Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

tyzmrde

Některé vtipy jsou dementní a nelogické a jsou tu jsou i vtipy které jsou dobré a tak vtipné že jsem chcípal. ()

unclejack odpad!

Stokrát obohrané , trápne , dej o ničom , len to zabíja vysielací čas. Niekedy je lepšie pozerať aj reklamy než film samotný. ()

DansteR odpad!

Stejná katastrofa jako jednička, s tím rozdílem, že tady už všechny nucené vtipy staly za prd. Nechápu proč vzniká dvojka, když jednička nestojí za nic. Do odpadků s tím. ()

kishi_SO

stale sa cudujem, preco to ma take blbe hodnotenie. Jasan neni to ziadny skvost, ale da sa aj pri tom trochu pobavit. Ako som spominal pri Kamenaku prvom su tu ovela vacsie blbosti, ktore maju hodnotenie vysoke az do neba. ()

chinano

Tak scénář nám už úplně zdementněl, ale herecké výkony tradičních českých herců drží svou dobrou úroveň. /40%/ ()

Mejdzula

Prostě špatný...jednotka mě ještě zaujala celkem slušně, ač to byla taky hold sračka, ale tohle mě neoslovilo ani, ani za tu ...ale tak směle pokračuji v krasojízdě tím nejhorším, co zdejší databáze udává. (6/300) ()

rytir1

Trochu mě překvapilo, jak jednička byla magická, dvojka se moc nepovedla, ale trojka zase výborná a pak přišla čtyřka odpad. Že by pětka zase jako na houpačce? Ale to by tam musel se vrátit Troška.. ()

Kontryhelka

Mně se to docela líbilo. Jako odpolední nedělní oddychovka, proč ne. Sice vtipy znám, ale v podání herců chvílema to bylo vtipné. Mám ráda i starší herce pana Skopečka i Lipského a svérázní dědkové v jejich podání byli fakt na jedničku. ()

meda2016

Reklamy vložené mezi/do dílka (2) uvaděného v TV budou účinné. Herci si přišli na své. Dobre jako kulisa odpoledni dřímoty... dřímoty... dřímo..... ooo ()

Standey odpad!

Tak tohle se snad ani nedá komentovat. Slátanina trapně odvyprávěných vtipů přehrávajícími herce-neherci. Toď vše! ()

kollik odpad!

Už prvá časť bola hrozná, no druhý ju podľa mňa ešte prekonal... najtrapnejší film čo som videl ()