Skvostné!!! Kouzelné, vtipné, nápadité, prostě úžasné. Krásní herci (mladý Newman, překrásná Shirley), báječný nápad s vloženými "groteskami" ála němý film. Zrak přecházel. A ty kostýmy. A ty dialogy (jeden z nejlepších: připomínám ti, že jsi řekl, abych ti připomněla, abys mně řekl, že mě miluješ..... Děkuji ti, žes mě to připomněla.) A konec, ten nemohl být lepší. Jo, to bývaly filmy! A tenhle nám přinesla TV Barrandov, to koukám.(14.5.2011)

Reziser J. lee Thompson /Dela z Navaronne, Bitva o Planetu Opic/ natocil slusnu komediu. Film ma dobry spad, z Novomuza zase nie som namako a odmietam byt, ale skvela bola Shirley Maclaine /Pohlednice z Hollywoodu, Zluty Rolls-Royce/, vyborna pointa a retrospektivna pasaz, ktora dokonca odkazuje na neme filmy. Reziser sa predviedol, akurat treba vydrzat asi polhodinu, potom sa to uz rozbehne. Robert Mitchum /Night of the Hunter, Big Steal/ hral na urovni a Dean Martin /5 Card Stud, Young Lions/ tiez. Rozhodne zaujimavy film, a 107 minut ubehlo ani neviem ako : 70 %(27.2.2016)

• kubilov

Bože můj, taková blbost.. ani se nedivím, že to v TV dávali zrovna na Prima LOVE. Vážně strašně moc hloupá pointa, na kterou vystavět více než sto minutový film, který zaujme akorát tak paničky na mateřské, neměl vlastně ani šanci uspět. A že tam kdesi hraje zarostlý Paul Newman? Noaco. Aspoň je to ale hezky zrežírovaný, tak za 2*, ať nežeru. Btw text distributora je snad vtip, že?(13.8.2014)

Co se mi na filmu líbilo, byla forma, jakou byl zpracován. Mám na mysli zejména to, že při retrospektivním vyprávění je vždy pasáž, která odkazuje na němé filmy, muzikály starého Hollywoodu, apod. Bylo to opravdu originální, vtipné a invenční. Ději jako takovému něco podle mého scházelo. Na komedii málo humoru, v podstatě nejvtipnější byla úvodní scéna a pak pasáž s Paulem Newmanem, který tu ztvárnil svoji roli naprosto dokonale! Zajímavost: Paul Newman se na scéně objeví až po 35 minutách.(14.5.2014)

Na berní úřad přijde MacLainová a chce státu jen tak pro nic za nic věnovat 200 milionů dolarů. Pošlou ji k psychiatrovi a ona mu vypráví o svých čtyřech manželstvích s opakujícím se scénářem - svatba - náhlé manželovo zbohatnutí - jeho stejně náhlá smrt.Kuriózní zápletka a zajímavé provedení: každé ze čtyř manželství je vyprávěno jakoby v jiném žánru a stylizaci, podle odlišných profesí, charakterů a obsazení manželů MacLaineové. To je pro ni dobrá herecká příležitost (něco podobného si zopakovala i ve filmu Sedmkrát žena), ale pro mě jako pro diváka je to dost únavné. Když už si zvyknete na novou postavu a nové prostředí, jako by někdo zmáčknul reset a všechno jede od začátku. 60%(9.1.2006)