Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

SFalconJ odpad!

Ještě šílenější, než jsme čekali! To je drzost dělat ještě druhý trapnější díl! Troška sebral 100 starých. známých vtipů a nacpal je do scénáře s hvězdným obsazením. Upřímně se všem hercům do jednoho divím, že souhlasili s tím, že se budou veřejně zesměšňovat ještě podruhé. Ještě štěstí, že třetí, hodně se opakující díl v prasečinkách se vydařil o jednu hvězdičku lépe než první a druhý díl dohromady! ()

fandalehy odpad!

Troška se vůbec neměl pouštět do pokračování téhle komediální frašky. Oproti slabé, ale ještě trochu vtipné jedničce přibývá k dějové linii pouze svalnatá kreatura jménem Maxa coby učitel TV a milá doktorka Helenä Vondráčková...dále pár ohraných vtipů a to je tak asi všechno. ()

pabelito odpad!

Už prvý diel spadal do kategórie absolútnej filmárskej a humoristickej dekadencie. Druhý už nie je kam zaradiť. Takéto filmy by si mal jednoducho niekto odsedieť v base. ()

Sosak odpad!

Co je moc, to je moc. Jeden Kameňák by jako znamení konce světa stačil, ale peklo tomu chtělo jinak a těch dílů je najdenou víc. Troška se svou lidovou tvorbou dráždí, jak může a předhazuje nám další slátaninu rádoby zábavných a znásilněných vtipů v podání hereckého póvlu. ()

thoosah odpad!

Nechápu, jak jsem mohl vydržet se dívat na celý Kameňák, nechápu, proč jsem se vůbec začal dívat na Kameňák 2. Nechápu, jak se tomuhle trpasu může někdo smát? :( Třetímu pokračování se vyhnu vééélkým obloukem! ()

waska odpad!

Bože můůůůj, co je to za neskutečnou sračku?! Pane Troška, ve vší úctě k vám, styďte se!! ()

Martell47

Slabé, slabé....nejak ma tie kameňáky neberú, trápny humor čerpaný z béčkových vtipov kotré sme už všetci počuli, s minimom svetlých miest, slabé, fakt slabé.....15% ()

Colour odpad!

Je obrovským umením z tisícov frkov vytvoriť dej, ktorý má zmysel a ešte k tomu je aj vtipný. Tento film má od vtipu ďaleko, je ešte horší, než jednotka. Človek by si myslel, že hlbšie už oproti dvojke nemôže spadnúť, no stalo sa. Keby sa dá dať odpad na druhú, tak ho dám. Jediný vtip, ktorý sa mi páči bol: "A čo vy, vojak, varili ste už niečo vo veľkých kotloch?" "Asfalt, pán veľkomožný." Časť z leteckej základni bola najlepšia, no film to z dna nedvíha. 3% ()

FireTight odpad!

Stejná sračka jako minule, možná ještě horší díky té odporné bábě v "hlavní roli", ta... jak ona se jmenovala... Kropková? Kropáčková? No to je jedno, film jako takový to od odpadu nezachrání a když si na ČSFD přečtu, že se Troškovi nashromáždilo šedesát tisíc vtipů, nutí mě to přemýšlet, kam se podělo těch 59 900 dozajista lepších... Ale zase na druhou stranu to byla poslední filmová role pro paní Helenu Růžičkovou, tak alespoň nějakou tu hodnotu film má. ()

Psycho.R

Co říct? Trošku zcestný film. Když už měl vzniknout na základě vtipů, muselo by jít o pořádný příběh, kam by se nenásilně dosaili, ne tak jak to dopadlo, téměř doslovnou citací s vizuálním vzhledem. Viz. K1 ()

Wyrdas

Opět někteří uživatelé ČSFD ukázali, že jejich IQ nesahá ani do poloviny hodnocení tohoto filmu. Hodnotit českou scénu instantně jako špatnou a zahraniční zkopírované blbosti založené na efektech jako bombu - to je trend, který se zde žel Bohu zavedl. Druhý díl, stejně jako první, měl příběh plný předvídatelných zápletek a ohraných vtipů - což byl přesně směr a cíl, kterým se Kameňák chtěl ubírat. A jako takové se opět podařilo. I přesto, že se jednalo o trošku slabší kousek, než byla jednička, tak udělím i z části na truc (pitomcům výše popsaným) čtyři hvězdy. ()

TomasRichtr odpad!

Rád bych vyjádřil panu mistru Troškovi svůj vděk za to, že obohatil mojí již tak skvělou slovní zasobu o frázi "to si děláš kozy". Načež bych rád vyjádřil svojí upřímnou soustrast nad jeho budoucí smrtí, způsobenou boží prozřetelností či správně vrženou dlažební kostkou. Svou účast nad jeho skonem následně velice rád projevím vykálením se na jeho hrob. ()