Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Flopik

Super , stejne dobré ako 1.Niektoré vtipy som počul 1.krát.. Smial som sa super komédia.Len neviem prečo som to pozrel až teraz a na 3 sa teším . ()

Antaeus

Ja vám nerozumiem.. :) Hovoriť vtipy pri pive, všetci sa im smejú. Ale natočiť o vtipoch film a všetci tu "klejú" a "blejú". A pritom stavím ľavé vajce, že polovica z "odpaďákov" keby tie fóry počula (a nie videla v Kameňáku), smiali by sa až by z toho chcrochtali :)) Pozn. red.: platí aj pre Kameňák 1 a Kameňák 3. ()

RomeroIsGod odpad!

Debilní lidi v debilním filmu předváděj debilní scénky. Já nevím, jestli se to líbí někomu jinýmu, než debilům, ale mě teda ne. 0% ()

petikacka

KAMEŇÁKY VZATO CELKOVĚ JSOU, TAKOVÉ NAPROSTÉ PÍ*OVINY, KTERÉ STAVÍ NA VTIPECH, KTERÉ TI STAČÍ SLYŠET JEDNOU A JE TI Z NICH ŠPATNĚ...Za mě 10% ()

xkupka07

Jednicce jsem dal odpad, bylo mi z ni vazne blbe, ale tento film me parkrat pobavil a celkove neurazil(naprosto stejny jak jednicka). Presto, uz jsem vedel co mam cekat take jsem nemusel snaset histericky chtic zkocit z okna. Idealni film na usinani(videl jsem ho na 3krat :) Dej je splet vtipu, a jak to byva u vtipu, je dej sem tam lepsi a vetsinou slabsi. ()

Berry odpad!

Nebudu psát, jakej je Kameňák 2 film (nechci být sprostá), řeknu vám, co by se mělo zlepšit, aby to bylo koukatelný i pro zbytek národa. Takže, chtělo by to odstranit nejmíň 10 vtipů, vyměnit polovinu herců (včetně hrozné Jany Paulové) a nahradit je neznámými a míň umavenými lidmi, kteří nebudou na každém kroku machrovat, že hráli v jedné z "nejlepších" českých komedií. Pak už by jen chybělo vyměnit pana režiséra, protože Zdeněk Troška si zjevně myslí, že je "The Lord Of The Directors".... Kdyby se tohle všechno změnilo, tak by to byla vynikající česká sranda za kterou bysme se nemuseli stydět ani v zahraničí. ()

Zeek odpad!

První díl se ještě dá 1x shlédnout, ale tenhle díl se nedá ani skoro dokoukat. Ja to zvládnul. Je to opravdu odpad a ani si nepamatuju jestli jsem se vůbec zasmál. Opravdový odpad jak má být, pane Troška. Moje hodnocení: 5% ()

Money_too odpad!

Bohužel přišel i druhý díl a já se musím stydět...stydět že máme režiséra,který si říká ,,typický čech"... ! ()

mh.mail

30% - Vzhledem k tomu, že první díl kvalitou příliš neoplýval a přinesl pouze platformu pro pár vybraných vtipů, dá se říci, že "dvojka" udržela nastavenou laťku, což ovšem nedalo moc práci. ()

Ben Nevis

Neumim si pomoct, ale připadal mi zábavnější než díl první, když si odmyslím tu hroznou zápletku. Prostě mám ráda vtipy. Jinak sprostá komerce s nulovou snahu o umělecké dílo. ()

#47

Úroveň je stále stejná, jen za angažování Helenky Vondráčkové a Martina Maxy jednu hvězdičku ubírám. ()