Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

spikey1 odpad!

při prvním díle jsem si říkal nikdy víc snad nebude na světě takový paskvil... ale česká kultura je plná takových hrůz ()

Jello Biafra odpad!

Trapáreň pokračuje a je až udivujúce ako hlboko dokážu režisér a herci klesnúť. Vtipy nemajú vôbec žiadnu úroveň. Len plno sexuálne ladených frkov, ktoré len ťažko pobavia. (Ne)herci sa nechutne pitvoria a film nemá žiadny dej. Zasa sledujeme cestu modrého viagrového prameňa a zasa počujeme dávno otrepané fóry. Absolútna žumpa českej kinematografie. Ozaj nechápem ako tomuto hnusu môže dať niekto viacej ako dve hviezdičky. ()

fiLLthe3DD

V podstatě platí to samé,co jsem napsal k jedničce,takže dál už se asi moc rozepisovat nebudu. Jen se mi trochu stýská po sestře Agátě :-) Byl jsem ovšem rád za přítomnost skvělé Heleny Růžičkové,což byla,je a bude navždy jednou z nejlepších hereček české kinematografie...75% ()

dr.jacoby odpad!

Horšie ako jednotka?Lepšie?Ťažko povedať, zase raz jeden mega odpad. Kamarát mi daroval DVD, že má napaáené dva kusy, ja som si to pozrel a DVD som mu vrátil, ďakujem toto vo svojej filmotéke mať nemusím. ()

ondrech odpad!

než přišel kamenák tři, tak jsem si myslel, ze to je nejhorsi film, co jsem kdy videl. s bohem pane "režisére" ()

Rousse odpad!

Za co nás ten Troška trestá? A v jakém pomatení smyslů jsem se dívala na tuhle kopu sraček? No - na alkohol se vymlouvat nemůžu, protože nepiju, takže nevím... Ale vím, že se už budu řídit heslem: Troškařice nikdy více!!! ()

Germanotta

Podľa mňa to nebolo až také zlé ako to tu väčšina ľudí píše, čo sa týka hereckého výkonu tak to je určite na nula bodov ale vtipy niektoré im vyšli a navyše mi Kameňák zdvihol náladu. Zasmiala som sa a to je pre mňa dôležité na komédii. ()

vitekpe

Kamenaky zna kazdej, taky jsem to musel zkouknout. Tak jsou to proste takove pubertacke anekdoty slepene do jednoho jakoby filmu. Zadny kinematograficky epos to neni, lidovka, po 15 pivech ok jako odreagovani... :) ()

klúčik

No neviem čo mám hodnotiť. Nič nové oproti prvému dielu, akoby som si listoval v časopise s vtipmi. Jedine čo ma zaujalo je, že tento film je posledný film jednej z najlepších českých komediálnych herečiek H.Ružičkovej. Preto mu dávam jednu hviezdičku. 15%. ()

Mr.Floyd odpad!

No dovi dopo! Ten Troška to naozaj myslí vážne?? On natočil pokračovanie o tom istom a ešte aj tým istým spôsobom? V jednotke ste sa aspoň miestami mohli zasmiať na dobrom vtipe (teda pokiaľ sa našiel taký, ktorý ste ešte nepočuli), ale tu je aj tých otrepaných vtipov nejako pomenej. ()

brooklyn73

Nesmal jsem se od ucha k ucha, vlastne jsem se nechtel smat , ale proc vlastne? ze se to zde radoby odbornikum nelibi. At hodi kamenem prvni komu alespon jednou nazaskubalo v koutcich , ktere se pritom vubec smat nemely a mely zustat sevreny jako u vyslechu.Ja davam dve hvezdy za naprosto uvolnenou atmosferu, film si na nic nehraje, ja takovy jaka je vetsina nasi spolectnosti.Hlavnim poslanim tohoto filmu je rozesmat nas lidi, vdzyt tvurcum o nic jineho neslo.A kdyz ma nekdo takovou vuli, tak to ja uznavam.Oni nechtely preci vyhrat oskara. A nechce se mi moc verit , ze toto byl jenom komercni cesky film na vydelani penez, ale i kdyby ja se smal. ()

Testament odpad!

Totání zhovadilost podruhé. Vítám vás. Jestli se chcete nudit, nesmát a nebavit se, zvolili jste správný film. ()

see_sawandrew odpad!

Že se tyhle sračky v českých televizích objevují desetkrát častěji než skutečně kvalitní české komedie, je zločin zasluhující pověšení za koule do průvanu... ()