Start v ohrožení

Štart v ohrození

Drama / Akční

Kanada / Velká Británie, 2001, 96 min

• Dubro

No anó, pozrieť sa to dá, ale len v prípade, že vypnete zvuk a cez obrazovku prehodíte koberec. Ak nemáte koberec, je mi vás ľúto.(8.7.2011)

"Já tu ženskou zabiju radši sám !!" ;)(31.10.2016)

Náhodou mě to nijak nepohoršilo. Pohodový konspirační akční béčko, kde sice uznávám, že logika místy kapku hapruje a přes jisté překombinovanosti se dostaneme až k očekávané pointě, takže na prdel si z toho nesednu a nebudu tvrdit, že něco takového tu ještě nebylo, ale je to poctivé řemeslo, co si na nic nehraje a souhra a hlášky mezi ústřední dvojicí mě opravdu bavily, takže proč se hned čertit. Pořád je to z doby kdy se na podobná čistokrevná béčka ještě dalo v pohodě koukat, což už se dneska až na pár výjimek prohlásit nedá.50%(8.6.2019)

• Anderton

Po kombu Lost Highway a Deň nezávislosti sa nikto nemôže čudovať, že Billovi Pulmanovi totálne preplo, kto by sa z toho nezbláznil že... a nakrútil niečo ako Ignition, čiže béčko, kde mal hrať JCVD alebo Seagal. Lena Olin asi mala dojem, že ide o oscarový scenár, ale asi si pomýlila obálky so scenármi, sem sa totiž absolútne nehodí, ale aspoň spĺňa kritérium sexy milfky. WTF je ale vlastne úplne všetko. Od príbehu, cez spomínaných hercov a ich rozvíjajúci sa milostný pomer, až po kvázi retro poškrabaný obraz, kde absolútne nechápem, o čo tvorcom išlo. Pozrieť sa to dá, pretože to má slušné tempo a ono aj ten wtf faktor predstavuje istý typ zábavy.(28.6.2019)

• Skleena

No... sestříhat na 50 minut a pustit rovnou do televize...a... nevim... celý to překopat :)(25.5.2011)