcek

Abych rekl pradu, tak jsem videl 1. Návštěvníky: Cesta do Ameriky a az potom prvni Návštěvníky a Amerika se mi libila mnohem vic ()

Rodriguez

Další úsměvné pokračování. Vtip převažuje spíše v první polovině, což je určitě dobře. Bohužel ta druhá polovina o to dost rychle přišla a stala se příliš nezajímavou. A myslím (mluvím snad i za ostatní), že by radši další díl být neměl. Hodně mě zklamal Jean Reno, že se mohl podepsat pod takovou ubohost jako jsou právě Návštěvníci. 40% ()

Streeper

Nechápu proč?! Původní francouzský film je originální, dobře natočený a misty dokonce vtipný, tohle bylo naprosto zbytečné. To vážně museli natočit Návštěvníky pro americké diváky? Copak by bylo tak těžké tu francouzskou verzi nadabovat. Upřímně, nedivím se, že se režiséru do další spolupráce už nechtělo a že se za tohle styděl. Je to šílený. Opakovaný vtip není vtipem, I když se pozměnil příběh, original je a bude vždycky lepší. Jen Christina Applegate mi byla sympatičtější než francouzská představitelka Beatrice. ()

TomikZlesa

Hezčí holky, jinak totálně to samý a trošku sem vznik tohodle filmu nepochopil, jenže mě rimejkování nevadí, pár scén je tu ještě dokonalejší než v první díle a ostatní sem si rád připoměl. Kdybych tuhle část viděl dřív než jednotku možná bych dal i plnej počet. ()

C0r0ner

Smál jsem se opravdu hodně, narozdíl od nudné dvojky, ALE vlastně to byla přesná kopie jedničky, jenom zasazená do Ameriky. Nevím, proč tenhle film vůbec vznikl, protože v originále bylo všechno lepší a původní. Christina Applegate sice parádně zapadla, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to byl absolutně zbytečný film. 55% ()

Wormboy

Pre mna az prekvapujuco zabavny "remake" klasickych Navstevnikov. Ustredne duo je uplne skvele a amici to proste nemozu skazit...3,5/5* ()